Kiev1.org Карта сайта Файлы Фотографии Киева
  
Реклама:


Разделы
 
 Sysadmin
 Антиглобалисты
 Ереси и секты
 Катастрофы
 Компьютерные новости
 Непроверенное
 О проекте
 О фотогалерее
 Политика и власть
 Православие
 Предприятия Украины
 Протесты Людей против нового мирового концлагеря
 Разное
 Россия
 Старец Паисий 1924-1994
 Стояние за Истину
 Суды в Украине
 Тайна беззакония
 экуменизм


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться - самое главное думать своей головой и не верить легкомысленно всему что говорят, особенно советское телевидение
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"

Проект «КУМ-2005»: рахуємо кумів ЮщенкаПетро Олексійович Порошенко. колишній перший помічник президента Олександр Третьяков голова парламентської фракції «Наша Україна» Микола Мартиненко. в.о. міністра транспорту Євген Червоненко, «водій і охоронець» Ющенка, автогонщик, джигіт, заслужений єврей, людина і фура. Несподівано до когорти найбільш впливових кумів увійшов Анатолій Бурдюгов – колишній начальник голову правління НБУ в Криму, а тепер кримський прем‘єр. Кумами президентської родини є і головні статисти відправленого у відставку уряду – Оксана Білозір та Юрій Павленко. Сергій Буряк, голова парламентського комітету з питань фінансів та банківської діяльності – один із братів Буряків, засновників «БрокБізнесБанку». Кумом Ющенка вважають і легенду українського парламентаризму та гумору – екс-спікера ВР Івана Степановича Плюща. Зв‘язок Ющенка з банківськими колами ніколи не переривався – його давнім другом і кумом є голова правління банку «АЖІО» Станіслав Аржевітін. Кумом Ющенка є і багаторічний медіа-соратник Михайло Дорошенко, головний редактор газети «Україна молода». Утім, йому самому урядові посади і не потрібні – подейкують, що Дорошенко на правах кума просто лобіює призначення потрібних певним силам людей. Найдивніша позиція в списку – кума Віктора Андрійовича на ім‘я Оксана Хант (Мороз), власниця київського бутіку «Санахант». чиї кримінальні діяння розписував у своїй багатосерійній сазі на «Обозревателе» Володимир Бойко.
Призначення ще одного кума Ющенка кримським прем‘єром змусило І-РЕПОРТЕР узятися до систематизації ющенківських кумів. Список, звісно, неповний, але він залишається відкритим – якщо вам відомі інші, просимо допомогти з інформацією.

Ідея порахувати кумів Ющенка належить, власне кажучи, не нам – її висловив у своїй статті в Українській правді Сергій Грабовський. Колега виснував, що такий список просто необхідний для того, аби прогнозувати можливі нові урядові призначення. Адже відомо, що Віктор Андрійович кума без посади не залишить, і оточувати себе любить саме кумами.

Чітка інформація щодо тих, хто хрестив дітей Ющенка, чи тих, чиїх дітей хрестив Віктор Андрійович чи його дружина, на жаль, не міститься у відкритих джерелах, і сам президент не любить виносити свої родинні стосунки на публіку. Тому перелік, який ми подаємо нижче, дуже умовний, а дві його останні позиції мають дещо сумнівне походження. Відтак ми розраховуємо на допомогу читачів, які володіють підтвердженою інформацією.

Перший у списку, зі зрозумілих усім причин, – екс-секретар РНБОУ Петро Олексійович Порошенко. Писати про цю одіозну особу навіть немає особливого сенсу – після гучного урядового скандалу вся брудна білизна шоколадного «зайця» й так плаває на поверхні. Але схоже, що зусиллями Юлії Тимошенко та її команди посади для Петра Олексійовича найближчим часом не передбачаються – цукровий козир Ющенко задля самозбереження мусить заховати далеко в рукав.

Другий за впливом та скандальністю кум – колишній перший помічник президента Олександр Третьяков – має шанси матеріалізуватися десь у владі, але не набагато більші. Хоча він, на відміну від кума Петра, не проходить по кримінальних справах, порушених Генпрокуратурою, ліквідація Ющенком посади першого помічника яскраво свідчить, що хоч Віктор Андрійович і не визнає своєї поразки, але муляти громадські очі скомпрометованим кумом не збирається.

