Kiev1.org Карта сайта Файлы Фотографии Киева
  
Реклама:


Разделы
 
 Sysadmin
 Антиглобалисты
 Ереси и секты
 Катастрофы
 Компьютерные новости
 Непроверенное
 О проекте
 О фотогалерее
 Политика и власть
 Православие
 Предприятия Украины
 Протесты Людей против нового мирового концлагеря
 Разное
 Россия
 Старец Паисий 1924-1994
 Стояние за Истину
 Суды в Украине
 Тайна беззакония
 экуменизм


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться - самое главное думать своей головой и не верить легкомысленно всему что говорят, особенно советское телевидение
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"

Пам’ятка затриманим міліцієюКожен може бути затриманий органами міліції. Тому дуже важливо знати свої права, які гарантовані вам Кодексом України про адміністративні правопорушення (далі з посиланнями на статті КоАП):
Адміністративне затримання
Може здійснюватись у випадку злісної непокори законним вимогам (саме законним, а не будь-яким примхам міліціонера, який, натягнувши погони, часто вважає, що будь-які його вимоги одразу стають законими) правоохоронця, або порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій; вас також може бути затримано до розгляду справи суддею або начальником (у випадку його відсутності - заступником начальника) органу внутрішніх справ.
Будь-яка ваша дія протидія під час затримання, буде розцінюватись правоохоронцями, як “злісна непокора”. Але не надто зважайте на це. Активно уникайте затримання. Пам’ятайте: якщо під час дрібної сутички вам вдалося уникнути затримання, далі вас ніхто не розшукуватиме - міліція має достатньо важливіших справ. Засуджують до адміністративного покарання, зазвичай, лише тих, хто попався на місці і не зміг втекти.

Термін адміністративного затримання
Обчислюється з моменту доставлення вас до відділку міліції для складання протоколу (ст. 263). Кодекс зобов’язує правоохоронців здійснювати доставлення в максимально короткий термін (ст. 259).
Адміністративне затримання особи, яка вчинила правопорушення, може тривати не більш як три години (ст. 263) після чого має бути прийняте рішення стосовно вчинених вами дій. Якщо протягом цього часу вам не пред’явлено звинувачення, можете сміливо вимагати зустрічі з начальником міліції, прокурором, складати скаргу до суду на протиправні дії правоохоронців.

Протокол адміністративного затримання
У випадку адміністративного затримання складається протокол, в якому обов’язково зазначаються такі відомості:
- дата і місце складення;
- посада, прізвище, ім’я та по-батькові особи, яка склала протокол;
- відомості про особу затриманого;
- місце, час і суть правопорушення;
- посилання на нормативний акт, який передбачає відповідальність за таке правопорущення (важливо уважно ознайомитись зі статтею КоАП, за якою вас притягають до відповідальності, звернути увагу, чи відповідає вона вчиненим вами діям);
- прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо такі є;
- пояснення порушника (у протоколі мало граф для викладення вашого пояснення, тому краще викласти їх особисто окремо на папері. В такому поясненні слід заперечувати свою вину, наголошувати, якщо таке було, на грубому поводженні з вами правоохоронців, вказувати конкретних свідків, які могли б підтвердити написане вами, вимагати допитати їх. Цей документ слід вимагати долучити до справи, адже він може зіграти на вашу користь у суді. Якщо міліція свідомо фальшує обставини вчиненого вами, краще взагалі відмовитись від дачі свідчень і активно давати їх під час розгляду справи у суді).
Якщо заподіяно матеріальну шкоду, це також має зазначатись у протоколі.
Протокол підписується посадовою особою, яка його склала. Затриманий має право відмовитись від підпису під протоколом (ст. 256). Цього не слід боятися - подальший розгляд справи у суді дасть вам змогу викласти всі обставини справи без міліцейського тиску.
При складанні протоколу правоохоронці зобов’язані роз’яснювати затриманому його права і обов’язки, про що робиться відмітка у протоколі. Вимагайте саме роз’яснення, а не простого зачитування статті з кодексу.

