Kiev1.org Карта сайта Файлы Фотографии Киева
  
Реклама:


Разделы
 
 Sysadmin
 Антиглобалисты
 Ереси и секты
 Катастрофы
 Компьютерные новости
 Непроверенное
 О проекте
 О фотогалерее
 Политика и власть
 Православие
 Предприятия Украины
 Протесты Людей против нового мирового концлагеря
 Разное
 Россия
 Старец Паисий 1924-1994
 Стояние за Истину
 Суды в Украине
 Тайна беззакония
 экуменизм


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться - самое главное думать своей головой и не верить легкомысленно всему что говорят, особенно советское телевидение
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"

23.04.2006. УКРАЇНА. Православна Церква святкує Світле Христове Воскресіння22.04.2006. КИЇВ. Благодатний вогонь в Україну буде доставлений, проте канцелярія УПЦ виступає проти спекуляцій навколо цієї події
Сьогодні опівночі в усіх храмах Української Православної Церкви розпочалися святкові богослужіння з нагоди великого християнського свята Воскресіння Господа і Спаса нашого Ісуса Христа. А напередодні, у Велику Суботу, з Єрусалима до України літаком прибув Благодатний вогонь, що зійшов у кувуклії Гробу Господнього того ж дня. В аеропорту Бориспіль вогонь зустрів намісник Києво-Печерської Лаври архієпископ Павел. Перед початком нічного богослужіння в Лаврі Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир та архієпископ Павел роздавали Благодатний вогонь усім віруючим, хто прийшов на молитву до обителі.
Святкову Всенічну та Божественну літургію в головному Успенському соборі Києво-Печерської Лаври очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир у співслужінні намісника Лаври архієпископа Вишгородського Павла, архієпископа Переяслав-Хмельницького Митрофана, лаврської братії та академічного духовенства.

Після Божественної літургії Блаженніший владика звершив чин освячення артоса та освятив паски і яйця, принесені віруючими.
Нічне пасхальне богослужіння з Києво-Печерської Лаври транслював Перший національний канал Українського телебачення.

orthodox.org.ua/News-R_ooua.php?id=781

22.04.2006. КИЇВ. Благодатний вогонь в Україну буде доставлений, проте канцелярія УПЦ виступає проти спекуляцій навколо цієї події
В Україну Благодатний вогонь, за повідомленням прес-служби УПЦ, буде привезений опівночі, 23 квітня, і під час святкового Великоднього богослужіння у Києво-Печерській Лаврі Блаженніший Митрополит Володимир, як Предстоятель Української Православної Церкви, власноруч роздаватиме святиню віруючим.

З приводу привезення в Україну Благодатного вогню і спекуляцій навколо цього, канцелярія Української Православної Церкви виступила з офіційною заявою.

«Щороку Великої Суботи в Єрусалимському храмі Воскресіння Господнього Бог являє велике чудо, — значиться у документі. — Це диво свідчить про реальність події Воскресіння Христового, про правильність дати святкування цієї події православними, та про істинність саме православної віри – на Гріб Господній, де триденно спочивав Тілом Господь наш Ісус Христос, сходить Благодатний вогонь.

Право отримувати цю велику святиню належить виключно православному Єрусалимському Патріарху, який перебуває у канонічному, євхаристійному та молитовному спілкуванні з усім православним світом, зі всіма канонічними Церквами, в тому числі і з українською.

Цьогорічна подія привезення в Україну Благодатного вогню світськими особами – делегацією, яка перед своїм паломництвом до Святої Землі не отримувала благословення на це від Блаженнішого Митрополита Володимира – Предстоятеля Української Православної Церкви – єдиної в Україні, яка має Євхаристійне спілкування зі Вселенським Православ’ям, розцінюється нашою Церквою, як особиста, самочинна ініціатива та справа групи людей, не уповноважених церковною владою, в межах компетенції якої знаходиться звершення Таїнств, релігійних обрядів та інших священодійств, до яких, безумовно, належить і чудо сходження, отримання та роздачі Благодатного вогню у Велику Суботу.

