Kiev1.org Карта сайта Файлы Фотографии Киева
  
Реклама:


Разделы
 
 Sysadmin
 Антиглобалисты
 Ереси и секты
 Катастрофы
 Компьютерные новости
 Непроверенное
 О проекте
 О фотогалерее
 Политика и власть
 Православие
 Предприятия Украины
 Протесты Людей против нового мирового концлагеря
 Разное
 Россия
 Старец Паисий 1924-1994
 Стояние за Истину
 Суды в Украине
 Тайна беззакония
 экуменизм


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться - самое главное думать своей головой и не верить легкомысленно всему что говорят, особенно советское телевидение
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"

Екс-голова СБУ Олександр Турчинов пов'язує звільнення Святослава Піскуна з посади генпрокурора з порушенням ним справи проти Петра Порошенка."Святослав Михайлович такий збуджений останніми днями, стільки справ заводить... " --- Член БЮТ Андрій Шкіль вважає, що для відставки Пискуна був "мішок причин", і відставку потрібно було б здійснити значно раніше. У той же час він висловив думку, що основною причиною відставки було порушення Піскуном кримінальної справи "проти кума" (Петра Порошенка). --- Весь цей час команда президента шукала спосіб, який би зробив неможливою третю реінкарнацію Піскуна.
Новина про звільнення застала Піскуна на нараді в прокуратурі щодо захисту прав неповнолітніх. Святослав Михайлович якраз викривав дніпродзержинських міліціонерів, яки поставляли малолітніх повій до Москви, та вимагав від Юрія Луценка притягнути до відповідальності заступника міністра Геннадія Москаля.

pravda.com.ua/news/2005/10/14/34490.htm

"Незважаючи на всю суперечливість фігури Піскуна, я вважаю, що його відставка пов’язана з розслідуванням корупційних дій оточення президента", - сказав Турчинов в коментарі "Українській правді".

Він також додав, що від початку розслідування цих справ розпочався тиск і на Піскуна, і на його підлеглих, які займалися цим питанням.

"Піскуну навіть не допомогла заява, що доведено факт отруєння Віктора Ющенка з метою убивства. Разом з тим, ми можемо сьогодні спостерігати, що відбувається інтерграція чинної команди президента зі старою командою, сьогодні у президента сидять такі люди як Віктор Пінчук (на зустрічі з повідними бізнесменами країни)", - додав Турчинов.

На питання, чи не вважає він, що Піскун не був найкращим прокурором, Турчинов зазначив, що "з більшим задоволенням оцінює дії чинних політиків, а не тих, яких знімають". "І витирати об нього ноги було б некоректно", - зазначив екс-глава СБУ.

Водночас він відзначив, що сам Піскун на посаді демонстрував "нерішучість і намагання балансувати". "Не можна на цій посаді робити політичні домовленості, а тільки чітко слідувати законодавству".

Турчинов не став називати ймовірних кандидатів на посаду генпрокурора, припустивши, що за відсутності пропрезидентської більшості це призначення проходитиме складно у Верховній Раді і не виключив, що посада генпрокурора залишиться вакантною до вступу в силу політреформи.

"Я вважаю, що відставка в такий час була необачним кроком, який не сприятиме розслідуванню резонансних справ", - зазначив він. Екс-глава СБУ також зазначив, що Піскун мав достатньо матеріалів, щоб посадити не лише вбивць Гонгадзе, але й замовників цього злочину.

Турчинов відкинув чутки, що Піскуну вже гарантовано місце в списку БЮТ, зазначивши, що таких пермовин не було.

На питання, чи може він гарантувати, що Піскун не з'явиться пізніше в списку блоку Тимошенко, Турчинов відповів, що "гарантувати може тільки Бог, а це питання має вирішувати з'їзд". "Хоча я сумніваюся, що навіть, якби така пропозиція була, щоб з'їзд її підтримав", - додав він.

