Kiev1.org Карта сайта Файлы Фотографии Киева
  
Реклама:


Разделы
 
 Sysadmin
 Антиглобалисты
 Ереси и секты
 Катастрофы
 Компьютерные новости
 Непроверенное
 О проекте
 О фотогалерее
 Политика и власть
 Православие
 Предприятия Украины
 Протесты Людей против нового мирового концлагеря
 Разное
 Россия
 Старец Паисий 1924-1994
 Стояние за Истину
 Суды в Украине
 Тайна беззакония
 экуменизм


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться - самое главное думать своей головой и не верить легкомысленно всему что говорят, особенно советское телевидение
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"

06.08.2004 10:01:20 На Сумщині придушили студентський бунт ОДНОГО С ПОБИТИХ СТУДЕНТІВ ГОСПІТАЛІЗОВАНОПро це повідомив один з учасників акції протесту проти об'єднання трьох сумських вузів в один - Олег Медуниця. “у хлопця пішла кров носом, він кричав від болю і ми підозрюємо, що в нього від побоїв може бути внутрішній крововилив”. Ми з народним депутатом виїхали туди і, якраз, під'їхали в той момент коли правоохоронці напали на колону студентів, почали збивати з ніг, кидати на землю і бити. Оскільки серед правоохоронців спочатку були люди переважно нижчі посадові особи, вони, побачивши представників Верховної Ради, відійшли. З часом з'явились майори і полковники, які дали наказ і нас.. народного депутата, потім помічників і студентів почали бити і вкидати в автобус. Особливо били студентів.
.
www.5tv.com.ua/newsline/119/0/345/
Зробили це сьогодні вранці руками двохсот правоохоронців.
І сталося це одразу по приїзді до студентського табору губернатора області Володимира Щербаня. Маємо розповідь свідка подій, помічника депутата Шкіля, якого арештували разом із помічниками двох інших народних депутатів України - Вінського та Луценка. Деякий час був арештований і народний депутат В'ячеслав Кириленко. Слухаємо Миколу Ляховича.

Миколу Ляховича, помічник народного депутата Андрія Шкіля:
- Сьогодні, близько сьомої години ранку, до наметового містечка, поставленого біля села Андрушівка, під'їхав голова обласної адміністрації. Студентів почали оточувати правоохоронці. Ми з народним депутатом виїхали туди і, якраз, під'їхали в той момент коли правоохоронці напали на колону студентів, почали збивати з ніг, кидати на землю і бити. Оскільки серед правоохоронців спочатку були люди переважно нижчі посадові особи, вони, побачивши представників Верховної Ради, відійшли. З часом з'явились майори і полковники, які дали наказ і нас.. народного депутата, потім помічників і студентів почали бити і вкидати в автобус. Особливо били студентів.

Разом зі студентами міліціонери арештували і журналіста київського інтернет-видання "Контекст" Євгена Кузьменка. Арешт журналіста проводив заступник голови МВС у Сумській області Бесцалов.

На жаль, ми знаємо про події у Ромнах лише з вуст помічників опозиційних депутатів, самих студентів. Втім, інша сторона - правоохоронці - не дають коментарів. Ми спробували їх дісти у керівника центру громадських зв'язків МВС України Тетяни Подашевської. Вона повідомила нам, що зараз не в Києві, - у Полтавській області. Зазначу, що це неподалік Ромнів, де, власне, сталося придушення. Проте пані Подашевська стверджує, що вона не володіє інформацією про події у сусідній області.
-------------------------------------
История в том, что ректор-депутат Аграрного университета
"присоединил" к своему ВУЗ-у госунивер и педунивер. Естественно,
студентам аннексированных институтов это не понравилось и они в знак
протеста основали в июне палаточный городок в центре Сум. В ночь
на 1-е августа палаточный городок был разгромлен, часть студентов
арестовано. После разгрома часть студентов решила идти в Киев "за
правдой". Не дошли.
Мелкие примечания:
роменский суд запретил прохождение колонны территорией области
(может и туристам теперь нельзя ходить колоннами?),
ректор-депутат является одним из активных деятелей СДПУ(о),
губернатором Сумщины является человек с донецкими корнями....
-------------------------------------
"08:55 В "операції сторіччя" приймало участь 8 автобусів ментів (200
чоловік!) і 15-17 ментівських автомобілів ("5-й канал"). Керував акцією
"звільнений" Бессалов. Був Плеханов, був Щербань. "МОщним" ментам не без
зусиль, але вдалось таки затримати декілька десятків дітей. Цікаво, чи
відчувають менти щось схоже на докори сумління? Вони ж то чудово бачили,
кого тягнуть і закидають в автобуси? Як там гикається С. Тигіпкові, який
обіцяв що студенти отримають "кийки" , і свою обіцянку виконав! Давайте всі
разом зробимо все, щоб кожен студент в Україні знав про таку поведінку
Тигіпка та Януковича, зробимо їм маленький подарунок на вибори!"(с)молодь- надія україни
-----------------------------------------
www.sumy-bespredel.info
06.08.2004


ЧОМУ ЗАТРИМАНО СУМСЬКИХ СТУДЕНТІВ??? ТОМУ ЩО...
На межі Сумської та Полтавської областей студентів брутально били кийками, валили на землю і били ногами...

13-00 ПІКЕТУВАННЯ В КИЄВІ ТА В СУМАХ
Сьогоднi, 6 серпня 2004 року в Києвi о 15.00 вiдбудеться пiкетування Мiнiстерства Внутрiшнiх Справ на знак протесту проти масових мiлiцейських репресiй студентiв в Сумськiй областi. Мiсце проведення пiкетування: м. Київ, вул. Богомольця, 10. Вранцi 6 серпня сумська мiлiцiя здiйснила брутальне знищення наметового табору сумських студентiв, якi йдуть пiшим походом на Київ. 47 чоловiк заарештовано, серед них народний депутат В.Кириленко, помiчники народних депутатiв i журналiсти. Такого свавiлля Україна ще не бачила. В Сумах, пікетування відбудеться з 15-00, на площі Незалежності, до повного визволення студентів. Громадськість інших міст також планує здійснити акції громадянської підтримки сумських студентів. Стало також відомо, що Блок Ю.Тимошенко звертається до міжнародної громадськості з проханням дати належну оцінку організованому владою розбою та знущанню над конституційними правами громадян.

