Kiev1.org Карта сайта Файлы Фотографии Киева
  
Реклама:


Разделы
 
 Sysadmin
 Антиглобалисты
 Ереси и секты
 Катастрофы
 Компьютерные новости
 Непроверенное
 О проекте
 О фотогалерее
 Политика и власть
 Православие
 Предприятия Украины
 Протесты Людей против нового мирового концлагеря
 Разное
 Россия
 Старец Паисий 1924-1994
 Стояние за Истину
 Суды в Украине
 Тайна беззакония
 экуменизм


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться - самое главное думать своей головой и не верить легкомысленно всему что говорят, особенно советское телевидение
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"

silanaroda.com: "Кучма уволил Бакая, чтобы тот успел скрыться. У них, похоже, все получилось..."Президент Леонид Кучма освободил Игоря Бакая от обязанностей руководителя Государственного управления делами, назначив вместо него Алексея Панько. Указы об увольнении и назначении нового руководителя ДУС Кучма подписал 27.12.2004. ... "Колишній керівник Державного управління справами Ігор Бакай залишив Україну, заявив один з керівників виборчої кампанії кандидата в президенти Віктора Ющенка, народний депутат Петро Порошенко."
Президент Леонид Кучма освободил Игоря Бакая от обязанностей руководителя Государственного управления делами, назначив вместо него Алексея Панько.

Указы об увольнении и назначении нового руководителя ДУС Кучма подписал 27.12.2004.

Алексей Панько до назначения работал заместителем руководителя Госуправления делами.

Напомним, что в октябре 2003 года Леонид Кучма назначил Игоря Бакая руководителем Госуправления делами.

До этого Государственное управление делами возглавлял Юрий Дагаев, который умер в июле 2003 года.

Бакай в период с 1998 до 2000 год был председателем национальной акционерной компании "Нефтегаз Украины", с 1997 до 2000 - советником Президента, а также избирался в Верховную Раду в 1998 году.


Українські новини

---------------------------------------------------------

Колишній керівник Державного управління справами Ігор Бакай залишив Україну, заявив один з керівників виборчої кампанії кандидата в президенти Віктора Ющенка, народний депутат Петро Порошенко.

"Я думаю, що не випадково негайно залишив Україну Бакай, і терміново був звільнений з посади керівника Державного управління справами", - сказав Порошенко у вівторок на прес-конференції в Києві.

Він підкреслив, що команда Ющенка готова вжити "певні заходи" для попередження доведення людей до самогубства, а також їхнього виїзду за кордон. "Людей, які були безпосередньо причетні до фінансування режиму й виборів", - сказав він.

Порошенко підкреслив, що команда президента, який переміг на виборах, повинна буде домагатися того, щоб в економіці країни "нічого не загрожувало".

"Щоб в останні дні не відбулася масова приватизація, масові оголошення про створення спільних підприємств, масових взаємозаліків, енергорозрахунків, термінового повернення міждержавних боргів, термінового відшкодування ПДВ й інших тіньових схем, які часто використаються владою для того, щоб украсти кошти в держави й з державного бюджету", - підкреслив він.

На питання про смерть міністра транспорту України Георгія Кірпи, Порошенко відзначив, що вважає, що той покінчило життя самогубством і пов'язував це з використанням великих коштів транспортної галузі на фінансування виборчої кампанії кандидата Віктора Януковича.

За його словами, інформація, якою володіє штаб Ющенка, свідчить, що це є самогубством.

"Це є долею кредиторів тоталітарних режимів, доля кредиторів, які займалися нечесними справами", - сказав Порошенко.

Він сказав, що за інформацією штабу Ющенка, "значна частина майна "Укрзалізниці" була переведена у використання приватним структурам". Порошенко відзначив, що, можливо, це здійснювалося за сприяння Кірпи.

За словами Порошенка, Кірпа міг бути доведений до самогубства з метою "приховати докази або зробити його винним у тому, де він був лише механізмом реалізації планів людей, які стояли набагато вище".

Як заявив депутат, компанія "Укрзалізниця" взяла кредит на модернізацію підприємства з коштів Європейського банку реконструкції й розвитку. "Значна частина грошей, які надійшли Україні - їх немає на рахунках "Укрзалізниці" і Мінтрансу", - заявив він, додавши, що робота, на яку залучалися ці кошти, не була здійснена.

"Це означає, що десять, якщо не сто мільйонів коштів за згодою міністра або без нього були спрямовані за непрозорими схемами, включаючи фінансування виборів", - сказав Порошенко.

