Kiev1.org Карта сайта Файлы Фотографии Киева
  
Реклама:


Разделы
 
 Sysadmin
 Антиглобалисты
 Ереси и секты
 Катастрофы
 Компьютерные новости
 Непроверенное
 О проекте
 О фотогалерее
 Политика и власть
 Православие
 Предприятия Украины
 Протесты Людей против нового мирового концлагеря
 Разное
 Россия
 Старец Паисий 1924-1994
 Стояние за Истину
 Суды в Украине
 Тайна беззакония
 экуменизм


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться - самое главное думать своей головой и не верить легкомысленно всему что говорят, особенно советское телевидение
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"

Ющенко тиснув на Піскуна, щоб замість справи про його дружину була справа проти Тимошенко?Екс-генпрокурор Святослав Піскун заявляє, що президент Віктор Ющенко тиснув на нього. Про це він заявив в інтерв’ю газеті "Свобода", опублікованому в понеділок. "Моя відставка — це прямий наслідок моєї відмови піддатися політичному тиску. Дуже тяжко мати справу з людьми, які вимагають прийняття тих чи інших рішень, керуючись політичною доцільністю, а не законом. Я ж завжди був категоричним противником цього, через що знову втратив посаду", - сказав він. Піскун також заявив, що напередодні відставки він мав розмову із президентом Віктором Ющенком, який йому "дорікав", що він поспішно закрив проти Тимошенко кримінальну справу. "Ющенко прозоро натякнув, що було б дуже добре, аби розслідування цієї справи було відновлене. Її, як я розумію, збираються використати проти Тимошенко на наступних парламентських виборах, щоб повісити на неї усіх собак", - заявив Піскун. За його словами, президент також наполягав, щоб Піскун "розібрався із законністю списання судами заборгованості компанії “ЄЕСУ”, яку раніше очолювала Тимошенко". "Але згадайте мою заяву після її відставки з посади прем’єра: репресії проти неї я чинити не буду навіть під загрозою звільнення з посади. Так і сталося", - зазначив Піскун.
Він також не виключив, що оскаржуватиме своє звільнення у суді. "Якщо ж я вирішу оскаржити в суді цей недолугий указ, то лише для того, щоб після повернення на посаду звільнитися за власним бажанням", - сказав він.

Піскун також розповів, що розмовляв із Ющенком про те, що мовляв Чумаченко за сприяння колишнього першого помічника президента Олександра Третьякова скористалася послугами бізнесменів, пов’язаних із Могилевичем, щоб доставити зі США до Києва своїх родичів на інавгурацію.

Піскун зазначив, що на його слова про необхідність отримати пояснення у Чумаченко з приводу оприлюднених обставин приїзду в Україну її родичів, Ющенко "роздратовано відповів, що у Генпрокуратури є важливіші справи, й завів мову про Тимошенко".

Екс-генпрокурор також повідомив, що Ющенко "дуже бурхливо" відреагував на порушення кримінальної справи проти екс-секретаря РНБО Петра Порошенка. "М’яко кажучи, йому було надто неприємно почути про це", - додав Піскун.

На питання, чи вимагав Ющенко від нього закрити справу проти Порошенка, Піскун відповів: "...І усвідомивши, що це безнадійно, він вирішив мене звільнити".

pravda.com.ua/news/2005/10/17/34573.htm

Піскун заговорив: Ющенко наполягав на закритті справи Порошенка і реанімації справи Тимошенко

"ОБОЗРЕВАТЕЛЬ"

Ющенко наполягав на закритті справи Порошенка

Відправлений у відставку генпрокурор України Святослав Піскун зізнався в інтерв’ю газеті «Свобода», що Ющенко «дуже бурхливо» відреагував на порушення кримінальної справи проти свого кума Петра Порошенка. «М’яко кажучи, йому було надто неприємно почути про це», - зізнався Піскун. Він дав зрозуміти, що Президент наполягав на закритті цієї справи, і , «усвідомивши, що це безнадійно, вирішив мене звільнити».

На думку екс-генпрокурора влада намагатиметься «усіма можливими засобами» домогтися закриття корупційних справ, «щоб виглядати в очах суспільства білою і пухнастою». «Проте я вважаю, і в цьому неодноразово намагався переконати Президента, що саме в його інтересах і нової влади загалом очиститися від скомпрометованих діячів. Натомість Президент вирішив “очиститися”, звільнивши генерального прокурора. Та це - шлях в нікуди, бо він незаконний. До того ж засвідчує, що справжні пріоритети влади прямо протилежні тим, які Ющенко декларував на Майдані,» - заявив Святослав Піскун.