10-00 ОДНОГО С ПОБИТИХ СТУДЕНТІВ ГОСПІТАЛІЗОВАНО
Госпіталізовано студента Сумського державного педагогічного університету ім.А.Макаренка Вячеслава Кобилякова, якого було побито сьогодні під час затримання міліцією студентів, які йшли на Київ.
Про це повідомив один з учасників акції протесту проти об'єднання трьох сумських вузів в один - Олег Медуниця.

“у хлопця пішла кров носом, він кричав від болю і ми підозрюємо, що в нього від побоїв може бути внутрішній крововилив”.

Він зазначив, на даний момент 17 затриманих разом з ним перебувають у Недригайлівському відділі внутрішніх справ Сумської області. За його словами, їм не пред'являють ніяких звинувачень, “відчувається, що чекають вказівок від обласного міліцейського керівництва”. Медуниця повідомив, що їм допомагає народний депутат України Павло Качур (фракція “Наша Україна”).

Він відзначив, що ще частина затриманих студентів перебуває у Роменському райвідділі внутрішніх справ, а частина продовжує шлях на Київ.

Мороз перериває свою агітаційну поїздку та прямує в Суми, щоби на місці спробувати допомогти студентам. Опозиції просто необіхдно напружитись і зробити так, щоби щонайменьш виконавцям дій проти студентів прийшлося несолодко. Можливо дійсно потрібно вимагати скликати позачергову сесію ВР. Депутата В. Кириленка відпустили з відділку, зараз він на свободі. О 2-й годині ночі з СДУ невідомі особи (але з відповідними "повноваженнями") забрали особові справи тих студентів, які засвітились в протестних акціях в наметовому містечку та під час походу. (є здогадки що забрали в ОДА, за вказівкою губернатора Щербаня) - але скоріш за все, ефект від спроби залякати студентів репресіями буде зворотнім.


БЕСПРЕДЕЛ НА ГРАНИЦЕ Сумской и Полтавской области
08:55 В "операції сторіччя" приймало участь 8 автобусів ментів (200 чоловік!) і 15-17 ментівських автомобілів ("5-й канал"). Керував акцією "звільнений" Бессалов. Був Плеханов, був Щербань. "МОщним" ментам не без зусиль, але вдалось таки затримати декілька десятків дітей. Цікаво, чи відчувають менти щось схоже на докори сумління? Вони ж то чудово бачили, кого тягнуть і закидають в автобуси? Як там гикається С. Тигіпкові, який обіцяв що студенти отримають "кийки" , і свою обіцянку виконав! Давайте всі разом зробимо все, щоб кожен студент в Україні знав про таку поведінку Тигіпка та Януковича, зробимо їм маленький подарунок на вибори!

Зараз все розбите на декілька груп. Студенти намагались сісти в машини виїхати в полтавську область але вже за кордоном великий наряд міліції їх зупинив. запакував в воронок. Весь автотранспорт конфісковано. Студентів везуть в сторону Сум.

Але! Інша група продовжує марш, тепер вже по Полтавській області.

08:15 МІЛІЦІЯ НАПАЛА НА ТАБІР І ЗАРАЗ ЙОГО ГРОМИТЬ, УЧАСНИКИ ПОХОДУ НАМАГАЮТЬСЯ НЕ ДАТИ СЕБЕ СХОПИТИ І ЗАПАКУВАТИ В ВОРОНКИ. ЦЕ ВЖЕ НЕ ПРОСТО БЕСПРЄДЄЛ ... Щонайменьш половину учасників походу затримано з застосуванням насильства з боку мусорів. Затримано також нардепа(!) В. Кириленка. Решта учасників продовжують виконувати план, і будуть зв"язуватись лише у випадку крайньої необхідності.

08:00 В Андріяшевці Щербань і 8 автобусів міліції. Відбувається щось серйозне!

07:50 Новини з табору: станом на 07:50 - все нормально. Студенти на ногах, та готуються до ще одного дня маршу. Їх найближча мета - вийти на межу Сумської та Полтавської областей.

05.08.2004

21-30 Менти та влада поїхали. Чи надовго?

Щойно з місця подій у Андріяшівці стало відомо:
Студентам був вручений не вирок райсуду. Був інший папір — постанова про примусове виконання рішення суду. У ньому примушують студентів припинити піший похід на Київ. Заступник голови Сумської облдержадміністрації Соколов Н. заявив: “Я приїхав донести рішення суду. Ви повинні виконати добровільно. Ось автобуси: сідайте та їдьте додому”.

На питання журналістів,чи не виключає пан Соколов силового впливу на студентів, якщо вони не виконають розпорядження, була отримана відповідь: “Не виключаю”.

Потім у неофіційній розмові з судовим виконавцем було роз’яснено, що рішення суду має бути виконане до 24 години 5 серпня. Забороняється ПІШИЙ ПОХІД трасою.

Зараз студенти стоять у наметах. Вони готові стрибати, будемо повзти. “Яка різниця? Якщо не можна ІТИ ПІШКИ”, — впевнені вони. Всі розуміють, що рішення суду є таким що суперечить Конституції. Врешті-решт розпорядження має навіть незрозумілу арґументацію. Також є певні порушення процедури: жоден представник студентів не був присутній на засіданні суду, але ОДА збирається сьогодні вночі витягти людей з наметів, посадити в автобуси і повезти до Сум, навіть не вислухавши їхньої сторони, як це предписане законодавством. Зараз автобуси від’їхали, але ми бачимо, що вони зупинилися неподалік. Сам водій автобусу сказав одній із жінок, яка їхала в ньому випадково: “Ми їдемо брати студентів”. Студенти тренуються, щоб тримати оборону вночі.