Благодатний вогонь у Кувуклії Гробу Господнього отримує Предстоятель Православної Церкви, і вже з його рук Вогонь, можуть отримати всі бажаючі. В Україну Благодатний вогонь передається до духовного серця нашої країни — Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври — разом із особистими вітаннями Єрусалимського Патріарха Предстоятелю Української Православної Церкви та його богохранимій пастві. Звідси, із «другого Єрусалима», як називають наш золотоверхий Київ, Благодатний вогонь із рук Блаженнішого Митрополита Володимира передається у всі куточки України.

Зважаючи на це, участь Предстоятеля чи представника УПЦ під час зустрічі в Софії Київській Благодатного вогню, привезеного світськими особами, вважається позбавленою сенсу. Унеможливлюється вона ще й участю в цьому заході представників конфесій та релігійних організацій, сумісне священодійство з якими, з точки зору канонічного права і церковної дисципліни, – неможливе».

orthodox.org.ua/News-R_ooua.php?id=779

 Как была спасена Россия в Великой Отечественной войне
 Икона Божией Матери Знамение Курская Коренная
 ЧУДО НИКОЛАЯ УГОДНИКА В ЦЕНТРЕ МОСКВЫ
 1956 год Стояние Зои, г. Куйбышев
 Концепция создания православных корпораций в форме епархиальных благотворительных фондов (Православных Братств)
 Во время пожара в Манеже чудом сохранилась икона Спасителя
 ТРУД": Илья Муромец научному объяснению не поддается.
 Схождение Благодатного огня в Иерусалимском храме Воскресения произойдет 10 апреля после полудня.
 ЦАРЬ НИКОЛАЙ ПРЕДУПРЕЖДАЕТ О ГРЯДУЩЕМ (Пророчество наших дней)
 Господь вразумил депутатов. Авторы злополучных законопроекта сами отказались!
 Чудо схождения Благодатного Огня в 2004 году
 Происходит чудесное обновление иконы Божией Матери в Красноуфимске
 Благоволение Божие борьбе православных за право жить без личных кодов
 Чудеса Тихвинской чудотворной иконы Пресвятой Богородицы. Написан образ был при Ее жизни святым апостолом и евангелистом Лукой в 1 веке н.э. почти 2000 лет назад.
 Крестный ход от храма Христа Спасителя до Кремля, по пути следования Тихвинской иконы Божией Матери.
 Нужна помощь, в идентификации иконы.
 Дивен Бог во святых Своих Небольшой отрывок из воспоминаний о духовнике Санаксарской обители схиигумене Иерониме (Верендякине, + 06.06.2001 г.)
 В храме Покрова Пресвятой Богородицы в Новошахтинске
 ***5tv.com.ua:2004-12-30 Непонятное на выборах 2004 года - в интернете пишут
 КРИМ. Священик-хірург безкоштовно лікує хворих на остеомієліт власноруч розробленим унікальним методом
 Братия и сестры! Предлагаю в ближайшую субботу и воскресенье (1 и 2 января) вознести совместную молитву ко Спасителю о сохранении Отечества нашего православного и умиротворении враждующих.
 В Дзержинске заплакали сразу 12 икон
 2005 г. БЛАГОДАТНЫЙ ОГОНЬ
 24 июля 2005 г. (11 июля ст.ст.) Воспоминание чуда святой Евфимии Всехвальной
 Конец, а они торгуют… (видение Марии)
 ТАК ГОВОРИЛ РАСПУТИН
 В храме Успения «плачут» почти все иконы
 Правда спустилась на землю: Верховный Суд Украины. ХЕРСОН. Захваченный филаретовцами храм возвращен православным
 Божия Матерь плачет. Мысли на праздник Покрова Божией Матери.
 БУДЬТЕ МОИМ ДУХОВНЫМ ОТЦОМ


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"