Kiev1.org Карта сайта Файлы Фотографии Киева
  
Реклама:


Разделы
 
 Sysadmin
 Антиглобалисты
 Ереси и секты
 Катастрофы
 Компьютерные новости
 Непроверенное
 О проекте
 О фотогалерее
 Политика и власть
 Православие
 Предприятия Украины
 Протесты Людей против нового мирового концлагеря
 Разное
 Россия
 Старец Паисий 1924-1994
 Стояние за Истину
 Суды в Украине
 Тайна беззакония
 экуменизм


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться - самое главное думать своей головой и не верить легкомысленно всему что говорят, особенно советское телевидение
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"

УПЦ МП в Одесі відмовляється від політичних заяв “Єдіного отєчєства” (http://otechestvo.org.ua )Газета "Православний телеграф" і далі агітує за Януковича -Прес-служба Одеської єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату поширила 13 січня заяву. Автори документу спростовують заяви лідера організації “Єдіноє отєчєство” (otechestvo.org.ua ) Валерія Каурова про благословіння митрополита Агафангела для учасників акцій на підтримку Віктора Януковича в Одесі. -Все це робиться без узгодження з єпархією”, йдеться у поширеній Заяві. Щоправда, прес служба Одеської єпархії УПЦ МП не пояснила, яким чином звернення, підписані Валерієм Кадровим, та редагована ним газета “Православний телеграф” без відповідного благословіння поширювалися саме у храмах єпархії? Не пояснила і природу виникнення звернення митрополита Агафангела “Янукович – канонічний президент”, яке активно поширювали через структури Партії регіонів та духівництво Московського Патріархату.
Газета "Православний телеграф" і далі агітує за Януковича

Прес-служба Одеської єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату поширила 13 січня заяву. Автори документу спростовують заяви лідера організації “Єдіноє отєчєство” Валерія Каурова про благословіння митрополита Агафангела для учасників акцій на підтримку Віктора Януковича в Одесі.

Прес служба Одеськоє єпархії УПЦ МП заявляє, що лідер організації “Єдіноє отєчєство” Валерій Кауров не користується особливою підтримкою церкви і не є довіреною особою правлячого архиєрея митрополита Агафангела.

““Єдіноє отєчєство” є самостійною громадською, а не церковною організацією . І Одеська єпархія не має до неї жодного стосунку. Теж саме стосується і керівника “Єдиного отєчєства” Валерія Каурова, який є лише парафіянином одного з приходів Одеської єпархії. Як і будь- який парафіянин він має право бути на прийомі у правлячого архиєрея. Але виступати від імені митрополита Агафангела, робити будь- які заяви, зокрема громадсько-політичного характеру, від імені віруючих єпархії його ніхто не уповноважував.

Рубрика “Митрополит Агафангел” на сайті “Єдіного отєчєства” є приватною ініціативою Валерія Каурова. Те ж саме стосується і матеріалів на церковну тему, які друкують в Інтернеті і на сторінках газети “Православний телеграф”.
Все це робиться без узгодження з єпархією”, йдеться у поширеній Заяві.
Щоправда, прес служба Одеської єпархії УПЦ МП не пояснила, яким чином звернення, підписані Валерієм Кадровим, та редагована ним газета “Православний телеграф” без відповідного благословіння поширювалися саме у храмах єпархії? Не пояснила і природу виникнення звернення митрополита Агафангела “Янукович – канонічний президент”, яке активно поширювали через структури Партії регіонів та духівництво Московського Патріархату.

Занепокоєння з приводу політичної активності священиків УПЦ МП неодноразово висловлював і народний депутат України, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазин.
Нині він висловив задоволення змістом заяви прес- служби Одеської Єпархії.
Юрій Кармазин:
“Церква почала відмежовуватися, особливо в Одесі. Я особисто бачив, як поширювалися листівки проти Віктора Ющенка і на підтримку Віктора Януковича саме у храмах Одеської єпархії УПЦ МП. Мені було дуже прикро це бачити. Я щиро відчував, що це був плювок мені в душу, як віруючій людині. Мені було дуже прикро, що таким чином використовували людей.

