Kiev1.org Карта сайта Файлы Фотографии Киева
  
Реклама:


Разделы
 
 Sysadmin
 Антиглобалисты
 Ереси и секты
 Катастрофы
 Компьютерные новости
 Непроверенное
 О проекте
 О фотогалерее
 Политика и власть
 Православие
 Предприятия Украины
 Протесты Людей против нового мирового концлагеря
 Разное
 Россия
 Старец Паисий 1924-1994
 Стояние за Истину
 Суды в Украине
 Тайна беззакония
 экуменизм


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться - самое главное думать своей головой и не верить легкомысленно всему что говорят, особенно советское телевидение
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"

У Києво-Печерській Лаврі відкрилася Всеукраїнська Спасо-Преображенська православна виставка-ярмарок "Медовий Спас"
orthodox.org.ua
Відкрилася виставка в день винесення чесних Древ Животворящого Хреста Господнього, коли за церковною традицією здійснюється освячення меду нового збору. Окрім меду та продуктів бджільництва на православній ярмарці представлені роботи іконописців та живописців, продукція народних промислів та декоративно-прикладного мистецтва, церковна література, аудіопродукція та відеофільми, організована можливість ознайомитися з паломницькими маршрутами, місіонерською діяльністю та соціальним служінням Української Православної Церкви.
У неділю 17 серпня з нагоди 10-ліття прославлення в лику святих преподобного Лаврентія Чернігівського, який жив у середині ХХ століття, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України відвідав місто Чернігів. Ще багато хто пам’ятає цього мудрого духівника і справжнього старця, до якого за порадою приходили тисячі православних віруючих у важкі часи атеїстичних гонінь.
До речі, Блаженніший Митрополит сам в юнацькі роки відвідував старця Лаврентія. При першій же зустрічі преподобний пророкував юному Віктору майбутнє архієрейське служіння. Були й інші зустрічі, під час яких старець багато говорив про майбутнє Православної Церкви в Україні. Саме він ще у 50-ті роки передбачав відродження монастирів і храмів, але одночасно говорив і про відпадіння від Церкви Київського митрополита, що і сталося на початку 90-х років.
Під час Божественої Літургії у Свято-Троїцькому кафедральному соборі Чернігова Блаженнішому співслужили архієпископ Вишгородський Павел, єпископ Новгород-Сіверський Амвросій та міське духовенство.
Перед початком богослужіння Блаженніший відправив заупокійну літію на могилі нещодавно спочилого митрополита Антонія, який очолював Чернігівську єпархію останні тридцять років та відійшов до Господа 15 липня цього року.
По закінченні богослуження Предстоятель УПЦ зустрівся з головою Чернігівської облдержадміністрації Валентином Мельничуком та головою обласної ради Василем Ковальовим.

Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"