Kiev1.org Карта сайта Файлы Фотографии Киева
  
Реклама:


Разделы
 
 Sysadmin
 Антиглобалисты
 Ереси и секты
 Катастрофы
 Компьютерные новости
 Непроверенное
 О проекте
 О фотогалерее
 Политика и власть
 Православие
 Предприятия Украины
 Протесты Людей против нового мирового концлагеря
 Разное
 Россия
 Старец Паисий 1924-1994
 Стояние за Истину
 Суды в Украине
 Тайна беззакония
 экуменизм


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться - самое главное думать своей головой и не верить легкомысленно всему что говорят, особенно советское телевидение
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"

У реанімації районної лікарні помер після відвідин Кельменецького райвідділу внутрішніх справ 30-річний Анатолій Рудий із села Бабин. Його знайшли на східцях відділку з черепно-мозковою травмою.Виявляється, його однокласник перед тим розбив вікна вдома у своєї бабусі, тож вона написала заяву до міліції. Толі сказали, щоби він їхав до міліції давати пояснення. Він відмовився, мовляв, йому треба переодягтися, поголитися. Міліціонери наказали, щоби через годину був у міліції, інакше нехай нарікає на себе. Коли він зібрався, я дав йому 150 гривень. Про всяк випадок. Може, захочуть його за щось оштрафувати. А ввечері мені сказали, що Анатолій в лікарні в реанімації. В обід його знайшли на східцях райвідділу, він там лежав. Коли його побачив у лікарні, син вже був у комі. Ввечері його прооперували, а наступного вечора він помер.
У реанімації районної лікарні помер після відвідин Кельменецького райвідділу внутрішніх справ 30-річний Анатолій Рудий із села Бабин. Його знайшли на східцях відділку з черепно-мозковою травмою. До міліції Анатолія викликали як очевидця правопорушення. Вимагаючи знайти винних у смерті односельчанина, мешканці Бабина у понеділок зібралися на мітинг. У разі, якщо винних не покарають, вони погрожують бойкотувати вибори.
– Того дня ми з друзями грали вдома у доміно – саме на Стрітення, тож роботи ні у кого не було, – розповідає батько Анатолія – Віктор Рудий. – До хати зайшов міліціонер у формі, здається, з погонами майора. Він перекинув табуретку, на якій ми грали. Крикнув: «Що це за збіговисько?» А потім запитав про Анатолія. Виявляється, його однокласник перед тим розбив вікна вдома у своєї бабусі, тож вона написала заяву до міліції. Толі сказали, щоби він їхав до міліції давати пояснення. Він відмовився, мовляв, йому треба переодягтися, поголитися. Міліціонери наказали, щоби через годину був у міліції, інакше нехай нарікає на себе. Коли він зібрався, я дав йому 150 гривень. Про всяк випадок. Може, захочуть його за щось оштрафувати. А ввечері мені сказали, що Анатолій в лікарні в реанімації. В обід його знайшли на східцях райвідділу, він там лежав. Коли його побачив у лікарні, син вже був у комі. Ввечері його прооперували, а наступного вечора він помер.
На мітинг протесту зібралося все село
– Сім’я їхня живе бідно, батько сам виховував чотирьох дітей, – каже сусідка Ольга Андрущак. – Анатолій працював фірманом, ніколи нікому не відмовляв, якщо щось просили привезти. Взагалі був доброзичливим. Він, коли ще збирався до міліції, казав сусідці: «Щось я так не хочу туди їхати. А раптом мене будуть бити?» Вона заспокоїла: «Чого тобі боятися? Ти ж нічого не накоїв, розкажеш те, що знаєш, та й повернешся додому». А коли ми дізналися, що Толик помер, запідозрили, що його там таки били. У селі зібралися на мітинг у понеділок – в день похорону, коли тіло вже повернули з судмедекспертизи. Влаштувати похорон родині допомагало все село. На мітинг зібралося кілька сотень людей. Взагалі хотіли пікетувати і міліцію, і адміністрацію. До нас приїхали керівництво району, прокуратури, міліції. Почали запевняти, що все перевірять та знайдуть винних у смерті Анатолія. Прокуратура влаштувала в селі прийом громадян, щоби люди дали свідчення з цього приводу.
Винних має встановити перевірка
Прокурор району Ігор Корчинський цю ситуацію прокоментував так: «До нас надійшла заява від сусідки Рудого. У заяві йшлося, що його викликали в міліцію, і він в лікарні – нібито побитий. Ми з судмедекспертом оглянули його у лікарні. Анатолій Рудий був непритомний після операції. Після огляду ми розпочали перевірку, яка зараз ще триває. Опитуємо працівників міліції, які його викликали як очевидця і які з ним спілкувалися в райвідділі. Він помер у ніч з 17 на 18 лютого, у нього була закрита черепно-мозкова травма. Знайшли його біля райвідділу. Зараз триває дослідча перевірка, рішення поки що не прийняте. Наразі ще й немає висновку судово-медичної експертизи. Сподіваюся, перевірку закінчимо до кінця цього тижня – початку наступного. Тоді й прийматиметься рішення щодо порушення чи відмови в порушенні кримінальної справи. Під час мітингу в селі люди казали, що вважають, нібито їхнього односельчанина побили працівники міліції, і взагалі вони бояться правоохоронних органів».
Начальник Кельменецького РВ УМВС України в Чернівецькій області Володимир Марчук: «Разом із прокурорською перевіркою здійснює свою перевірку і відділ внутрішньої безпеки УМВС. До кінця тижня повинен бути її висновок. Ми в цю перевірку не втручаємося. Анатолія Рудого викликали до райвідділу як очевидця за заявою його односельчанки. Його опитали та відпустили. З райвідділу він вийшов приблизно о 13-14 годині, а знайшли його на сходовому майданчику. Черговий викликав «швидку», яка й забрала чоловіка до лікарні. Що того дня сталося, має встановити перевірка».
Лікар-травматолог райлікарні Анатолій Семчак асистував нейрохірургу з Чернівців під час операції: «16 лютого ввечері мене викликали з дому на операцію. Анатолія Рудого госпіталізували ще вдень, але для операції чекали фахівця з обласного центру з необхідним обладнанням для обстеження. Коли він прибув, ми обстежили пацієнта, порадилися і прийняли рішення негайно його оперувати. У нього була внутрішньочерепна гематома в лівій лобно-скроневій ділянці. Приблизно о 22 годині йому зробили трепанацію черепа, видалили великий згусток крові, який тиснув на мозок. Однак травма була дуже складна. Він помер приблизно через добу після операції».
Односельчани Анатолія Рудого переконані, що його побили таки у міліції. Вимагаючи правди, вони вже звернулися до Президента. А якщо винних не знайдуть і не покарають, люди погрожують не прийти на вибори, у такий спосіб виражаючи свою недовіру до влади.