Третій кум із «святої трійці», як її визначила Генпрокуратура, – голова парламентської фракції «Наша Україна» Микола Мартиненко. Із ним Вікторові Ющенку пощастило – за відсутності в того посади у виконавчій владі Мартиненка не довелося, як Третьякова й Порошенка, з ганьбою звільняти й демонстративно усувати з власного оточення, визнаючи тим самим власну слабкість.

Четвертий кум у списку також пережив звинувачення в корупції, хоча й не такою мірою, як його соратники, – це в.о. міністра транспорту Євген Червоненко, «водій і охоронець» Ющенка, автогонщик, джигіт, заслужений єврей, людина і фура. Міністерську посаду Червоненкові зберегти не вдасться, оскільки це крісло, за словами депутата Волкова, вже обіцяно трьом політичним силам за голосування по Єханурову. Хоча Червоненко – кум настільки багатогранний, що посада до смаку йому завжди знайдеться. Зрештою, як казав сам герой, «треба буде – залізу на люстру».

Несподівано до когорти найбільш впливових кумів увійшов Анатолій Бурдюгов – колишній начальник голову правління НБУ в Криму, а тепер кримський прем‘єр. Його кандидатура обговорювалася ще після звільнення Куніцина, але тоді президент раптово запропонував ВР АРК тезку Бурдюгова Матвієнка. Тепер же час настав, і кум-банкір опинився на троні.

Кумами президентської родини є і головні статисти відправленого у відставку уряду – Оксана Білозір та Юрій Павленко. Причому якщо екс-міністра культури давно треба було звільняти за повну непрофесійність, то Павленко на посаді міністра молоді та спорту, яка не потребує особливої діяльності, виглядав вельми органічно. Він на ній, швидше за все, й залишиться.

Є серед ющенкових кумів і народні депутати. Сергій Буряк, голова парламентського комітету з питань фінансів та банківської діяльності – один із братів Буряків, засновників «БрокБізнесБанку». Перебуває у фракції Партії промисловців та підприємців, на відміну від свого брата Олександра, який «окопався» в «Нашій Україні».

Кумом Ющенка вважають і легенду українського парламентаризму та гумору – екс-спікера ВР Івана Степановича Плюща. От тільки вплив у аксакала регламенту та мікрохвона вже далеко не той, що колись – його перлів ось уже півроку не чути в пресі, а Віктор Андрійович нині просить порад у зовсім інших кумів. Хоча дарма – мудре слово Плюща напевне не призвело б до такої кризи, яку ми нині можемо спостерігати.

Зв‘язок Ющенка з банківськими колами ніколи не переривався – його давнім другом і кумом є голова правління банку «АЖІО» Станіслав Аржевітін. Сина Аржевітіна, до речі, Ющенко хрестив у знаменитій Іллінецькій церкві в селі Суботові. «Ото церква Богданова…» Цікаво й те, що кум Ющенка є скарбником Українського козацтва, де Віктор Андрійович значиться гетьманом. Проте ця дружба навряд чи стане основою для кадрових призначень – Аржевітін, як видається, на урядові посади не претендує.

Кумом Ющенка є і багаторічний медіа-соратник Михайло Дорошенко, головний редактор газети «Україна молода». Утім, йому самому урядові посади і не потрібні – подейкують, що Дорошенко на правах кума просто лобіює призначення потрібних певним силам людей. А на його думку Ющенко завжди зважає.

Найдивніша позиція в списку – кума Віктора Андрійовича на ім‘я Оксана Хант (Мороз), власниця київського бутіку «Санахант». Так-так, знаменита «Самка богомола», чиї кримінальні діяння розписував у своїй багатосерійній сазі на «Обозревателе» Володимир Бойко. Хант, до речі, є одночасно й кумою Леоніда Кучми. Очікувати від цієї звинувачуваної в аферах особи реального впливу на Ющенка не варто – їхнє кумівство, певно, було дещо випадковим. Проте статус дозволяє їй не боятися переслідування з боку правоохоронних органів: хоч Юрій Луценко й звітував, що порушено кримінальну справу і йде слідство, історію «самки» спустили на гальмах.

