Kiev1.org Карта сайта Файлы Фотографии Киева
  
Реклама:


Разделы
 
 Sysadmin
 Антиглобалисты
 Ереси и секты
 Катастрофы
 Компьютерные новости
 Непроверенное
 О проекте
 О фотогалерее
 Политика и власть
 Православие
 Предприятия Украины
 Протесты Людей против нового мирового концлагеря
 Разное
 Россия
 Старец Паисий 1924-1994
 Стояние за Истину
 Суды в Украине
 Тайна беззакония
 экуменизм


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться - самое главное думать своей головой и не верить легкомысленно всему что говорят, особенно советское телевидение
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"

Сергій Терьохін: Тимошенко поплатилася кріслом через втручання в схеми РосУкрЕнергоПісля замирення з Януковичем Ющенко пішов на мирову з олігархами Справді, того ж дня у Президента зібрався «зірковий» склад українського бізнесу. Серед запрошених були відомі керівники фінансово промислових груп, такі як: Рінат Ахметов (група "СКМ"), Сергій Тарута (група "Індустріальний союз Донбасу"), Геннадій Боголюбов (група "Приват"), Віктор Пінчук ("Інтерпайп"), Олександр Ярославський (АКІБ "Укрсиббанк"), Олексій Порошенко (група "Укрпромінвест"), Григорій Суркіс (група "Славутич"), Володимир Бойко (ОАО "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча"), Андрій Клюєв (група "Укрпідшипник"), Микола Янковський (ОАО "Концерн "Стирол"), Георгій Скудар (ОАО "Новокраматорський машинобудівний завод"), Валентин Ландик ("Норд"), В’ячеслав Богуслаєв (ОАО "Мотор Січ"), Валерій Хорошковський (телеканал "Інтер"), Володимир Поляченко (ХК "Київміськбуд"), Олексій Слободян (ОАО "Оболонь"), Костянтин Живаго (АКБ "Фінанси и кредит"), Євген Уткін ("Квазар-мікро"), Леонід Черновецький (група "Правекс"), Едуард Шифрін (ОАО "Запоріжсталь").
13 жовтня о 14.00 на "Оглядачі" відбулася веб-конференція колишнього міністра економіки Сергія Терьохіна.
old.obozrevatel.com/ov4/conference.php?id=36

---------

Після замирення з Януковичем Ющенко пішов на мирову з олігархами

"ОБОЗРЕВАТЕЛЬ"

На думку Глави держави, при успішній «політиці зустрічних рухів» з боку влади та бізнесу надалі можна буде ставити також питання про амністію капіталу, нову фіскальну політику тощо.

Президент України Віктор Ющенко проведе нараду з представниками великого бізнесу. Керівник Секретаріату Президента Олег Рибачук на брифінгу 14 жовтня розповів, що президент на цій нараді буде переконувати присутніх «дисципліновано» виконувати свої соціальні зобов’язання. За словами Рибачка, така нарада стала можливою після чіткого розділення бізнесу та влади «Раніше ми не могли вести такій діалог, бо раніше це була шизофренія, - коли говорили самі з собою», - зауважив керівник Секретаріату.

Справді, того ж дня у Президента зібрався «зірковий» склад українського бізнесу. Серед запрошених були відомі керівники фінансово промислових груп, такі як: Рінат Ахметов (група "СКМ"), Сергій Тарута (група "Індустріальний союз Донбасу"), Геннадій Боголюбов (група "Приват"), Віктор Пінчук ("Інтерпайп"), Олександр Ярославський (АКІБ "Укрсиббанк"), Олексій Порошенко (група "Укрпромінвест"), Григорій Суркіс (група "Славутич"), Володимир Бойко (ОАО "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча"), Андрій Клюєв (група "Укрпідшипник"), Микола Янковський (ОАО "Концерн "Стирол"), Георгій Скудар (ОАО "Новокраматорський машинобудівний завод"), Валентин Ландик ("Норд"), В’ячеслав Богуслаєв (ОАО "Мотор Січ"), Валерій Хорошковський (телеканал "Інтер"), Володимир Поляченко (ХК "Київміськбуд"), Олексій Слободян (ОАО "Оболонь"), Костянтин Живаго (АКБ "Фінанси и кредит"), Євген Уткін ("Квазар-мікро"), Леонід Черновецький (група "Правекс"), Едуард Шифрін (ОАО "Запоріжсталь").

Пресс служба глави держави повідомила, що учасники зустрічі назвали цей діалог довгоочікуваним та бажаним для обох сторін. Прем’єр-міністр країни Юрій Єхануров запропонував розпочати співпрацю в рамках створення фінансового плану щодо сплати податків та встановити якомога швидше переговорний процес із нагальних спірних питань, які накопичилися за останній час між владою та бізнесом. «Національна буржуазія сидить за одним столом з Президентом. Це свідчення бажання діалогу з обох сторін і руху назустріч», – переконаний Прем’єр-міністр України.