"Ми знаємо, що кошти, у тому числі державного бюджету, через відповідні структури йшли на фінансування нашого опонента. Тут не випадкове вбивство Ляха, який був кредитором певної фінансово-олігархічної групи, її скарбником, доведення до самогубства Кірпи. Думаю, це ланки одного ланцюга", - заявив він.

Як відомо, Кірпа був знайдений мертвим у понеділок увечері в себе на дачі.

Нашаоукраїнець Микола Томенко, коментуючи його смерть запропонував взяти під охорону Бакая, Медведчука й Сацюка, які також є свідками злочинів режиму.

Бакай був звільнений президентом України Леонідом Кучмою з посади керівника Державного управління справами 24 грудня. Він займав цю посаду з жовтня 2003 року.

З весни 1998 року по березень 2000 року Бакай очолював правління НАК "Нафтогаз України", був депутатом Верховної Ради України другого й третього скликань.

УП з посиланням на Інтерфакс-Україна

silanaroda.com/index.php?itemid=1969&mode=full

 17.06.2004 Профсоюз предпринимателей: В ХАРЬКОВ ПРИЕХАЛ КОНТРОЛЕР
 Жириновкий назвал Ющенко "мразью". МИД его защитил
 Зрада? Два дня тому назад в Украине возможно началась государственная измена...
 Этой ночью бандиты ворвались в ГАИ Закарпатья, чтоб забрать со штрафплощадки свои автомобили и оружие
 Ключевой вопрос нынешней политической ситуации на Украине - состоятся выборы как таковые или нет.
  С сенсационным заявлением выступил сегодня на собрании депутатов Черкасского горсовета народный депутат Украины Григорий Омельченко...
 Беспредел Януковича-Лужкого в действии: Побили демонстрантов в Донецке
 Нападавшие потребовали от Геннадия Рыбченкова «писать только «за» Януковича».
 При попустительстве милиции - нападение группы бандитов, вооруженных молотками и другим холодным оружием, было совершено около 13:00 в понедельник на участников митинга сторонников лидера блока партий «Наша Украина» Виктора Ющенко в Луганске.
 У ХАРКОВІ ПРИХИЛЬНИКИ ЯНУКОВИЧА РОЗБИВАЛИ АВТОМОБІЛІ З ПОМАРАНЧЕВИМИ СТРІЧКАМИ. МІЛІЦІЯ НІЯКИХ ІНЦИДЕНТІВ НЕ ЗАФІКСУВАЛА
 PrimaNews: Юрий Лужков станет императором Малороссии?
 2004-11-30 | 13:50:37 СБУ завела дело по факту посягательства на целостность Украины
 Подчиненный Шуфрича сознался на допросе, что готовил в Ужгороде повторение Беслана!
 Министерство охраны здоровья опровергает бред жены Януковича
 Церковная карта шулеров с Банковой
 У Кіровограді журналістів не пускають на засідання в держустанови, у Житомирі тиснуть, а в Донецьку залякують.
 Ющенко розповів, як Литвин поставив Януковича на місце. Від імені Ющенка збиралися діяти терористи
 Закарпатский милицейский начальник оправдывает бандитов Шуфрича
 Пикетчики у «теневого» штаба Януковича перехватили ряд документов, которые пыталась вынести охрана
 Кучма умоляет Путина вмешаться во внутренние дела Украины и заявляет, что без помощи Кремля наша страна «потеряет лицо»
 Готується побоїще прихильників Ющенка на Майдані
  Путін розпочав холодну війну
 Депутат Ужгородської міськради П. Чучка: "Якби Хав"єр Солана знав, що відбувається зараз в Ужгороді - він ніколи не сів би з Януковичем та Кучмою за один стіл"
 Оппозиция требует возбудить уголовное дело против Кучмы по факту измены Родине
 Вчера со всей определенностью стал ясен сценарий Кучмы по поводу «разрешения» кризисной ситуации, в которую он стараниями своих верных холуев Пинчука и Медведчука вверг Украину. Это повторные выборы.
 Кучма і Янукович готові підірвати газопровід, щоб не допустити Ющенка до влади
 Довірена особа Януковича у ЦВК Степан Гавриш обiцяе на виборах ще брудніші технології і фальсифікації
 По сообщению британской газеты Sunday Times, захвативший своим бездействием в заложники украинский народ - бывший президент Л. Кучма требует выкуп:
 МАЙОР ІНТЕРПОЛУ ПРОСИТЬ ГЕНПРОКУРОРА ПРИТЯГНУТИ БІЛОКОНЯ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА “УЧАСТЬ У ЗЛОЧИННИХ ДІЯХ” ПІД ЧАС ВИБОРІВ
 PrimaNews заявляет: "Кирпа до сих пор в больнице после избиения Януковичем"


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"