І якщо хоч зараз зрозуміли і відмовляються від цього – це вже добре. Але краще було б інше. Хоча каяття є актом індивідуальним і спрямоване до Бога, ієрархи церкви, які давали добро на агітацію і накази на підтримку Януковича, покаялися перед людьми і сказали:

“Так, ми помилилися. Ми це робили, бо нам давали вказівки. Ми зрозуміли, що зробили недобрі речі проти українського народу і більше такого ніколи робити не будемо. І ми закликаємо до злагоди у суспільстві”“.

Прихильники Януковича, у наметах в Одесі, готуються до тривалої
боротьби...

Тим часом, в Одесі тривають акції, ініційовані організацією “Єдіноє отєчєство” та Союзом Православних громадян на підтримку вже екс- кандидата на посаду Президента України Віктора Януковича.


URL: maidan.org.ua/static/news/1105649638.html

 11.01.2005. КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви за дорученням Священного Синоду УПЦ від імені Української Православної Церкви звернувся з привітанням та посланням до новообраного Президента України
 На Виктора Ющенко готовится покушение?!
 Ющенко выяснил, что Янукович ведет на фиктивное банкротство соду, станки и меридианы
 06.08.2004 10:01:20 На Сумщині придушили студентський бунт ОДНОГО С ПОБИТИХ СТУДЕНТІВ ГОСПІТАЛІЗОВАНО
 Украина глазами России.
 Зрада? Два дня тому назад в Украине возможно началась государственная измена...
 Этой ночью бандиты ворвались в ГАИ Закарпатья, чтоб забрать со штрафплощадки свои автомобили и оружие
 Ключевой вопрос нынешней политической ситуации на Украине - состоятся выборы как таковые или нет.
 Доверенное лицо Януковича заявил, что заполучить 6 га леса под Киевом – это по-христиански
 ИТОГИ ГРУЗИНСКОЙ РЕВОЛЮЦИИ: ПОБРАТИМ НА ПОБРАТИМА
 На Львовщине назревает очередная сенсация: районные налоговые администрации начали отказываться выполнять централизованный приказ областной ГНА по сбору открепительных талонов.
 Оказывается, руководители заставляют подчиненных брать «открепталоны» для того, чтобы в день выборов… уехать в лес. И там проголосовать?
 Киевсовет решил раздавать заповедные гектары под «хатынки» шуфричам, билоконям и кузьмукам тайно!
 Архиепископ Митрофан заявил, что поведение верующих не следует отождествлять с позицией Церкви. 18/11/04
 23-11-2004 на Украине был реализован силовой уголовный сценарий смены президента страны, который имел лишь внешние признаки избирательного процесса.
 Львовские социал-демократы(о) признались, что они фальсифицировали выборы
 В стране антиконституционный захват власти. ЦИК нарушила закон "О выборах президента Украины"
 25/11/04 Киев Генерал СБУ Шарков: «Спецслужба не станет выполнять указания президента, победившего не по закону, а по понятиям!»
 ФАЛЬСИФИКАЦИЯ - ЭТО ПОПЫТКА НЕЗАКОННОГО ЗАХВАТА ВЛАСТИ
 Фотографии с мест событий выборов ноябрь 2004 года - Киев, Майдан Незалежности, Верховна Рада.
  С сенсационным заявлением выступил сегодня на собрании депутатов Черкасского горсовета народный депутат Украины Григорий Омельченко...
 Беспредел Януковича-Лужкого в действии: Побили демонстрантов в Донецке
 Нападавшие потребовали от Геннадия Рыбченкова «писать только «за» Януковича».
 Украина испытала приступ от рады
 ГКЧП по-харьковски 28/11/04
 Принципиально отношение Церкви к политической деятельности выражено в <Основах социальной концепции Русской Православной Церкви>
 Замредактора донецкой оппозиционной газеты «прессует» уголовный розыск
 При попустительстве милиции - нападение группы бандитов, вооруженных молотками и другим холодным оружием, было совершено около 13:00 в понедельник на участников митинга сторонников лидера блока партий «Наша Украина» Виктора Ющенко в Луганске.
 Дружина Януковича вважає, що на Майдані роздають наколоті наркотиками апельсини
 МАЙОР ІНТЕРПОЛУ ПОДАВ У ВІДСТАВКУ, БО ВВАЖАЄ НЕМОЖЛИВИМ ВИКОНУВАТИ НАКАЗИ БІЛОКОНЯ, “ЯКИЙ ПІД ЧАС ВИБОРІВ ДИСКРЕДИТУВАВ УКРАЇНСЬКУ МІЛІЦІЮ”


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"