Права і обов’язки затриманого в адміністративній справі
- знайомитися з матеріалами справи;
- давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання;
- при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката;
- виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володієте мовою, якою ведеться провадження;
- оскаржити постанову по справі до органу вищої інстанції, прокуратури та суду.
Справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності (ст. 268).

Захисник (адвокат)
У розгляді справи може брати адвокат. Він має право:
- знайомитись з матеріалами справи;
- заявляти клопотання;
- за дорученням особи, яка його запросила, від її імені подавати скарги на рішення органу (посадової особи), який розглядає справу;
- інші права, передбачені законами України (ст. 271).
Повноваження адвоката на участь у справі посвідчується ордером, що його видає адвокатське об’єднання, або відповідною довіреністю на ведення справи.
Запрошуйте до справи тільки добре відомого вам адвоката, у порядності якого ви впевнені. Такого адвоката повинен мати кожен, хто стає на шлях революційної боротьби.
В жодному випадку не користуйтесь послугами адвоката, наданого вам співробітниками міліції. Є безліч свідчень потерпілих, як “мусорський” захисник “зливав” слідчим усю інформацію, одержану від затриманого і навіть більше - спонукав затриманого до дачі свідчень проти самого себе.

Вилучення речей і документів
Речі і документи, що вважатимуться міліцією знаряддям або безпосереднім об’єктом правопорушення, виявлені під час вашого затримання, особистого огляду або огляду речей, вилучаються посадовими особами органів.
Разом з цим правоохоронцями часто вилучаються також цінні речі: гроші, прикраси, мобільні телефони, дрібні кишенькові речі. Коли ви впевнились, що вам нічого не підкинули, у ваших речах не виявлено нічого протизаконного і у протоколі вилучення речей немає сторонніх записів, можете підписати цей протокол. Але перед тим закресліть у ньому всі вільні місця, аби унеможливити в подальшому дописання до нього того, чого на момент обшуку у вас не було.
Всі вилучені речі зберігаються до розгляду справи про адміністративне правопорушення, а після розгляду справи, залежно від результатів розгляду, конфіскуються, повертаються власникові, або знищуються.
Про вилучення речей і документів складається протокол або робиться відповідний запис у протоколі про адміністративне правопорушення, про огляд речей чи адміністративне затримання (ст. 265).

Повідомлення про затримання рідних і близьких
Про місце перебування особи, затриманої за вчинення адміністративного правопорушення, працівники міліції зобов’язані негайно повідомити її родичів, а на прохання затриманого також власник відповідного підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган (ст. 261). Часто цю вимогу правоохоронці ігнорують або роблять з великою неохотою. Ви мусите наполягати на виконанні ними положень статті 261 КоАП, адже від того, як швидко рідні дізнаються про ваше затримання, залежить наскільки швидко ви опинитеся на свободі.

Затягуйте час, це вам вигідно
Враховуючи, що на розгляд адміністративної справи відведено не так вже й багато часу, у ваших інтересах затягувати час.
З цією метою ви можете:
- посилатися на загострення хронічного захворювання;
- вимагати виклику машини невідкладної медичної допомоги в розрахунку на госпіталізацію, а після прибуття останньої довго скаржитися на біль, що не дає сконцентруватися і повноцінно давати свідчення по суті справи;
- вимагати зустрічі з вашим адвокатом;
- скаржитися на те, що погано розумієте російську мову (часто міліціонери, не володіючи українською, пишуть протокол по-російськи), вимагати перекладача, переписати протоколи державною мовою, скаржитися на поганий почерк оперативного працівника;
- розмовляти зі слідчим чи оперативним працівником про все, що заманеться, крім того, що прямо стосується справи.
Бували випадки, коли затримані так довго несли ахінею і “косили”, що правоохоронці взагалі не могли зв’язати до купи розповідь і просто не встигали належним чином оформити всі папери, після чого справа розвалювалася у суді.

Оскарження адміністративного затримання, огляду і вилучення речей і документів
Оскарження може здійснюватись до органу вищої інстанції (вищій посадовій особі) стосовно органу (посадової особи), який застосував ці заходи, прокуророві або до суду (ст. 267). Особа, яка оскаржила постанову про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита (ст. 288).
Скаргу на постанову по справі може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови (ст. 289).
Постанова може бути опротестована прокурором (ст. 290).
Подання у встановлений строк скарги зупиняє виконання постанови про накладення адміністративного стягнення до розгляду скарги (ст. 291).
Скарга і протест на постанову по адміністративній справі розглядаються в десятиденний термін (ст. 292).