20-30 Сумська міліція намагається затримати студентів. Плєханов погрожує підкинути наркоту. Бєссалов "снова в строю". Тигіпко пропонує сісти за стіл переговорів.

Як повідомили учасники акції протесту, до них під'їхало міліцейське керівництво на чолі із начальником МВС області Плєхановим і заступником Бєссаловим (що дивно, тому що він як сказав сам Плеханов, "подав у відставку", за бандитський напад 1 серпня на наметове містечко).

З ними прибули два автобуси міліції та два пустих автобуси.

Близько 19-30 учасникам акції протесту почали зачитувати рішення суду про заборону пішої ходи на Київ.

"Це рішення Роменського суду – заборонити піший похід на Київ, оскільки він начебто несе небезпеку для громадського порядку. Судовий виконавець не віддає рішення суду"

"Нам просто не дають вийти за межі Сумської області – до кордону з Полтавщиною залишилося три кілометри", - додав він.

Він додав, що разом із міліцією до студентів приїхав перший заступник губернатора Соколов і міський голова Сум Калашник, які також намагаються зупинити акцію протесту. Та тиснуть на студентів, щоб вони поверталися в Суми.

Як відомо, раніше учасники акції протесту заявили, що за їх даними прем'єр Янукович попередив губернатора Сумщини Щербаня про звільнення у разі, якщо студенти вийдуть за межі області.

Водночас депутат-соціаліст Юрій Луценко повідомив, що в четвер до учасників акції протесту потелефонував керівник штабу Януковича Сергій Тігіпко. За словами Луценка, Тігіпко запропонував студентам зустрітися і вирішити всі проблеми.

Як стверджують самі учасники, Плєханов грозився в разі непокори, підкинути студентам наркотити, та зробити все щоб вони не перетнули меж Сумської області. Лідер СПУ Олександр Мороз зателефонував заступнику міністра внутрішніх справ Савченку, і той пообіцяв утрутитися в ситуацію і не допустити провокацію.

18-25 Бєспрєдєл міліції в Сумах засудила Гельсінська спілка

Наразі сумські студенти вже вп’яте розбивають тимчасове наметове містечко для ночівлі. Цього разу – під Андріяшівкою Роменського району Сумської області, що за 8 км від кордону з Потавщиною.
За останньою інформацією до студентів їде начальник УМВС України в Сумській області генерал-майор Микола Плєханов. Чого чекати від цієї зустрічі – невідомо, але немає ніякої упевненості у тому, що 50 сумських студентів переживуть цю ніч спокійно. Тому, до групи годину тому виїхали 2 машини сумських журналістів та представників місцевих осередків політичних партій.
Вчора Українська Гельсінська спілка з прав людини розповсюдила заяву з приводу подій у Сумах. Читати повний текст заяви

14-30 – “С бумагой в стране напряжёнка…”

Сьогодні, коли група сумських студентів близько 11-00 тільки-но ввійшла до Ромен їх зустрів представник роменського райвідділу міліції, що до того ховався у холодку під табличкою з одніменним написом. Він повідомив, що студенти не мають дозволу на проходження через Ромни. Тим самим міліціонер порушив Конституцію України та показав, що не знає що таке є здоровий глузд. Варто зазначити, що студенти подавали повідомлення до обласної ради про проходження групи по області.

Після цього зразу ж під’їхав Іван Волошин – начальник відділення дільничних інспекторів Недригайлова. Він привіз із собою двох “свідків”, які засвідчили про порушення рішення суду щодо заборони пікетування в Недригайлові. Представники обох райвідділів взялися складати протоколи. В цей час В’ячеслав Андрійович Драновський, начальник спецзагону “Беркуту” підказував дуже активно міліціонерам щось на вухо.

Коли дійшло до підписів під протоколами Олег Медуниця відмовився своїм підписом закріплювати те, що вони не мають право йти через місто. Всі 45 студентів звернулися до правоохоронців з тим, щоб протоколи склали на кожного, адже всі вони – активісти акції. Після цього заступник начальника роменського райвідділу поїхав не з чим: мабуть, пожалів свої руки та папір. Студенти спокійно пройшли через місто Ромни і вже виходять за його межі.

04.08.2004

22.00 Tабір студентів оточено

Наметове містечко розташувалось кілометрів за 2 від м. Ромни. Його оточила велика, дуже велика кількість в цивільному людей з папками і в чорній уніформі. Прибула пожежна машина і ще якась техніка. Очолює заходи начальник Роменського РВ ВС. Іде перевірка документів. Студенти оточили своє містечко, щоб не допустити підкидування компрамату. Вони дуже просять підтримки будь-яких ЗМІ.

В 21.55 за київським часом до сумських студентів, які йдуть пішки з Сум на Київ і зараз зупинились під Ромнами, завітали місцеві чиновники.

До студентів приїхали:

Начальник Роменського міськрайонного відділу міліції Задіяко Юрій Костянтинович; Старший інспектор Держпожежнагляду Родінко Павло Михайлович; Заввідділом продуктів і харчування Роменської санепідстанції Ткаченко Павло Євгенович; Архітектор Роменського району, прізвище якого з"ясувати не вдалося.

Можливо, районне начальство вибралося на пікнік, але заблукало і натрапило на студентів, але... Чомусь вони запитували про те, хто присутній в наметовому містечку, де купуються продукти, які вогненебезпечні речовини несуть мандрівники. При цьому вперто намагались прорватися на територію наметового містечка. Єдиний, в кого не було ніяких претензій, це архітектор Роменського району.
Зараз іде спілкування студентів з чиновництвом.