Представники великого бізнесу, зокрема, висунули пропозицію створити національну програму сталого розвитку країни з чіткими визначеними правилами гри та поступальними завданнями.

Прозвучали пропозиції про створення закону, який регулював би ситуацію з монополіями на ринку, оскільки, на думку бізнесменів, Антимонопольний комітет не регулює цих відносин. Також пролунали зауваження з боку бізнесу щодо повільного розвитку фондового ринку.

Підбиваючи підсумки наради, Президент Ющенко заявив, що українська влада буде коректно ставитися до бізнесу та поважати право власності. Про це він сказав сьогодні на зустрічі з представниками великого бізнесу України.

«Влада повинна, перш за все, коректно ставитися до бізнесу, поважати власність, навчитися захищати цю власність», – передала слова Ющенка прес-служба глави держави. Президент також назвав своїм завданням зближення форматів влади і бізнесу і запропонував проводити подібні наради регулярно, «бажано кожні два місяці».

Президент висловив переконання, що формування взаємної довіри між бізнесовими та владними колами стане «найкращим подарунком» для держави з точки зору вироблення подальшої економічної стратегії розвитку України.

Президент запевнив присутніх, що, зі свого боку, зробить усе, щоб ставлення до представників бізнесу з боку влади змінилося на краще. «Я вам даю гарантії, що я все зроблю, щоб ви пересвідчились – протягом дванадцяти місяців до вас радикально змінилося відношення. Вас ніхто не буде переслідувати та змучувати перевірками», – підкреслив він.

На думку Глави держави, при успішній «політиці зустрічних рухів» з боку влади та бізнесу надалі можна буде ставити також питання про амністію капіталу, нову фіскальну політику тощо.

www.oboz.com.ua/news/2005/10/14/52479.htm

 11.01.2005. КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви за дорученням Священного Синоду УПЦ від імені Української Православної Церкви звернувся з привітанням та посланням до новообраного Президента України
 Коалиция «по-донецки»: время и деньги. Очень большие деньги
 На Виктора Ющенко готовится покушение?!
 17.06.2004 Профсоюз предпринимателей: В ХАРЬКОВ ПРИЕХАЛ КОНТРОЛЕР
 Ющенко выяснил, что Янукович ведет на фиктивное банкротство соду, станки и меридианы
 Украина глазами России.
 Правительство Украины требует объяснений от ОРТ
 Зрада? Два дня тому назад в Украине возможно началась государственная измена...
 Этой ночью бандиты ворвались в ГАИ Закарпатья, чтоб забрать со штрафплощадки свои автомобили и оружие
 Ключевой вопрос нынешней политической ситуации на Украине - состоятся выборы как таковые или нет.
 Доверенное лицо Януковича заявил, что заполучить 6 га леса под Киевом – это по-христиански
 Оказывается, руководители заставляют подчиненных брать «открепталоны» для того, чтобы в день выборов… уехать в лес. И там проголосовать?
 Потрiбна допомога юристiв
 Львовские социал-демократы(о) признались, что они фальсифицировали выборы
 В стране антиконституционный захват власти. ЦИК нарушила закон "О выборах президента Украины"
 25/11/04 Киев Генерал СБУ Шарков: «Спецслужба не станет выполнять указания президента, победившего не по закону, а по понятиям!»
 ФАЛЬСИФИКАЦИЯ - ЭТО ПОПЫТКА НЕЗАКОННОГО ЗАХВАТА ВЛАСТИ
 Фотографии с мест событий выборов ноябрь 2004 года - Киев, Майдан Незалежности, Верховна Рада.
  С сенсационным заявлением выступил сегодня на собрании депутатов Черкасского горсовета народный депутат Украины Григорий Омельченко...
 Беспредел Януковича-Лужкого в действии: Побили демонстрантов в Донецке
 Нападавшие потребовали от Геннадия Рыбченкова «писать только «за» Януковича».
 Украина испытала приступ от рады
 ГКЧП по-харьковски 28/11/04
 Принципиально отношение Церкви к политической деятельности выражено в <Основах социальной концепции Русской Православной Церкви>
 Замредактора донецкой оппозиционной газеты «прессует» уголовный розыск
 При попустительстве милиции - нападение группы бандитов, вооруженных молотками и другим холодным оружием, было совершено около 13:00 в понедельник на участников митинга сторонников лидера блока партий «Наша Украина» Виктора Ющенко в Луганске.
 Дружина Януковича вважає, що на Майдані роздають наколоті наркотиками апельсини
 У ХАРКОВІ ПРИХИЛЬНИКИ ЯНУКОВИЧА РОЗБИВАЛИ АВТОМОБІЛІ З ПОМАРАНЧЕВИМИ СТРІЧКАМИ. МІЛІЦІЯ НІЯКИХ ІНЦИДЕНТІВ НЕ ЗАФІКСУВАЛА
 PrimaNews: Юрий Лужков станет императором Малороссии?
 2004-11-30 | 13:50:37 СБУ завела дело по факту посягательства на целостность Украины


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"