Генпрокурор збирався допитати дружину Ющенка

У цьому Святослав Піскун зізнався в інтерв’ю газеті «Свобода», відповідаючи на запитання, які перспективи у скандалу довкола перельоту рідних Катерини Чумаченко з США в Україну на інавгурацію. Журналісти оприлюднили факти, згідно яких дружина Віктора Ющенка Катерина Чумаченко за сприяння колишнього першого помічника Президента Олександра Третьякова скористалася послугами бізнесменів, пов’язаних із відомим серед правоохоронців усього світу С.Могилевичем, щоб доставити зі США до Києва своїх родичів на інавгурацію Віктора Ющенка. Вартість перельоту родичів Чумаченко обійшлася у 270 тис. дол.

«Одразу, як тільки заява потрапила до Генпрокуратури, по ній почалася перевірка. За десять днів, відповідно до закону, мало бути прийняте процесуальне рішення: або порушено кримінальну справу, або відмовлено. Під час згаданої зустрічі я сказав Президенту, що необхідно відібрати пояснення в його дружини з приводу оприлюднених вами обставин приїзду в Україну її родичів. На це Віктор Андрійович мені роздратовано відповів, що у Генпрокуратури є важливіші справи, й завів мову про Тимошенко», - сказав Піскун.

Піскун заявляє, що Ющенко звільнив його через жінку

«Моя відставка — це прямий наслідок моєї відмови піддатися політичному тиску», - так прокоментував своє звільнення екс-генеральний прокурор Святослав Піскун в інтерв’ю газеті «Свобода». Він поскаржився на те, що дуже тяжко мати справу з людьми, які вимагають прийняття тих чи інших рішень, керуючись політичною доцільністю, а не законом. «Я завжди був категоричним противником цього, через що знову втратив посаду», - переконаний Святослав Піскун.

Коментуючи на прохання журналіста чутки про вимоги поновити справу проти Тимошенко, Піскун підтвердив, що напередодні відставки в нього була розмова з Президентом, який дорікав за поспішне закриття проти Тимошенко кримінальної справи. «Ющенко прозоро натякнув, що було б дуже добре, аби розслідування цієї справи було відновлене. Її, як я розумію, збираються використати проти Тимошенко на наступних парламентських виборах, щоб повісити на неї усіх собак. Крім того, Президент наполягав, щоб я розібрався із законністю списання судами заборгованості компанії ЄЕСУ, яку раніше очолювала Тимошенко. Але згадайте мою заяву після її відставки з посади прем’єра: репресії проти неї я чинити не буду навіть під загрозою звільнення з посади. Так і сталося», - заявив Піскун.

obozrevatel.com/news/2005/10/17/52816.htm

 11.01.2005. КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви за дорученням Священного Синоду УПЦ від імені Української Православної Церкви звернувся з привітанням та посланням до новообраного Президента України
 Туркменбаши решил истребить всех стариков: Результат пенсионной реформы: морги Туркмении переполнены скончавшимися стариками
 К вопросу о пиратстве
 Коалиция «по-донецки»: время и деньги. Очень большие деньги
 Украина глазами России.
 Правительство Украины требует объяснений от ОРТ
 Потрiбна допомога юристiв
 Львовские социал-демократы(о) признались, что они фальсифицировали выборы
 В стране антиконституционный захват власти. ЦИК нарушила закон "О выборах президента Украины"
 25/11/04 Киев Генерал СБУ Шарков: «Спецслужба не станет выполнять указания президента, победившего не по закону, а по понятиям!»
 Фотографии с мест событий выборов ноябрь 2004 года - Киев, Майдан Незалежности, Верховна Рада.
 ГКЧП по-харьковски 28/11/04
 Замредактора донецкой оппозиционной газеты «прессует» уголовный розыск
 З опозицією в регіонах починають розправлятися за допомогою криміналітету.
 Обращение Виктора Ющенко к жителям Донецкой и Луганской областей
 Вот потом с чистой совестью сможете говорить о том, что "Ющенко нерешительный".
 30.11.2004. КИЇВ. Священний Синод Української Православної Церкви звернувся до народу України
 Верховный суд отменил результаты второго тура выборов. Будет переголосование
 Текст постанови Верховного суду
 Вимогами Комітету національного порятунку залишаються негайна відставка уряду Януковича та новий склад ЦВК - Віктор Ющенко
 2004-12-04 Wall Street Journal: Наша Украина. Статья Виктора Ющенко
 Якщо Ющенко попросить мітингуючих повернутися додому, його засвистять
 Я голосую за Ющенка через інстинкт самозбереження
 Уже с 1 сентября 2005 года Украина становится парламентско-президентской республикой
 Управління справами УПЦ виступило з роз'ясненнями щодо душпастирської практики у сучасній політичній ситуації в Україні
 ВЕНА, 11 дек - РИА "Новости". Установлено, что Ющенко был намерено отравлен диоксином.
 Планировался подрыв в центре Киева
 З’явилися фальшиві сайти для збору грошей на помаранчеву революцію
 "И вашим и нашим"... иудей или православный в ермолке зажигающий на Хануку жидовскую минору? www.yuschenko.com.ua/rus/present/News/1822
 Определен тип диоксина, которым отравили Ющенко


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"