Kiev1.org Карта сайта Файлы Фотографии Киева
  
Реклама:


Разделы
 
 Sysadmin
 Антиглобалисты
 Ереси и секты
 Катастрофы
 Компьютерные новости
 Непроверенное
 О проекте
 О фотогалерее
 Политика и власть
 Православие
 Предприятия Украины
 Протесты Людей против нового мирового концлагеря
 Разное
 Россия
 Старец Паисий 1924-1994
 Стояние за Истину
 Суды в Украине
 Тайна беззакония
 экуменизм


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться - самое главное думать своей головой и не верить легкомысленно всему что говорят, особенно советское телевидение
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"

второй день работы налогового "десанта" в Черновцах, результат - госпитализация моего брата
www.liga.kiev.ua/conf
17 липня 2003 року № 4 До УМВС України в Чернівецькій обл.
...„забираємо на три години для встановлення особи, а взагалі можемо посадити на 3 роки за те, що ти перешкоджаєш нашій роботі”. Я заперечив їм та запропонував для огляду документи, що посвідчують мою особу. Проте вони навіть не цікавились наявністю у мене відповідних документів. На моє запитання: „як саме я перешкоджаю?”, відповідь була ще коротшою „перешкоджаєш і все”.
...Слова чоловіка в червоній футболці дійсно справдились, після застосування ним грубої фізичної сили через нестерпний біль в передпліччі я вже відмовився від будь-яких запитань, щодо прав чи повноважень моїх „конвоїрів” та заперечень щодо порушень ними охоронюваних КОНСТИТУЦІЄЮ УКРАЇНИ моїх прав. В мене не залишалось іншого вибору, як йти за ними куди вони накажуть, тільки щоб перестали викручувати мою руку. Незрозуміло чому, замість відділення міліції на ринку затягнули мене в автомобіль (2109 вишневого кольору з синіми державними номерними знаками), що стояв на автодромі, далі з криками почали мене „відпрацьовувати” наступним чином: „...тебе посадять на три роки...”, „...любий напише, що ти чинив фізичний опір...”, „...що Я (працівник міліції) буду казати, то і будуть писати свідки...”, „...свідків проти тебе дуже багато...”, „...якщо Я захочу Я тебе посаджу в тюрму на три роки...”. Словесне „відпрацювання” тривало щонайменше п’ятнадцять хвилин та весь час супроводжувалось стусанами від особи в червоній футболці в область моєї потилиці. Після такого „спілкування” мене стало нудити; я відчув біль в потилиці; попросив дозволу вийти на свіже повітря, оскільки мене все більше нудило. В стані такого стресу я міг втратити свідомість, проте замість відгукнутись на моє прохання, витягнули мене з автомобіля та затягли в відділення міліції на МТК „Калиновський ринок”. Нікого не цікавило, чи є в мене проблеми зі здоров’ям, чи ні. Хоча про це я їм повідомляв.
---
ответ:
Управління МВС України
в Чернівецькій області
№ 10/2127 від 01.08.2003 р.
Повідомляємо, що Ваше звернення щодо неправомірних, на Вашу думку, дій працівниів міліції на МТК "Калинівський ринок" по відношенню до Вас розглянуто.
По фактах, викладених в зверненні, проведене службове розслідування. Будь-яких порушень з боку працівників міліції не допущено.
Александр Бовкун
17 липня 2003 року № 4 До УМВС України в Чернівецькій обл.

копія: Прокуратура Чернівецької області.

