Kiev1.org Карта сайта Файлы Фотографии Киева
  
Реклама:






Разделы
 
 Sysadmin
 Антиглобалисты
 Ереси и секты
 Катастрофы
 Компьютерные новости
 Непроверенное
 О проекте
 О фотогалерее
 Политика и власть
 Православие
 Предприятия Украины
 Протесты Людей против нового мирового концлагеря
 Разное
 Россия
 Старец Паисий 1924-1994
 Стояние за Истину
 Суды в Украине
 Тайна беззакония
 экуменизм


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться - самое главное думать своей головой и не верить легкомысленно всему что говорят, особенно советское телевидение
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"

Як урятувати транспортну галузь від «рятівника Президента»?



Після згаданих скандалів, які є лише вершиною айсберга, можливість продовження урядової каденції Червоненка виглядає вельми сумнівно. Можливо, він і сам усвідомлював свої перспективи, із сумом спостерігаючи голосування за нового прем’єра. Втім, забігати наперед не варто. Адже в.о. міністра транспорту неодноразово заявляв, що він рятував Ющенку життя. Залишається питанням, що він захоче від Президента взамін.
Леонид ФАТКОВ

За нетривалий час перебування на посаді глави Мінтрансу Червоненко встиг чимало зробити для своєї галузі. Наприклад, він у надзвичайно стислі терміни встиг підготувати до першочергової приватизації низку рентабельних підприємств Укрзалізниці.

Ситуація, яка склалася в транспортній галузі, можна сміливо називати «операція «Блискавка». Події у відомстві відбуваються блискавично (адже часу обмаль) та блискуче, щоб відчуження державної власності відбувалося якнайефективніше. При цьому ані публікації в засобах масової інформації, а ні битва з проявами корупції в оточені президента жодним чином не позначаються на ситуацію в «транспортному цеху» держави. Швидкість, з якою підзвітні мінтрансу активи знаходять нових власників та управлінців, варта книги рекордів Гіннеса. Прагнучи освоїти майно у найкоротший строк, комбінатори навіть забувають, що подібні оборудки тягнуть за собою «строк».

Як свідчать факти, за доволі нетривалий час перебування на посаді глави Мінтрансу, Євген Червоненко встиг чимало зробити для своєї галузі. Наприклад, він разом з Генеральним директором Укрзалізниці – Зенком Семеновичем Афтаназівим у надзвичайно стислі терміни встиг підготувати до першочергової приватизації цілу низку рентабельних підприємств Укрзалізниці.

На виконання доручення Червоненка Є.А. № 26978-16-11-05 від 06.09.2005 року, Афтаназів підготував перелік з 50 найліквіднійших підприємств Укрзалізниці, серед яких: Український державний центр з експлуатації спеціалізованих вагонів „Укрспецвагон”; Український державний центр залізничних рефрижераторних перевезень „Укррефтранс”; Український державний центр транспортного сервісу „Ліски”; Конотопський державний вагоноремонтний завод; Одеський механічний завод. Це – далеко не повний список підприємств з щомісячними оборотами у десятки мільйонів гривень кожне.

Попри те, що формальної приватизації не відбулося, вже сьогодні на більшості цих підприємств змінено керівні кадри. А директори, яким вдалося утриматися в кріслах, керівниками називають себе лише за звичкою – від фінансових питань їх методично усувають. Така транспортна революція дивним чином співпала у часі зі збільшенням відкатів у галузі. Боротьба з корупцією принесла невтішні результати – оброк з контрагентів, за даними останніх, значно перевищує „дореволюційний”.

Прикладом «нового господарювання» в транспортній галузі є Держпідприємство «Укрспецвагон». Нині його керівництво скаржиться на те, що реально справами підприємства завідують помічники Афтаназіва – Павло Гайдай та Руслан Мехед, хоча формального керівника підприємства ніхто не міняв. Це дуже бентежить останнього, оскільки фінансові потоки державного підприємства треті особи пускають на користь потрібних комерційних структур, дають вказівки керівництву підприємства на укладання договорів та підписання інших фінансових документів, проводять зустрічі на території підприємства з представниками фінансових кіл Харківської області, правоохоронними та контролюючими органами, а якщо раптом на підприємство навідається перевірка КРУ, то відповідати за наслідки цього господарювання доведеться формальному директору, який не може самостійно ухвалити жодного рішення.

Дуже схожа ситуація спостерігається навколо Українського державного центру транспортного сервісу „Ліски”, приватизація якого стрімко завершується. Таїнство роздержавлення прибуткового підприємства сторонні спостерігачі встигли охрестити дуже прозаїчно, мовляв, глава Мінтрансу зробив подарунок з братського плеча Червноненку Ігорю Альфредовичу.

Колишній глава СБУ Олександр Турчинов на прощальній прес-конференції присвятив певний час своєї сенсаційної промови Міністру транспорту та зв’язку. Керівник спецслужб стверджував, що Євген Червоненко, „відпрацьовуючи російські хабарі”, незважаючи на численні порушення, методично працював над безкоштовною передачею контейнерного терміналу Іллічівського порту приватній структурі.

Як свідчить аналітична довідка, підготовлена, зокрема, на матеріалах ГоловКРУ, Контейнерний термінал, який за 5 місяців поточного року (до укладання договору з приватним підприємством «Укртрансконтейнер») приніс державі майже 42 мільйона гривень прибутку, однак попри хороші показники на світ з’явився згаданий договір № 435-0 від 22 червня 2005 року. Цим об’єктом цікавилися представники датської, французької, кількох китайських компаній. Однак ніхто не може пригадати, щоб підписанню цього договору передував тендер.