Виконується завдання губернатора Щербаня не випустити студентів за межі області?

20-00 З ПРИВОДУ ЗАЯВИ МВС

По информацiї Iнтерфакс-Україна, в департаментi по зв'язкам з громадскiстю МВС України заявляють, що "акция студентов в Сумах была заранее спланирована известными политическими силами и предполагала обязательное привлечение к таким мероприятиям "экстремистски настроенных лиц". Именно они подстрекнули группу студентов на очередную авантюру - пеший поход на Киев.... общественности упрямо навязывается мнение о неправомерности действий работников органов внутренних дел в отношении небольшой группы сумских студентов.

В течение всего периода проведения студенческой акции работники органов внутренних дел сделали все необходимое, чтобы обеспечить общественный порядок в месте нахождения палаточного городка, безопасность участников этих мероприятий. В ночь с 31 июля на 1 августа с целью проверки возможной причастности неизвестных к незаконным воинским формированиям, а также установления их личностей милицией на законных основаниях, с соблюдением процессуальных норм была осуществлена соответствующая проверка.

Рух опору сумських студентiв проти створення Сумського нацiонального унiверситету (СНУ) в свою чергу заявляє: Наша акцiя не може бути "заранее спланированной" полiтиками, адже вона почалась ще напочатку березня написанням вiдкритих листiв Президенту, Прем'єр-мiнiстру, збором пiдписiв серед студентiв, розмовами з мiсцевими чиновниками щодо вирiшення конфлiкту. Хiба що цi "известные политические силы" - це Президент, який пiдписав Указ щодо утворення СНУ, Кабiнет мiнiстрiв i МОН з вiдповiдними розпорядженнями. Ми дiємо в рамках Конституцiї, вiдстоюючи своє право на освiту. I якщо ми i насмiлились iти в пiший похiд до Києва - то тiльки тому, що це наш шанс не дати зруйнувати нашi унiверситети.

Помилковим є твердження про те, що ми нав'язуємо думку про неправомiрнiсть дiї мiлiцiї. Ми просто викладаємо факти порушень законодавства. Ми маємо докази та свiдкiв того, як без понятих, без представлення посвiдчень мiлiцiонери вдиралися в наметове мiстечко. Якщо ви можете довести зворотнє - доводьте. Не треба робити безгрунтовних заяв. Краще дайте вiдповiдь: де були мiлiцiонери, коли наметове мiстечко поливали невiдомою речовиною? Чому вони не прослiдкували за цим? I чи можна пiсля цього казати, що правоохороннi органи гарантували безпеку учасникiв акцiї та громадський спокiй? I наостанку хотiлося б попросити у департаменту по зв'язкам з громадськiстю МВС України показати нам список "известных политических сил", "экстремистски настроенных лиц", i "незаконных воинских формирований". Можливо, тодi ми будемо обачнiшi.

11-00 Ніч та пікетування Недригайлівської райдержадміністрації

Ніч перед Недригайлівим пройшла майже без інцидентів. Щоправда, до табору декілька разів підходила чималенька група (нетверезих) людей, з невідомою метою. Їм пояснювали ситуацію та просили зупинитись наніч деінде, але вони робили вигляд що не зрозуміли і поверталися декілька разів. Називали себе відпочиваючими. Наразі невідомо, чи це збіг обставин чи спроба підготувати якусь провокацію. Таке сусідство змушувало учасників походу всю ніч бути в деякому напруженні.

В 11-00 4 серпня студенти пікетували Недригайлівську райдежадміністрацію. В 11-05(!) їм принесли рішення місцевого суду, яким заборонялось це пікетування. Рішення, очевидно, антиконституційне бо зазіхає на одне з базових прав громадян, прописане в Конституції - право на збори та об"єднання.

Студенти проігнорували рішення і продовжили пікетування. Приблизно у цей самий час на місце подій приїхав нар. деп. Кириленко, який зараз йде разом з студентами.

45 чоловік, які зараз приймають участь в поході, на цей момент проходять через с. Голубівка.

7-00 Мирославу та Олександра було звільнено з-під варти.

Через кілька хвилин після звільнення затриманих до Краснопілля прибула міліцейська машина. Є підстави вважати, що правоохоронці планували зробити повторне затримання під дверима Краснопільського ІТУ і знову затримати на 72 години.

Мирослава та Олександр стверджують, що звинувачення безпідставні і сировину їм підкинули. Підстава для підкидання саме цим людям - недостовірна інформація, що нібито Олександр Дец раніше притягувався до кримінальної відповідальності за розповсюдження наркотичних речовин. В нашій державі існує переконання, що якщо людину один раз за щось звинуватили, то вдруге це звинувачення пройде легко і безболісно.

Насправді правоохоронці "чули дзвін, але не знали де він". Ніхто з братів Деців не притягувався до кримінальної відповідальності пов'язаної з наркотиками. Лише одного разу молодший Андрій Дец виступав свідком по одній з таких справ.

Як виявляється підстав для затримання учасників спротиву не було. Сподіваємося, що до четверга під тиском влади правоохоронці не вигадають ще якої-небудь кримінальної нісенітниці.

03.08.2004

22.00 Наметове містечко згорнули

Наметове містечко в Сумах згорнуте, всі його мешканці приєдналися до пішого походу. З завтрішнього дня, 4 серпня, на місці містечка буде діяти денний інформцентр, де буде розміщено останню інформацію про місцеперебування студентів, будуть висіти карти, роздаватись листівки, можна буде заповнити анкету прихильника акції. Сумських студентів, що йдуть маршем на Київ, переслідує ментівська машина – темно-зелені "жигулі", держномер ВМ 01-42 МІ. Близько 9-ї години вечора до студентів, які знаходяться в 1-2 км. від Недригайліва, завітали з візитом мілліціонери (на чолі з головою міліції району). Були переписані документи у всіх учасників. Не виключено, що вже сьогодні вночі учасників походу спробують пов"язати Близько 19.00 студентів відвідали з "пасторським візитом" представник управління освіти Сумської області та заступник начальника Сумського облоно. Ці добродії переконували студентів, що об"єднання вузів – це не просто добре, а навіть прекрасно, та пропонували припинити "займатись дурницями" та повертати назад на Суми.Як із класики: “Вернись! Я всё прощу!”

