Kiev1.org Карта сайта Файлы Фотографии Киева
  
Реклама:


Разделы
 
 Sysadmin
 Антиглобалисты
 Ереси и секты
 Катастрофы
 Компьютерные новости
 Непроверенное
 О проекте
 О фотогалерее
 Политика и власть
 Православие
 Предприятия Украины
 Протесты Людей против нового мирового концлагеря
 Разное
 Россия
 Старец Паисий 1924-1994
 Стояние за Истину
 Суды в Украине
 Тайна беззакония
 экуменизм


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться - самое главное думать своей головой и не верить легкомысленно всему что говорят, особенно советское телевидение
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"

Фото части действующего контракта между "Нафтогазом України" и "Газпромом" про объемы й условия транзита росийського природного газа по територии Украини на период с 2003 по 2013 год.Україна вирішила піти в наступ у війні з Росією за газ. У середу Юрій Єхануров зустрівся з послами країн-гарантів безпеки України і, схоже, заручився їхньою підтримкою в конфлікті з Кремлем.
Україна вирішила піти в наступ у війні з Росією за газ. У середу Юрій Єхануров зустрівся з послами країн-гарантів безпеки України і, схоже, заручився їхньою підтримкою в конфлікті з Кремлем.

world.pravda.com.ua/news/2005/12/22/36935.htm

Меморандум про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї

Пункт 3. Росія, Великобританія і США підтверджують Україні їх зобов'язання (...) утримуватись від економічного тиску, спрямованого на те, щоб підкорити своїм власним інтересам здійснення Україною прав, притаманних її суверенітету, і таким чином отримати будь-які переваги". Будапешт, 5 грудня 1994 року
Доказом цього може служити і позиція Верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Хав'єра Солани, оприлюднена в четвер: Україна з Росією повинні продовжити переговори з метою досягнення взаємоприйнятого рішення по газовому питанню, що передбачить поступовий перегляд цін, як на постачання, так і на транзит газу.

Саме на поступовому переході наполягав український президент. Як відомо, у вівторок Ющенко розкритикував "Газпром" за вимогу почати нові розрахунки за газ вже через два тижні: "Я не хочу, щоб Росія за транзит платила найбільшим у світі бартером, який коштує 29 мільярдів кубів газу! Але мова йде про мільярди коштів! Аналогів немає у світі. Ті люди, які думають, що це можна зробити з 1 січня 2006 року, не є професіоналами. Це наївно!"

Тим часом, українські чиновники вирішили ще раз заявити, що Росія не вправі піднімати питання про перегляд цін на газ для України до 2010 року. Так заявив начальник департаменту ресурсів нафти і газу "Нафтогазу Україна" Микола Гончарук, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За його словами, ці ціни закріплені доповненням №4 до чинного контракту між "Нафтогазом України" і "Газпромом" про обсяги й умови транзиту російського природного газу по території України на період з 2003 по 2013 роки, що російська сторона не планує денонсувати.

Він підкреслив, що сторони підписали "доповнення до контракту, де чітко прописано, що "Газпром" забезпечить баланс газу України до 2009 року включно, при цьому ціна газу складе $50 за 1 тис. кубометрів".

Гончарук запевнив, що Україна "чітко виконувала" зобов'язання, закріплені цією угодою.

"Україна діє у відповідності до тих документів, які підписані на сьогоднішній день... Російська Федерація нас просто шантажує. У березні вона заявила про те, що ми повинні переходити на нові принципи співробітництва. Зрештою, є стокгольмське право. Вони можуть звернутися в Стокгольмський суд, але вони цього не роблять", - відзначив він.

Гончарук у черговий раз заявив, що Україну влаштовують нинішні "принципи співробітництва", які передбачають постачання російського газу в рахунок оплати послуг з його транзиту.

"Ми на цих принципах хотіли працювати і надалі, чесно, сумлінно забезпечувати прибуток Росії від продажу газу в Західній Європі", - сказав він.

"Нафтогаз України" як оплату послуг з транзиту одержує від "Газпрому" газ за ціною $50 за 1 тисячу кубометрів. При цьому пільгова ставка плати за транзит газу по території України для "Газпрому" складає $1,09375 за транспортування 1 тисячі кубометрів газу на 100 км відстані."Нафтогаз України" і "Газпром" поки визначають формулу ціни на російський природний газ, що буде поставлятися в Україну. "Делегація працює, працює саме над формулою", - повідомив Гончарук.