www.molbuk.cv.ua/article.asp?art_id=16317&retpath=search
=============

Смерть чоловіка на сходах міліції розслідують
Кримінальну справу про перевищення влади чи службових повноважень порушила прокуратура Чернівецької області, вивчивши матеріали дослідчої перевірки обставин смерті 30-річного Анатолія Рудого із села Бабин Кельменецького району.
Як ми вже повідомляли, Анатолій Рудий помер 17 лютого у реанімації районної лікарні після відвідин Кельменецького райвідділу внутрішніх справ. Його знайшли на східцях відділку з черепно-мозковою травмою. До міліції Анатолія викликали як очевидця правопорушення. До лікарні його привезли з важкою черепно-мозковою травмою. Лікарі виявили у нього гематому – 250 мілілітрів крові у лівій лобно-скроневій ділянці голови. Незважаючи на операцію, для якої викликали нейрохірурга з Чернівців, чоловік помер. Вимагаючи знайти винних у смерті односельчанина,
мешканці Бабина у день його похорону зібралися на мітинг. У разі, якщо винних не покарають, вони погрожують бойкотувати вибори.
За словами прокурора Кельменецького району Ігора Корчинського, матеріали перевірки, яку було розпочато, коли прокуратурі стало відомо про цей факт, передали до прокуратури області. Там прийняли рішення про порушення кримінальної справи. Як повідомив прес-секретар прокуратури області Олександр Лебідь, кримінальну справу порушено за статтею 365 частина 3 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання за перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки. За це загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від семи до десяти років. Слідство для якнайбільшої об’єктивності та неупередженості здійснює прокуратура одного з районів Чернівців. Слідчий допитує працівників райвідділу, які того дня спілкувалися із загиблим, та свідків.

www.molbuk.cv.ua/article.asp?art_id=16467&retpath=search
=========

 11.01.2005. КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви за дорученням Священного Синоду УПЦ від імені Української Православної Церкви звернувся з привітанням та посланням до новообраного Президента України
 Туркменбаши решил истребить всех стариков: Результат пенсионной реформы: морги Туркмении переполнены скончавшимися стариками
 К вопросу о пиратстве
 Коалиция «по-донецки»: время и деньги. Очень большие деньги
 Украина глазами России.
 Правительство Украины требует объяснений от ОРТ
 Потрiбна допомога юристiв
 Львовские социал-демократы(о) признались, что они фальсифицировали выборы
 В стране антиконституционный захват власти. ЦИК нарушила закон "О выборах президента Украины"
 25/11/04 Киев Генерал СБУ Шарков: «Спецслужба не станет выполнять указания президента, победившего не по закону, а по понятиям!»
 Фотографии с мест событий выборов ноябрь 2004 года - Киев, Майдан Незалежности, Верховна Рада.
 ГКЧП по-харьковски 28/11/04
 Замредактора донецкой оппозиционной газеты «прессует» уголовный розыск
 З опозицією в регіонах починають розправлятися за допомогою криміналітету.
 Обращение Виктора Ющенко к жителям Донецкой и Луганской областей
 Вот потом с чистой совестью сможете говорить о том, что "Ющенко нерешительный".
 30.11.2004. КИЇВ. Священний Синод Української Православної Церкви звернувся до народу України
 Верховный суд отменил результаты второго тура выборов. Будет переголосование
 Текст постанови Верховного суду
 Вимогами Комітету національного порятунку залишаються негайна відставка уряду Януковича та новий склад ЦВК - Віктор Ющенко
 2004-12-04 Wall Street Journal: Наша Украина. Статья Виктора Ющенко
 Якщо Ющенко попросить мітингуючих повернутися додому, його засвистять
 Я голосую за Ющенка через інстинкт самозбереження
 Уже с 1 сентября 2005 года Украина становится парламентско-президентской республикой
 Управління справами УПЦ виступило з роз'ясненнями щодо душпастирської практики у сучасній політичній ситуації в Україні
 ВЕНА, 11 дек - РИА "Новости". Установлено, что Ющенко был намерено отравлен диоксином.
 Планировался подрыв в центре Киева
 З’явилися фальшиві сайти для збору грошей на помаранчеву революцію
 "И вашим и нашим"... иудей или православный в ермолке зажигающий на Хануку жидовскую минору? www.yuschenko.com.ua/rus/present/News/1822
 Определен тип диоксина, которым отравили Ющенко


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"