"Українська правда"

pravda.com.ua/news/2005/10/14/34498.htm

ПРОТИ ПОРОШЕНКА ПОРУШЕНО СПРАВУ, ЯКА ТЯГНЕ НА 10 РОКІВ
www.ПРАВДА.com.ua, 10.10.2005, 17:35

Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу щодо колишнього секретаря Ради національної безпеки і оборони України Петра Порошенка.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Справу порушено за протидію законній господарській діяльності двох підприємств, які зводили будинок по вул. Грушевського, 9-а у м. Києві, тобто за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 206 Кримінального кодексу України.

Як відомо, в понеділок порушено справу проти радника секретаря РНБО Валерія Івченка, якого звинувачують у тиску на судові органи.

Стаття 206 ч.3 передбачає протидію законній господарській діяльності, вчинену організованою групою, або службовою особою з використанням службового становища, або поєднану з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я, або таку, що заподіяла велику шкоду чи спричинила інші тяжкі наслідки, караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.

"Українська правда"

www.pravda.com.ua/news/2005/10/10/34329.htm

Ющенко відібрав 20 олігархів. Прийшов Коломойський, Суркіс, Ахметов, Пінчук...
www.ПРАВДА.com.ua, 14.10.2005, 13:55, оновлено

Президент Ющенко у п'ятницю зустрівся із представниками великого українського бізнесу.

Як видно було з фотографій, надісланих прес-службою президента, в зустрічі беруть участь Ринат Ахметов (група "СКМ"), Віталій Гайдук (група "Індустріальний союз Донбасу"), Ігор Коломойський (група "Приват"), Віктор Пінчук ("Інтерпайп"), Олександр Ярославський (АКБ "Укрсиббанк"), Григорій Суркіс (група "Славутич"), Володимир Бойко (ВАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча"), Валентин Ландик ("Норд"), В'ячеслав Богуслаєв (ВАТ "Мотор Січ"), Валерій Хорошковський (телеканал "Інтер"), Костянтин Живаго (АКБ "Фінанси і кредит").

На брифінгу у п'ятницю глава секретаріату президента Олег Рибачук оголосив затверджений список тих, хто візьме участь на зустрічі з президентом. У список, за даними Ліга, також увійшли:

Олексій Порошенко (група "Укрпромінвест"), Андрій Клюєв (група "Укрпідшипник"), Микола Янковський (ВАТ "Концерн "Стірол"), Георгій Скудар (ВАТ "Новокраматорський машинобудівний завод"), Володимир Поляченко ("Київміськбуд"), Олексій Слободян (ВАТ "Оболонь"), Євгеній Уткін ("Квазар-Мікро"), Леонід Черновецький ("група "Правекс"), Едуард Шифрін (ВАТ "Запоріжсталь").

Раніше Єхануров, який готував зустріч українських "олігархів" з Ющенком, повідомляв, що на зустріч запрошені близько 30 представників великого бізнесу.

pravda.com.ua/news/2005/10/14/34488.htm

Ющенко пообіцяв не "замучувати" олігархів і готує їм закон
www.ПРАВДА.com.ua, 14.10.2005, 20:23

Президент Віктор Ющенко заявляє, що українська влада буде коректно ставитися до бізнесу та поважати право власності.

Про це він сказав у п’ятницю на зустрічі з представниками великого бізнесу, повідомляє прес-служба президента.

"Влада повинна, перш за все, коректно ставитися до бізнесу, поважати власність, навчитися захищати цю власність", – сказав Ющенко.

"Моє завдання – просто зблизити формат влади і формат бізнесу. А шлях до цього, я просив би, щоб ми обговорили разом", – зазначив він, додавши, що в подальшому потрібно буде виробити регулярну, бажано кожні два місяці, форму спілкування, подібної зустрічі.

Президент висловив переконання, що формування взаємної довіри між бізнесовими та владними колами стане "найкращим подарунком" для держави з точки зору вироблення подальшої економічної стратегії розвитку України.

Ющенко запевнив присутніх, що зі свого боку зробить усе, щоб ставлення до представників бізнесу з боку влади змінилося на краще.

"Я вам даю гарантії, що я все зроблю, щоб ви пересвідчились – протягом дванадцяти місяців до вас радикально змінилося відношення. Вас ніхто не буде переслідувати та змучувати перевірками", – підкреслив він.