Надійшла інформація про Мирославу та Олександра, затриманих представників кампанії “Пора”, що отримали командирування в Суми від інституту “Республіка”. Вони досі знаходяться у відділку в смт Краснопілля. Завтра, 4 серпня о 7.00 завершується строк у 3 доби, протягом яких без висунення звинувачень їх мають право тримати в міліції. За словами представників МВС, все залежить від результатів судової експертизи речовини, ніби-то знайденої у речах затриманих. Якщо це наркотики – буде відкрито кримінальну справу. Якщо це інша речовина або вага маріхуани менша за передбачену наших друзів відпустять.

20-00 Терміново! Рятуйте!

Надійшла інформація, що сам Віктор Янукович телефонував до Сумської обладміністрації і попередив, що в разі, якщо сумські студенти, що йдуть пішки до Києва, перетнуть кордон Сумської області, Володимир Щербань, голова обладміністрації, втратить свою роботу.

В Сумах позникали всі міліціонери, їх саджають в автобуси і відправляють до Недригайлова, в передмісті якого студенти розбили наметове містечко.

Ми звертаємось до всіх ЗМІ, народних депутатів, кандидатів в Президенти, до Ніни Карпачової: БУДЬ ЛАСКА! ПРИЇДЬТЕ ЯКОМОГА СКОРІШЕ ДО НЕДРИГАЙЛОВА, ТУДИ, ДЕ ЗУПИНИЛИСЯ НАШІ СТУДЕНТИ.

Наша влада - це страшні люди! Вони не зупиняться ні перед чим. Ми з острахом уявляємо, ЩО може статися сьогодні вночі. Депутати! Ваш обов'язок - допомагати людям, громадянам України. Забудьте про умовності. Можливо, своїм приїздом ви врятуєте чиєсь життя.

Міліціонери! Ми знаємо, що ви просто виконавці наказу. Погляньте нам в очі - ми все ще діти! Ми хочемо захистити свої права, бо Закон нас не захистив. Зараз вечоріє, а нам чим далі - тим моторошніше. Будьте людьми!

Вікторе Федоровичу! Ми віримо, що Ви - мудра, мужня людина. Якщо сьогодні з нами щось станеться, чи зможете ви дивитися в очі нашим батькам?

19.00 Арештовані зникли, погрози батькам

О пів на четверту годину вечора мало початися слухання по справі Мирослави Смірнової і Олександра Деца – представників інституту “Республіка”, яких ще не відпустили з ув’язнення. До цього часу було відомо, що їх утримують в Краснопільському районному відділку міліції. Але коли Мирославу та Олександра не привезли на слухання, виявилось, що ніхто взагалі не знає, де вони. О котрій їх вивезли з Краснопілля, чи вивозили їх і куди повезли – на жодне з питань немає відповіді. Представники інституту “Республіка” в Сумах їздять по усіх відділках в місті розшукуючи арештантів

Директору сумського авторемзаводу Олексію Бутиріну, батьку Юрія Бутиріна, який очолював першу групу сумських студентів в поході на Київ погрожують звільненням. Власне, сам Олексій Бутирін бів майже впевнений в тому, що він уже безробітний, але в останній момент влада спростувала цю інформацію. Останнім часом Юрій міг з’являтися в наметовому містечку в Сумах лише криючись. Про його похід на Київ також не мав ніхто знати, але, за його словами, зараз дійсно настав той час, коли досить мовчати.

Символічно: входимо до села Віхове – 3.08.2004 – 14-00

Студенти-учасники пішого походу на Київ у цей час проходять село Віхове Недригайлівського району. Незважаючи на побоювання нападу з боку невідомих осіб та людей у формі, ніч пройшла спокійно. Біля колони постійно зупиняються машини, щоб надати принаймні моральну підтримку, а тим автомобілістам, які не знають про події в Сумах, студенти розповідають про мету – відміну Указу Президента України “Про утворення СНУ” та плани акції – встановлення наметового містечка в Києві. Наразі на пішому шляху до Києва перебуває 31 учасник походу. Сьогодні усі вони ввійдуть до першого міста після Сум – Недригайлова, де зранку ними заплановано пікетування райдержадміністрації. Пікетуючі будуть вимагати надати їм у супровід міліціонерів та швидку. Влада зобов’язана це зробити згідно закону, адже учасники Студентського Спротиву повідомляли Сумську облдержадміністрацію про рух колони.

Сьогодні з 10.00 до 11.00 студенти, представники інституту “Республіка”, члени громадських організацій пікетували Міністерство внутрішніх справ України. Всього – біля 30 чоловік. На акції були присутні і дали репортажі про неї 5 канал, СТБ. Пікетуючі розгорнули гасла "Припиніть”, “Суми – Київ – Україна”. Вигукували “Припиніть БЄСПРЄДЄЛ в Сумах”, "Мундири – в хімчистку”. На пікетуванні було оголошено про створення Комітету по підтримці акції сумських студентів. До неї увійшли члени громадські організації, студенти різних вузів. Очолює комітет Владислав Мирончук.

До пікетуючих вийшов представник міністерства, йому вручили офіційне звернення від інституту “Республіка”. В ньому пікетуючі вимагали розібратися з ситуацією, що склалася в Сумах, звільнити двох представників “Республіки”, що досі за гратами в районному центрі смт Краснопілля Сумської області. Сьогодні має відбутися судове засідання за їх справою.