В одному з випусків російської телепередачі «Однако» стверджувалося, що кумом Ющенка є і Павло Ярошенко, керівник АсМАП – Асоціації міжнародних автоперевізників України. Утім, сприймати твердження телекілера Леонтьєва за чисту правду не варто. Родина Ющенка вже судилася з цим українофобом за наклеп. Проте не виключено, що тут Леонтьєв не збрехав – сенсу особливого не було.

Куми Ющенка стали настільки всеохоплюючим явищем в українській політиці, що вже не дивуєшся, зустрічаючи на Інтернет-форумах твердження про те, що в Віктора Андрійовича є й такий кум як Віктор Балога, голова Закарпатської обласної державної адміністрації. Перевірити цю інформацію нелегко, але уявити можна.

Отже, шановні читачі, шановна прес-службо Президента, це вся інформація по кумах Ющенка, яку можна знайти у відкритому доступі. Безсумнівно, оскільки питання кумівства має надзвичайну державну вагу в Україні, суспільство потребує чіткого списку можливих претендентів на державні посади. Якщо у вас є інформація чи зауваження до вже оголошених імен, пишіть нам на адресу info@rep.in.ua чи залишайте свої повідомлення на нашому форумі в гілці «КУМ-2005». Чекаємо на вашу допомогу!


Юрко КОСМИНА

rep-ua.com/show/?id=7229

 11.01.2005. КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви за дорученням Священного Синоду УПЦ від імені Української Православної Церкви звернувся з привітанням та посланням до новообраного Президента України
 Коалиция «по-донецки»: время и деньги. Очень большие деньги
 Организационный комитет акции "Это наша война!"
 КАК НАС ПРЕВРАЩАЮТ В ЗВЕРЕЙ (Священник Андрей Горбунов)
 "А мы в каком положении? Не грозит ли и нам такая же судьба?"
 Правительство Украины требует объяснений от ОРТ
 К 500-ЛЕТИЮ РАЗГРОМА ЕРЕСИ ЖИДОВСТВУЮЩИХ
 Потрiбна допомога юристiв
 Львовские социал-демократы(о) признались, что они фальсифицировали выборы
 В стране антиконституционный захват власти. ЦИК нарушила закон "О выборах президента Украины"
 25/11/04 Киев Генерал СБУ Шарков: «Спецслужба не станет выполнять указания президента, победившего не по закону, а по понятиям!»
 Фотографии с мест событий выборов ноябрь 2004 года - Киев, Майдан Незалежности, Верховна Рада.
 ГКЧП по-харьковски 28/11/04
 Обращение Виктора Ющенко к жителям Донецкой и Луганской областей
 Вот потом с чистой совестью сможете говорить о том, что "Ющенко нерешительный".
 30.11.2004. КИЇВ. Священний Синод Української Православної Церкви звернувся до народу України
 Верховный суд отменил результаты второго тура выборов. Будет переголосование
 Текст постанови Верховного суду
 Вимогами Комітету національного порятунку залишаються негайна відставка уряду Януковича та новий склад ЦВК - Віктор Ющенко
 2004-12-04 Wall Street Journal: Наша Украина. Статья Виктора Ющенко
 Якщо Ющенко попросить мітингуючих повернутися додому, його засвистять
 Я голосую за Ющенка через інстинкт самозбереження
 Уже с 1 сентября 2005 года Украина становится парламентско-президентской республикой
 Управління справами УПЦ виступило з роз'ясненнями щодо душпастирської практики у сучасній політичній ситуації в Україні
 ВЕНА, 11 дек - РИА "Новости". Установлено, что Ющенко был намерено отравлен диоксином.
 Планировался подрыв в центре Киева
 З’явилися фальшиві сайти для збору грошей на помаранчеву революцію
 "И вашим и нашим"... иудей или православный в ермолке зажигающий на Хануку жидовскую минору? www.yuschenko.com.ua/rus/present/News/1822
 Определен тип диоксина, которым отравили Ющенко
 ГЛАВНЫМ СПОНСОРОМ ОРАНЖЕВОЙ РЕВОЛЮЦИИ НА МАЙДАНЕ НЕЗАЛЕЖНОСТИ В КИЕВЕ ЯВЛЯЕТСЯ УКРАИНСКОЙ НАРОД


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"