На думку президента, при успішній "політиці зустрічних рухів" з боку влади та бізнесу надалі можна буде ставити також питання про амністію капіталу, нову фіскальну політику тощо.

Президент також висловив переконання, що влада та бізнес, знайшовши порозуміння, мають великий потенціал для співпраці у різних сферах – від євроінтеграції до вирішення соціальних питань.

Йдеться, зокрема, про розгортання меценатських програм для будівництва медичних закладів, відбудову культурних та історичних об’єктів.

Ющенко також торкнувся питання необхідності активізації інвестиційної політики.

"Ми повинні зробити все, щоб "ігрове поле" між владою та бізнесом було ясним і чітко визначеним", – наголосив президент.

Водночас, як повідомив на брифінгу перший заступник голови Секретаріату президента Іван Васюник, Ющенко доручив Кабінету Міністрів протягом місяця розробити законопроект, який гарантував би права власності на приватизовані об'єкти.

"Законопроект, який би передбачав гарантування прав власників у ході приватизаційного періоду з 90-х років до 2004 року," - сказав він.

Васюник додав, що ідеологія цього законопроекту й механізм гарантій будуть визначені вже в ході роботи над ним.

З його слів, цей законопроект поставить крапку в дискусії про реприватизацію й стане гарним сигналом для іноземних й українських інвесторів.

Українська правда, Українські новини

pravda.com.ua/news/2005/10/14/34511.htm

 11.01.2005. КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви за дорученням Священного Синоду УПЦ від імені Української Православної Церкви звернувся з привітанням та посланням до новообраного Президента України
 Туркменбаши решил истребить всех стариков: Результат пенсионной реформы: морги Туркмении переполнены скончавшимися стариками
 К вопросу о пиратстве
 Коалиция «по-донецки»: время и деньги. Очень большие деньги
 Украина глазами России.
 Правительство Украины требует объяснений от ОРТ
 Потрiбна допомога юристiв
 Львовские социал-демократы(о) признались, что они фальсифицировали выборы
 В стране антиконституционный захват власти. ЦИК нарушила закон "О выборах президента Украины"
 25/11/04 Киев Генерал СБУ Шарков: «Спецслужба не станет выполнять указания президента, победившего не по закону, а по понятиям!»
 Фотографии с мест событий выборов ноябрь 2004 года - Киев, Майдан Незалежности, Верховна Рада.
 ГКЧП по-харьковски 28/11/04
 Замредактора донецкой оппозиционной газеты «прессует» уголовный розыск
 З опозицією в регіонах починають розправлятися за допомогою криміналітету.
 Обращение Виктора Ющенко к жителям Донецкой и Луганской областей
 Вот потом с чистой совестью сможете говорить о том, что "Ющенко нерешительный".
 30.11.2004. КИЇВ. Священний Синод Української Православної Церкви звернувся до народу України
 Верховный суд отменил результаты второго тура выборов. Будет переголосование
 Текст постанови Верховного суду
 Вимогами Комітету національного порятунку залишаються негайна відставка уряду Януковича та новий склад ЦВК - Віктор Ющенко
 2004-12-04 Wall Street Journal: Наша Украина. Статья Виктора Ющенко
 Якщо Ющенко попросить мітингуючих повернутися додому, його засвистять
 Я голосую за Ющенка через інстинкт самозбереження
 Уже с 1 сентября 2005 года Украина становится парламентско-президентской республикой
 Управління справами УПЦ виступило з роз'ясненнями щодо душпастирської практики у сучасній політичній ситуації в Україні
 ВЕНА, 11 дек - РИА "Новости". Установлено, что Ющенко был намерено отравлен диоксином.
 Планировался подрыв в центре Киева
 З’явилися фальшиві сайти для збору грошей на помаранчеву революцію
 "И вашим и нашим"... иудей или православный в ермолке зажигающий на Хануку жидовскую минору? www.yuschenko.com.ua/rus/present/News/1822
 Определен тип диоксина, которым отравили Ющенко


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"