громадянин України: Бовкун Олег Анатолійович,
що проживає: 58013 Чернівці,
вул. Червоноармійська, 113/39
тел. 7-41-98
ЗВЕРНЕННЯ
16.07.2003 року біля 13 годин 15 хвилин невідома особа в червоній футболці чоловічої статі, усно відрекомендувавшись працівником міліції, проте не підтвердивши свої повноваження службовим посвідченням, схопив мене за передпліччя та, застосувавши силу, потягнув від контейнера, розміщеного на МТК „Калиновський ринок” (3 ряд 4 сектор) у напрямку автодрому. До заходів силового впливу підключилась особа чоловічої статі в чорній футболці. Нічого не зрозумівши я запитав: „...що я зробив і куди ви мене тягнете?”, на що у різкій формі отримав відповідь: „забираємо на три години для встановлення особи, а взагалі можемо посадити на 3 роки за те, що ти перешкоджаєш нашій роботі”. Я заперечив їм та запропонував для огляду документи, що посвідчують мою особу. Проте вони навіть не цікавились наявністю у мене відповідних документів. На моє запитання: „як саме я перешкоджаю?”, відповідь була ще коротшою „перешкоджаєш і все”. Дотягнувши мене до кінця 3 ряду 4 сектору, особа в червоній футболці, яка не мала бажання відповідати на мої запитання застосувала больовий прийом - заломила мою ліву руку за мою спину, нахиливши мене лицем до землі зі словами: „а тепер я застосовую фізичну силу”.
Слова чоловіка в червоній футболці дійсно справдились, після застосування ним грубої фізичної сили через нестерпний біль в передпліччі я вже відмовився від будь-яких запитань, щодо прав чи повноважень моїх „конвоїрів” та заперечень щодо порушень ними охоронюваних КОНСТИТУЦІЄЮ УКРАЇНИ моїх прав. В мене не залишалось іншого вибору, як йти за ними куди вони накажуть, тільки щоб перестали викручувати мою руку. Незрозуміло чому, замість відділення міліції на ринку затягнули мене в автомобіль (2109 вишневого кольору з синіми державними номерними знаками), що стояв на автодромі, далі з криками почали мене „відпрацьовувати” наступним чином: „...тебе посадять на три роки...”, „...любий напише, що ти чинив фізичний опір...”, „...що Я (працівник міліції) буду казати, то і будуть писати свідки...”, „...свідків проти тебе дуже багато...”, „...якщо Я захочу Я тебе посаджу в тюрму на три роки...”. Словесне „відпрацювання” тривало щонайменше п’ятнадцять хвилин та весь час супроводжувалось стусанами від особи в червоній футболці в область моєї потилиці. Після такого „спілкування” мене стало нудити; я відчув біль в потилиці; попросив дозволу вийти на свіже повітря, оскільки мене все більше нудило. В стані такого стресу я міг втратити свідомість, проте замість відгукнутись на моє прохання, витягнули мене з автомобіля та затягли в відділення міліції на МТК „Калиновський ринок”. Нікого не цікавило, чи є в мене проблеми зі здоров’ям, чи ні. Хоча про це я їм повідомляв.
Завели у великий кабінет і не дозволяли користуватися моїм телефоном. На прохання випустити на свіже повітря, заштовхнули в якесь неосвітлене підсобне приміщення для інструменту прибиральниці, але я вискочив з нього. Далі – „з метою складення протоколу” мене затягнули в кабінет; посадили на стілець, але протоколу ніхто і не мав наміру складати протокол. На моє щастя увійшов лікар, який оцінивши мій стан наказав присутнім, що довели мене до такого стану, звільнити кабінет. Лікар знав, - життя і здоров’я людини визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю, а його обов’язок, як лікаря, по при все зберегти цю цінність. Такого життєвого правила, підтвердженого статтею 3 Конституції України, на при великий жаль не знали особи, що проводили, як я зрозумів моє затримання. Стає питання чи читали вони взагалі Конституцію України, а саме статтю 3 основного закону де йдеться: „...Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю...”. В той же час, ніхто з працівників міліції, не пішов проти вимоги лікаря про необхідність моєї термінової госпіталізації.