Нагадаємо: Мирославу Смірнову і Олександра Деца звинувачують у зберіганні наркотиків, але за нашими данними, речові докази по цій справі загубили. Спочатку міліція розповсюдила інформацію про те, що в речах цих людей знайдено бойові гранати, потім – що це муляжі. Що вигадають “правоохоронці” наступного разу – можна тільки здогадуватись.

На пікеті представник міністерства пообіцяв, що в найкоротший термін звернення інституту “Республіка” передадуть замміністрові внутрішніх справ. Представники інституту “Республіка” заявили, що не зупиняться, коли їх друзів буде звільнено. Вони будуть добиватися того, щоб колоні, яка іде зараз із Сум на Київ, забезпечили охорону, супровід карети швидкої. Щодо цього буде подано депутатські запити.

02.08.2004


21-00 - Кропива ти моя, кропива…

Звільнено з-під варти всіх студентів, яких сьогодні судили за статею 185 Адмінкодексу України. Як і очікувалось, суд обмежувався або добою арешту або усним зауваженням. Таким чином, Курінного Сергія, Мазура Ігора, Бурячка Олега, Татарчука Андрія, Лютого Василя, Деца Андрія, Приза Івана, Окріменка Сергія, Бондаренка Андрія й Татарчука Юрія сьогодні було звільнено у залі суду. О 18.00 вони дали прес-конференцію у Наметовому Містечку.

Тим часом група сумських студентів, що рухається до Києва пішки сьгодні стала на ночівлю неподалік села Вільшана Недригайлівського району сумської області. Ночувати їм довелося у лісі, серед комарів та кропиви. Це було зроблено через те, що невідомі особи стежать за колоною. Сьогодні ж ввечері студенти побачили поруч із стоянкою червоне від кропиви лице одного з пузатих майорів Недригайлівського райвідділу МВС, який не представився. Міліціонери прочесували ліси та болота у пошуках групи.

Група стурбована питанням власної безпеки, перш за все, через відсутність особистої охорони. До них сьогодні приїхав Народний Депутат України Юрій Луценко, який залишився на ніч, оскільки існує велика ймовірність нічної атаки. Завтра зранку з Сум виходить друга група, яка приєднається до передового загону.

15-00 - Наш Зарічний суд - най...

Вчора пізно ввечері до Наметового Містечка надішла інформація про те, що міліція намагатиметься вночі (точніше, близько третьої години ночі) знести наметове містечко. Проте ніч з 1 на 2 серпня пройшла спокійно.

Як нам відомо, подав у відставку представник сумської міліції, який віддав наказ на застосування "Беркуту" при розгоні Наметового Містечка студентів. Його прізвище - Бєссалов. До цього він обіймав посаду заступника Обласного управління МВС.

Сьогодні о 9 годині ранку мало розпочатися засідання Зарічного суду, де розглядаються справи затриманих студентів за ст. 185 Адміністративного Кодексу України. На даний момент відпущено Василя Лютого, Деца Андрія, Охріменка Сергія, Приза Івана, Вдовиченка Миколу. За вироком суду усім їм було призначено 1 добу арешту, яку вони уже відбули.

Цікаво, які ж вироки отримають студенти, яких відпустили ще учора? Передбачаємо, що це будуть вироки на три, три з половиною години... 4 години 25 хвилин та інший маразм. Покищо жодної людини не було виправдано, проти студентів у залі суду свідчать підсадні особи: підібрані міліцією на вулиці чи то привезені в найближчого СІЗО алкоголіки. Проте, ідіотизм Зарічного суду вже не викликає ніякого негативу. Це вже просто смішно, коли співробітник міліції, пояснюючи причину затримання Приза Івана вказує на, цитую, "запах ізо рта"... Робочий день у суді закінчується о 18-00. Сподіваємося, що всі, кому інкриміновано 185-ту статтю, будуть відпущені з зали суду. Про долю Смирнової Мирослави та Деца Олеrсандра намагатимемося дізнатися до виходу наступної розсилки новин.

Тим часом, групу студентів, що прямують пішки до Києва сьгодні зупинили міліціонери. Їх було сфотографовано, знято відеокамерою. Також, у нгих перевірили документи. Але затримувати групу вони не стали. Наразі відомо, що з ними все гаразд і що до цих відважних хлопців та дівчат прямує знімальна група 5 каналу.

Відбулася сьогодні в УНІАН і анонсована в прес-конференція активу Студентського Спротиву. На ній були присутні представники "Нового каналу", "5 каналу" та ICTV, а також чимало представників інших ЗМІ.

11-00 СУД ВИПРАВДАВ ВАСИЛЯ ЛЮТОГО
На даний момент колона учасників, які йдуть пішим маршем на Київ була зупинена працівниками ДПС, які вимагають, щоб всі учасники походу на Київ розписалися в якійсь техніці безпеки, про що їм було відмовлено і старший групи Павло Оксьом розписався за них. Яка ситуація зараз чи влаштувало це, чи не влаштувало - не відомо.

Тільки що закінчився суд по справі Василя Лютого, перший суд, який закінчився. Суд зняв всі звинувачення в зберіганні наркотиків, гранат, і дав одну добу адміністративного арешту. І зразу в залі суду Василя Лютого було звільнено. Зараз очікується, що такі самі вердикти будуть і по решті затриманих.

01.08.2004

Читайте также: МИЛИЦЕЙСКИЙ БЕСПРЕДЕЛ!

22.00

Щойно з Ковпаківського РВВС у м. Суми повернулися представники студентів наметового містечка. До відділку пустили лише Депутата Верховної Ради України Володимира Сергійовича Петренка та члена Комітету з законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Миколу Петровича Ляховича. Як їм стало відомо, досі перебувають під вартою 12 жителів наметового містечка, шестеро з яких утримуються у Ковпаківському РВВС (включаючи медбрата містечка Юру Татарчука), 4 - у Зарічному РВВС та 2 - у м. Краснопіллі Сумської обл.