Водночас, як заявив прес-секретар голови правління "Газпрому" Сергій Купріянов, "Нафтогазу України" зовсім не потрібно детально вивчати формулу ціни по закупівлях газу "Газпрому".

"Вони повинні просто розкрити власні контракти з постачання газу в Європу і поміняти місцями покупця і продавця - формула ціни стане зовсім очевидною", - сказав він, маючи на увазі, що частину газу Київ перепродає за високою ціною на Захід.

Тим часом, відповідаючи на питання про перспективи у випадку, якщо сторони не домовляться до кінця року, Гончарук відповів, що "нічого не відбудеться". "Цей процес буде перенесений на перший квартал або перше півріччя 2006 року", - додав він.


world.pravda.com.ua/news/2005/12/22/36935.htm

 11.01.2005. КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви за дорученням Священного Синоду УПЦ від імені Української Православної Церкви звернувся з привітанням та посланням до новообраного Президента України
 www.zaistinu.ru. Путин предложил пронумеровать всех россиян
 Туркменбаши решил истребить всех стариков: Результат пенсионной реформы: морги Туркмении переполнены скончавшимися стариками
 На Виктора Ющенко готовится покушение?!
 Обращение Белгородской и Старооскольской епархии Русской Православной Церкви к кандидату в Президенты-Российской Федерации В. В. Путину
 Сеанс ритуального словоблудия
 Что такое Центробанк
 Ющенко выяснил, что Янукович ведет на фиктивное банкротство соду, станки и меридианы
 Украина глазами России.
 Зрада? Два дня тому назад в Украине возможно началась государственная измена...
 Этой ночью бандиты ворвались в ГАИ Закарпатья, чтоб забрать со штрафплощадки свои автомобили и оружие
 Доверенное лицо Януковича заявил, что заполучить 6 га леса под Киевом – это по-христиански
 Оказывается, руководители заставляют подчиненных брать «открепталоны» для того, чтобы в день выборов… уехать в лес. И там проголосовать?
 Львовские социал-демократы(о) признались, что они фальсифицировали выборы
 В стране антиконституционный захват власти. ЦИК нарушила закон "О выборах президента Украины"
 25/11/04 Киев Генерал СБУ Шарков: «Спецслужба не станет выполнять указания президента, победившего не по закону, а по понятиям!»
 ФАЛЬСИФИКАЦИЯ - ЭТО ПОПЫТКА НЕЗАКОННОГО ЗАХВАТА ВЛАСТИ
 Фотографии с мест событий выборов ноябрь 2004 года - Киев, Майдан Незалежности, Верховна Рада.
  С сенсационным заявлением выступил сегодня на собрании депутатов Черкасского горсовета народный депутат Украины Григорий Омельченко...
 Беспредел Януковича-Лужкого в действии: Побили демонстрантов в Донецке
 Нападавшие потребовали от Геннадия Рыбченкова «писать только «за» Януковича».
 Украина испытала приступ от рады
 ГКЧП по-харьковски 28/11/04
 Принципиально отношение Церкви к политической деятельности выражено в <Основах социальной концепции Русской Православной Церкви>
 Замредактора донецкой оппозиционной газеты «прессует» уголовный розыск
 При попустительстве милиции - нападение группы бандитов, вооруженных молотками и другим холодным оружием, было совершено около 13:00 в понедельник на участников митинга сторонников лидера блока партий «Наша Украина» Виктора Ющенко в Луганске.
 Дружина Януковича вважає, що на Майдані роздають наколоті наркотиками апельсини
 У ХАРКОВІ ПРИХИЛЬНИКИ ЯНУКОВИЧА РОЗБИВАЛИ АВТОМОБІЛІ З ПОМАРАНЧЕВИМИ СТРІЧКАМИ. МІЛІЦІЯ НІЯКИХ ІНЦИДЕНТІВ НЕ ЗАФІКСУВАЛА
 PrimaNews: Юрий Лужков станет императором Малороссии?
 2004-11-30 | 13:50:37 СБУ завела дело по факту посягательства на целостность Украины


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"