Судовий розгляд
Одразу по оформленні справи, вас повезуть до суду. На справедливість сподівайтесь, суди - свавільні.
Вимагайте дати папір і ручку аби подати клопотання з викладенням всіх обставин справи. Акцентуйте увагу на власній невинності. Вимагайте перенести судовий розгляд справи для того, аби ви могли підготуватися і привести свідків, які підтвердили б ваші свідчення. Доводьте, аргументуйте, пояснюйте... якщо вас слухатимуть. А можуть тупо вліпити штраф чи 15 діб примусових робіт.
Постанова районного (міського) суду (судді) про накладення адміністративного стягнення є остаточною і оскарженню в порядку провадження про адміністративні правопорушення не підлягає (ст. 287).

Олесь ЯНЧУК www.bratstvo.info

 Начат второй этап захвата. Электронные карточки.
 Проблема штрихкодов и ИНН
 Забытый геноцид
 Греция снова запрещает игорную деятельность в интернет-кафе.
 Герман Стерлигов: Москва - действительно русский город, и с этим ничего нельзя поделать.
 Стерлигов Герман Львович
 Откровения бывшего аппаратчика ЦК КПСС
  "ВЛАСТЬ СТОЛКНУЛАСЬ С НОВОЙ ОППОЗИЦИЕЙ"
 www.rusprav.ru УСТАЛЫЕ ТОЛСТОВЦЫ ВО ГЛАВЕ ПРАВОСЛАВНЫХ
 www.dpni.org Чечня "двигает" Путина
 www.dpni.org ГЕРМАН СТЕРЛИГОВ, ЧЛЕН ЦЕНТРАЛЬНОГО СОВЕТА ДПНИ, СНЯТ ЦИКОМ С ВЫБОРОВ ПРЕЗИДЕНТА РОССИИ
 www.rusprav.ru "МЕЧЕТИ – НАШИ КАЗАРМЫ, МИНАРЕТЫ – НАШИ ШТЫКИ"
 На Виктора Ющенко готовится покушение?!
 
 Гравитон против инквизиции Найдите ошибку в perpetuum nobile
 ГДЕ ГОТОВЯТ СЛУЖИТЕЛЕЙ СВЯТОЙ РУСИ http://svluka.narod.ru
 22.01.2004 Герман Стерлигов подал кассационную жалобу на решение Верховного Суда РФ, оставившего в силе решение ЦИК о снятии его кандидатуры с президентских выборов.
 праздник сделали по поводу которого НЕ БЫЛО
 09.01.04 СЕРБСКАЯ ПРАВОСЛАВНАЯ ЦЕРКОВЬ ОСТАНЕТСЯ СО СВОИМ НАРОДОМ www.sedmica.orthodoxy.ru
 В РУССКИХ ШКОЛАХ ЛАТВИИ ЗАПРЕТИЛИ ПРЕПОДАВАНИЕ НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ
 нынешняя безбожная власть. "А судьи - кто?" www.sterligov.ru : Сообщение информационного бюро Германа Стерлигова.
 Бильдербергская конференция 2003
 БИЛЬДЕРБЕРГСКИЙ КЛУБ УЖЕ ДЕЛИТ РОССИЮ (июнь 2003)
 К ОЧЕРЕДНОЙ ВСТРЕЧЕ ЧЛЕНОВ БИЛЬДЕРБЕРГСКОГО КЛУБА (5-7 ИЮНЯ 1999 Г.)
 На второй же день после начала оккупации, когда уже шли массовые убийства сербского населения Косово, американцы заявили, что собираются не разоружать головорезов из АОК.
 Нам намекают на Косово. вот и продолжение.
 митинг против терроризма и нелегальной иммиграции на Лубянской площади у Соловецкого камня.
 Македония хочет присоединиться к НАТО эстонским методом
 8 марта - не день женщины, а день женщины-революционерки.


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"