Усім затриманим інкременують ст. 185 Адмінкодекса України (злісний опір міліції); на двох представників Інституту "Республіка" Олександра Дец та Мирославу Смирнову заведено кримінальну справу за "зберігання наркотиків". Як повідомили у відділку, у них було знайдено "7,46 г маріхуани і 2 муляжи гранат". Хоча, за свідченнями жителів наметового містечка, обшук проводився неналежним чином.

До міської прокуратури представників не впустили, а в обласній зустрів старший сержант Червоний, який відмовився відповідати на питання без керівництва.

Ми просимо всіх подзвонити Головному прокурору Малицькому за телефоном 8(0542)60-15-40.

Також подзвонив заступник омбутсмена Ніни Карпачової, повідомив про відправлення делегації від Уповноваженого зі справ людини на завтрашнє судове слухання.

Як стало відомо, зараз у начальника УМВС у Сумській області Миколи Плєханова відбувається нарада. Тому можливі нові заходи з боку "правоохоронних" органів.

Завтра о 9.00 розпочнеться судове засідання з розгляду справ за ст. 185 Адмінкодекса. На цей же час планується пікетування Обласного УМВС у Сумській області.

Нагадуємо, що завтра, 2 серпня, у пріміщенні інформцентру УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція за участю активістів руху.

Ми триматимемо вас у курсі подій!

P.S. Прізвища людей, яких ще не відпустили:
Курінний Сергій, Мазур Ігор, Бурячок Олег, Татарчук Андрій, Лютий Василь, Дец Андрій, Дец Олександр, Приз Іван, Смирнова Мирослава, Окріменко Сергій, Бондаренко Андрій, Татарчук Юрій,

20-00 ДВОХ СТУДЕНТІВ ВІДПУСТИЛИ

Як стало відомо, близько години тому звільнили двох студентів наметового містечка, яких було затримано сьогодні вночі. Їх імена - Семен Салатенко та Рита Курило. Як зазначили звільнені студенти, їх затримували, не пояснюючи причини та без пред'явлень міліцейських посвідчень.

Головне, за словами звільнених студентів, — ані до них, ані до представників Інституту "Республіка" не було застосовано методів фізичного тиску.

У відділку міліції ще залишаються наші студенти. Їх звинувачують у адміністративних правопорушеннях. Як будуть відбуватися справи надалі — наразі невідомо. Якщо завтра до 10 години їх не буде відпущено, студенти проводитимуть пікетування Обласного управління МВС.

О 20 годині до наметового містечка приїхали юристи з Києва. Разом з Головою Спілки підприємців Сумщини Людмилою Чайкіною та відпущеними студентами вони відвідають районні відділи міліції у місті Суми. Також вони вже були у Ковпаківському РВВС, де їм відмовили у прийомі, спираючись на відсутність керівництва.

Як уже було повідомлено, завтра відбудеться прес-конференція в УНІАН.

18-00 СТУДЕНТІВ ВИЗВОЛЯТИМУТЬ ПРОФЕСІОНАЛИ

Повідомляємо, що наразі вже подано близько 10 заяв до міліції з приводу нічного затримання студентів та двох(нічного та ранкового) погромів у Наметовому Містечку.

Завтра до Сум приїздять професійні юристи, які будуть займатися безпосередньо питаннями з визволення затриманих студентів.

Також завтра зранку до обласного центру має приїхати Депутат Верховної Ради України Юрій Луценко. Маємо надію, що до нього приєднаються й інші депутати, незалежно від політичної приналежності.

Наголосимо, що завтра, 2 серпня о 10.00 відбудеться пікетування Облуправління МВС у Сумській області, що знаходиться за адресою: м. Суми, вул. Кірова, 23. Закликаємо всіх приєднатися до заходу!

Студенти мають відпочивати на пляжі, а не у СІЗО! Студенти - не бидло! СНУ - не ВУЗ! Царенко - не ректор, а міліція - не іграшка в його руках!

17-00: ДЕПУТАТИ СКЛАЛИ ЗАПИТ

З приводу подій 1 серпня, депутати міської ради Рохмановa Д.І., Шапошник І.О. та Клочка С.В. склали запит:

Вимагаємо терміново дати відповідь:
1. На яких підставах затримані студенти та громадяни України, що знаходились на території наметового містечка санкціонованої акції протеста сумських студентів 1 серпня 2004 р. о 2 годині 35 хвилин?
2. Чому частина затриманих знаходиться в приміщенні УМВС вище встановленого законом терміну?
3. Вимагаємо повідомити прізвища керівників, які віддали наказ про затримання.
4. Чому не було пред'явлено санкцію прокурора на затримання та обшук наметового містечка та його мешканців?

Копії заяви будуть направлені до Міністерства внутрішніх справ, Генпрокуратури, Президента України та Уповноваженій з прав людини, в ЗМІ

16-00: СТУДЕНТИ ВИРУШИЛИ НА КИЇВ

Сумські студенти планували урочисто покинути місто, але через провокації та напади міліціонерів на містечко довелося розпочати похід без розголосу. У той час, коли сумчани захищали намети від міліціонерів, о 12.00 група з 15 чоловік вирушила на Київ. Зараз вони вже роздають листівки у першому населеному пункті. Студенти, які залишилися, пишуть заяви до міліції, збирають підписи для того, щоб звільнили їх однодумців.

На 16.00 відомо, що в центр міста з Ковпаківського РВВС вивезли 8 ув'язнених до сумського районного відділку. Студентам вдалося передати їх товаришам їжу та цигарки, поводяться з ними більш-менш нормально. Відомо, що зараз ув'язнено 13 чоловік: 3 сумчан та 10 людей з інших регіонів. Двох людей з інших міст притягнуто до адміністративної відповідальності; за наказом начальника відділу їх будуть тримати за ґратами 3 доби. Які звинувачення висунуто, точно не відомо, - міліція не бажає про це сповіщати. Невеликими групами студенти будуть приєднуватись до тих, хто вже пішов на Київ. Кинути своїх у біді ми не можемо!