Після надання описової частини, вимушений перейти до правової характеристики дій працівників міліції, - що називають себе посадовими особами та державними службовцями.
Статтею 3 Закону України „Про міліцію” від 20 грудня 1990 року № 565-ХІІ визначено: „діяльність міліції будується на принципах законності, гуманізму, поваги до особи, соціальної справедливості...”
Стаття 5 цього ж Закону говорить „Міліція виконує свої завдання неупереджено, у точній відповідності з законом. Ніякі виняткові обставини або вказівки службових осіб не можуть бути підставою для будь-яких незаконних дій або бездіяльності міліції”
Зважаючи на відношення та поведінку міліціонерів, продовження цієї статті взагалі виглядає як глузування з мене „...міліція поважає гідність особи і виявляє до неї гуманне ставлення, захищає права людини незалежно від її соціального походження, майнового та іншого стану, расової та національної належності, громадянства, віку, мови та освіти, ставлення до релігії, статі, політичних та інших переконань. При звертанні до громадянина працівник міліції зобов’язаний назвати своє прізвище, звання та пред’явити на його вимогу службове посвідчення.”
Можливо, для окремої категорії міліціонерів Закон не писаний. Можливо, крім прав, викладених в статті 11 вищевказаного Закону особи, що „затримували” мене, через рядок читали обов’язки, покладені на міліцію. А можливо й взагалі не знають, що в Україні згідно статі 8 Основного закону визнається та діє принцип верховенства права, а не сили. І першим святим(!) обов’язком міліціонера, як державного службовця - „неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей”
Якими же актами нормативного чи законодавчого характеру керувались працівники міліції при здійсненні мого незаконного затримання? Напевно, існують відомі тільки їм „понятия”, які я порушив з їх „неупередженої та об’єктивної” точки зору.
Результатом неправомірних дій з боку працівників міліції стало те, що я на даний час госпіталізований та перебуваю на стаціонарному лікуванні.
Вимагаю проведення службового розслідування, щодо осіб, які здійснювали моє затримання, принижували мою людську гідність, завдали моральних збитків та шкоди здоров’ю взагалі, порушуючи при цьому вимоги Конституції та чинного законодавства України.
До цього часу мені незрозумілі обставини та причини такої поведінки щодо мене, а тому на підставі вищевикладеного та керуючись Законом України „Про звернення громадян” від 02.10.1996 року № 393/96-ВР, статтею 40 Конституції України, прошу у визначений законом строк надати аргументовану вмотивовану письмову відповідь про наступне:
1. Хто мене затримував – прізвище, ім’я та по батькові, при цьому прошу вказати їх посади;
2. Які підстави були для мого затримання у зазначених працівників?
3. Чому мені не дали скористатись правом, визначеним статтею 29 Конституції – за змістом – „про арешт або затримання людини має бути негайно повідомлено родичів заарештованого чи затриманого”?
4. Який документ складений за наслідками мого „затримання”?
5. Повідомити про вжиті заходи за результатами службового розслідування.


Бовкун О.А.
 http://liga.kiev.ua/conf/Messages.asp?did=20395&forumid=1&page=3 /> ---------------
Да, сегодня вся Калинка только и шумела по этому поводу. Предприниматели приходили в больницу, проведывали Олега. Вчера целый день в офисе не умолкал телефон, для Черновцов это ЧП. Сегодня менты ходили по базару и собирали "свидетелей", которые должны подтвердить то, что Олег призывал всех людей к проведению несанкционированной демонстрации.
--------------
5/08/03 17:47 Александр Бовкун
Есть ответ:
Управління МВС України
в Чернівецькій області
№ 10/2127 від 01.08.2003 р.

Повідомляємо, що Ваше звернення щодо неправомірних, на Вашу думку, дій працівниів міліції на МТК "Калинівський ринок" по відношенню до Вас розглянуто.
По фактах, викладених в зверненні, проведене службове розслідування. Будь-яких порушень з боку працівників міліції не допущено.

пидпис Начальник УМВС

Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"