Перевірка виявила, що договір уклали на 30 років без підготовки бізнес-плану, а також інших дрібниць: техніко-економічного обґрунтування, документів щодо походження інвестицій, банківських гарантій платоспроможності ПП «Укртрансконтейнер». Інші документу договору теж мали багато цікавих моментів. Так, все майно порту було оцінене в 17,6 мільйонів доларів, хоча реальна вартість перевищує 80 мільйонів.

У червні Кабмін видав розпорядження Головному Контрольно-ревізійному управлінню перевірити діяльність Іллічівського порту. Контролери виявили багато цікавого, рекомендували якнайшвидше розірвати договір між портом і підприємством «Укртрансконтейнер» і поінформували про виявлені порушення Президента, уряд і профільне міністерство. Однак ситуація анітрохи не покращилася, внаслідок чого трудовий колектив порту оголосив про початок 4 жовтня безстрокового страйку.

Не далеко до страйку і в іншій царині – банківській. «Експрес –банк», який обслуговує практично всі грошові потоки «Укрзалізниці», нещодавно провів додаткову емісію. Здавалося б, нічого дивного в тому немає, за виключенням єдиної обставини - під час голосування щодо додаткової емісії акцій, міністр суворо заборонив державним акціонерам викупати додаткові акції. Внаслідок цього контрольний пакет акцій банку перейшов у володіння запорізького „Індустріалбанку”. Шок – найтолерантніше визначення стану, в якому перебувають представники «Експрес-банку».

Після згаданих скандалів, які є лише вершиною айсберга, можливість продовження урядової каденції Червоненка виглядає вельми сумнівно. Можливо, він і сам усвідомлював свої перспективи, із сумом спостерігаючи голосування за нового прем’єра. Втім, забігати наперед не варто. Адже в.о. міністра транспорту неодноразово заявляв, що він рятував Ющенку життя. Залишається питанням, що він захоче від Президента взамін.

www.obozrevatel.com/news/2005/9/23/46238.htm





 Начался процесс ликвидации общины церкви свт. Николы на Берсеневке
 Шульга А.В., Шульга А.В., депутат Государственной Думы РФ. Шульга А.В., депутат Государственной Думы РФ "Освенцим в мировом масштабе или зачем человеку личный код?"
 Михаил Ямщиков “На воре шапка”
 Санрайз: БУДЬТЕ ВНИМАТЕЛЬНЫ Sunrise в Москве обманывает покупателей мониторов.
 Открытое письмо участников «народной десятки» «Премии Рунета-2006» к организаторам конкурса и интернет-общественности
 www.voskres.ru Иракская Война: Это не из-за нефти, глупости! Выступление Дэвида Дюка в Сети линий спутниковой радиосвязи Аль-Джазира в Катаре 29-11-2002
 Коалиция «по-донецки»: время и деньги. Очень большие деньги
 Апокалипсис и развитие общества, или Профанное объяснение, зачем человечеству холокост www.kongord.ru
 Компания "Интерактив" interactiv.com.ua пытается присвоить себе права на офисный пакет OpenOffice http://openoffice.org
 Компания "Интерактив", зарегистрировавшая товарный знак в точности повторяющий известную марку OpenOffice.org, в не тактичном тоне дает на своем сайте объяснения по поводу происшедшего.
 О финансировании иудеями сатанистов: "На Срочном Совещании Европейских Раввинов в Будапеште, Венгрия, 12 января 1952 года."
 Организационный комитет акции "Это наша война!"
 Московские власти приготовили населению подарок: ПОСЛЕ ПАСХИ БЕЗДОМНЫХ СТАНЕТ БОЛЬШЕ
 Татьяна МИРОНОВА: ГРИГОРИЙ РАСПУТИН. Фальсификация личности – создание двойника.
 В ухудшении ситуации в Ираке виноват Израиль
 ТАЙНА ЧЕРНОГО КВАДРАТА
 Патентные маразмы Микрософт
 "Мочение в сортире" или сионизм в действии
 Вот что об этом пишет в газете «НГ» от 7 сентября 2000 г А.А. Игнатов — генеральный директор информационного аналитического агентства при Управлении делами президента РФ:
 Минобороны придумало, как захватить печерские холмы.
 Интернет вымагательство SORBS и SPEWS под видом "борьбы со спамом"
 Россия - Даже Г. Греф против массовой приватизации. Кто же продает Россию? На смену приватизации пришла утилизация.
 Колониальная экономика по-китайски
 Жириновкий назвал Ющенко "мразью". МИД его защитил
 КАК НАС ПРЕВРАЩАЮТ В ЗВЕРЕЙ (Священник Андрей Горбунов)
 "А мы в каком положении? Не грозит ли и нам такая же судьба?"
 Слово архипастырям: Два обращения Преосвященного Ипполита, епископа Тульчинского и Брацлавского (печатается с разрешения и по благословению владыки)
 К 500-ЛЕТИЮ РАЗГРОМА ЕРЕСИ ЖИДОВСТВУЮЩИХ
 ВЫСТУПЛЕНИЕ МИТРОПОЛИТА ОДЕССКОГО И ИЗМАИЛЬСКОГО АГАФАНГЕЛА НА АРХИЕРЕЙСКОМ СОБОРЕ РУССКОЙ ПРАВОСЛАВНОЙ ЦЕРКВИ. Москва, 3-8 октября 2004 года.
 Киев, 21 октября 2004 г. ПРАВОСЛАВНЫЕ ВЕРУЮЩИЕ В КИЕВЕ ПРОТЕСТУЮТ ПРОТИВ ВСТУПЛЕНИЯ УКРАИНЫ В НАТО


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"