ВЛАДА ПЕРЕШКОДЖАЄ СТУДЕНТСЬКОМУ ПОХОДУ НА КИЇВ

Зараз у наметовому містечку знаходиться біля 2000 сумчан, вони прийшли провести студентів у піший похід до Києва, але влада намагається зробити все, щоб цей похід не відбувся. О 2.00 ночі біля 100 міліціонерів увірвалися у містечко. Вони витягали людей з наметів за ноги, саджали їх в машини, не показуючи ні санкцій, ні своїх посвідчень. Двоє людей побито; досі в слідчому ізоляторі знаходяться сумські студенти: Семен Салатенко, Маргарита Смірнова. Крім того там знаходяться біля 10 чоловік з інших регіонів, які приїхали нас захищати. О 10.30 дві тисячі сумчан пікетували Ковпаківський РОВД.

Вони заявили, що будуть стояти там, доки не відпустять сумських студентів, бо вони одни з них. Вони заявили, що ніколи не покинуть у біді своїх друзів. Користуючись цим, наряд міліції почав руйнувати наметове містечко, але люди своїми тілами захистили намети. Ми визволимо своїх товаришів і все одно підемо за правдою до Києва, за правдою до кінця!

-------------------------
www.bbc.co.uk/ukrainian/domestic/story/2004/08/040805_romny_sumy_students.shtml

Сумських студентів не пустили в Ромни


Фото з сайту www.maidan.org.ua
На Київ - через Лохвицю
Українські правоохоронці не пустили колону акції студентської непокори до міста Ромни Сумської області.

В результаті студенти змогли провести мітинг та покласти квіти до пам'ятника Шевченку.

Як розповів Бі-Бі-Сі комендант колони сумських студентів Павло Аксьом, правоохоронці аргументували це перевіркою санепідемстанції та розпорядженням мера міста.

Комендат колони студентів додав, що їм довелося обминути Ромни та вирушити в бік міста Лохвиці на Полтавщині.

В рамках Всестудентської акції непокори студенти трьох вищих навчальних закладів Сум виступають проти їхнього об'єднання в Сумський національний університет під головуванням депутата від СДПУ(о) Сергія Царенка.

 11.01.2005. КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви за дорученням Священного Синоду УПЦ від імені Української Православної Церкви звернувся з привітанням та посланням до новообраного Президента України
 Новый этап сотрудничества Украины и Microsoft - программа воспитания кибер-преступников.
 На Виктора Ющенко готовится покушение?!
 Татарское нашествие, Украина - декабрь 2003 года. Все незаконно взятые земли украинская власть оставила за крымскими татарами.
 17.06.2004 Профсоюз предпринимателей: В ХАРЬКОВ ПРИЕХАЛ КОНТРОЛЕР
 ОБРАЩЕНИЕ ОБРАЩЕНИЕ ПРАВОСЛАВНЫХ ХРИСТИАН УКРАНИНЫ
 «Спасибо всем вам, что вы сказали «нет» сатане». Речь Владыки Агафангела после бегства Филарета Денисенко из Одессы
 Апокалипсис нуждается в бюджетном финансировании или Кто угрожает государству
 УКРАИНА
 НЕВООРУЖЕННЫЕ СТОЛКНОВЕНИЯ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ В ХАРЬКОВЕ
 АКЦИИ ПРОТЕСТА ХАРЬКОВСКИХ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ ПРОДОЛЖАЮТСЯ
 10 сентября Верховна Рада Украины "За что сидел Янукович"
 Ключевой вопрос нынешней политической ситуации на Украине - состоятся выборы как таковые или нет.
 Доверенное лицо Януковича заявил, что заполучить 6 га леса под Киевом – это по-христиански
 ИТОГИ ГРУЗИНСКОЙ РЕВОЛЮЦИИ: ПОБРАТИМ НА ПОБРАТИМА
 На Львовщине назревает очередная сенсация: районные налоговые администрации начали отказываться выполнять централизованный приказ областной ГНА по сбору открепительных талонов.
 Оказывается, руководители заставляют подчиненных брать «открепталоны» для того, чтобы в день выборов… уехать в лес. И там проголосовать?
 Киевсовет решил раздавать заповедные гектары под «хатынки» шуфричам, билоконям и кузьмукам тайно!
 Архиепископ Митрофан заявил, что поведение верующих не следует отождествлять с позицией Церкви. 18/11/04
 23-11-2004 на Украине был реализован силовой уголовный сценарий смены президента страны, который имел лишь внешние признаки избирательного процесса.
 Львовские социал-демократы(о) признались, что они фальсифицировали выборы
 В стране антиконституционный захват власти. ЦИК нарушила закон "О выборах президента Украины"
 25/11/04 Киев Генерал СБУ Шарков: «Спецслужба не станет выполнять указания президента, победившего не по закону, а по понятиям!»
 Фотографии с мест событий выборов ноябрь 2004 года - Киев, Майдан Незалежности, Верховна Рада.
 МАЙОР ІНТЕРПОЛУ ПОДАВ У ВІДСТАВКУ, БО ВВАЖАЄ НЕМОЖЛИВИМ ВИКОНУВАТИ НАКАЗИ БІЛОКОНЯ, “ЯКИЙ ПІД ЧАС ВИБОРІВ ДИСКРЕДИТУВАВ УКРАЇНСЬКУ МІЛІЦІЮ”
 Обращение к клирикам и мирянам Украинской Православной Церкви
 16:16 Учасники акції в Києві можуть переночувати в кінотеатрах "Росія" і "Дружба", а прийняти душ - у Жовтневому палаці
 Верховный суд отменил результаты второго тура выборов. Будет переголосование
 Вимогами Комітету національного порятунку залишаються негайна відставка уряду Януковича та новий склад ЦВК - Віктор Ющенко


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"