Kiev1.org Карта сайта Файлы Фотографии Киева
  
Реклама:


Разделы
 
 Sysadmin
 Антиглобалисты
 Ереси и секты
 Катастрофы
 Компьютерные новости
 Непроверенное
 О проекте
 О фотогалерее
 Политика и власть
 Православие
 Предприятия Украины
 Протесты Людей против нового мирового концлагеря
 Разное
 Россия
 Старец Паисий 1924-1994
 Стояние за Истину
 Суды в Украине
 Тайна беззакония
 экуменизм


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться - самое главное думать своей головой и не верить легкомысленно всему что говорят, особенно советское телевидение
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"

Керівники податвової знову задіяні у виборчій кампанії :: Заява Комітету підприємців ЛьвівщиниСьогодні керівництво ДПА, якому висловили недовіру представницькі органи Львова та Львівської області, і яке, по суті, не має легітимності в очах наших співгромадян, продовжує практику тиску та впливання на хід виборчої кампанії в регіоні, заявляє Комітет підприємців Львівщини.
Сьогодні керівництво ДПА, якому висловили недовіру представницькі органи Львова та Львівської області, і яке, по суті, не має легітимності в очах наших співгромадян, продовжує практику тиску та впливання на хід виборчої кампанії в регіоні.

Замість виправлення ситуації, здійснюється тиск на працівників податкової адміністрації, які не бажають бути залученими до злочинних дій своїх керівників. Триває також тиск на підприємців з метою “мобілізації” коштів. Відкриті кримінальні справи проти посадових осіб податкової не зупинили керівництво податкової, яке залишається на своїх місцях.

Всі ці факти переконують в тому, що на сьогодні керівництво ДПА продовжує здійснювати координаційні заходи по впливу на виборчий процес і фактично перетворене в тіньовий штаб кандидата від влади.

Щоб не допустити повторення ситуації під час першого і другого турів виборів, щоб унеможливити діяльність тіньового центру, з якого віддаються вказівки та здійснюється координація дій, що своїм наслідком можуть мати фальсифікацію результатів народного волевиявлення, тиску на громадян та підприємців, ми змушені вдатися до крайніх заходів.

Наша акція не спрямована проти податкової служби чи проти працівників податкових структур. Наша акція не має на меті перешкоджання роботі державних установ. Наша акція спрямована на підтримку законності і позиції тих службовців, які заявили свою незгоду з злочинними вказівками керівництва податкової. Наша акція спрямована на забезпечення демократизації та невтручання державних чиновників у виборчий процес та використання ними свого службового становища на догоду і в інтересах кандидата від влади.

Однак ми свідомі того, що саме ми, як і вся громада Львівщини є справжніми наповнювачами державного бюджету, тому ми маємо право на захист законності і прав громадян.

Комітет підприємців Львівщини готовий усіма можливими заходами захищати права людей справи та не допустити відновлення практики беззаконня та корупції. Ми готові до рішучих дій і переконані, що злочинців буде усунено від влади та справедливо покарано.

Наші вимоги залишаються незмінними – ми вимагаємо негайної відставки керівництва ДПА. Вимагаємо від органів прокуратури розпочати слідство за фактами порушення українського законодавства посадовими особами ДПА.

Комітет підприємців Львівщини


21 грудня 2004

www.podatkova.org.ua/rubrics/?article=234

 11.01.2005. КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви за дорученням Священного Синоду УПЦ від імені Української Православної Церкви звернувся з привітанням та посланням до новообраного Президента України
 На Виктора Ющенко готовится покушение?!
 Ющенко выяснил, что Янукович ведет на фиктивное банкротство соду, станки и меридианы
 Украина глазами России.
 Зрада? Два дня тому назад в Украине возможно началась государственная измена...
 Этой ночью бандиты ворвались в ГАИ Закарпатья, чтоб забрать со штрафплощадки свои автомобили и оружие
 Доверенное лицо Януковича заявил, что заполучить 6 га леса под Киевом – это по-христиански
 Оказывается, руководители заставляют подчиненных брать «открепталоны» для того, чтобы в день выборов… уехать в лес. И там проголосовать?
 Львовские социал-демократы(о) признались, что они фальсифицировали выборы
 В стране антиконституционный захват власти. ЦИК нарушила закон "О выборах президента Украины"
 25/11/04 Киев Генерал СБУ Шарков: «Спецслужба не станет выполнять указания президента, победившего не по закону, а по понятиям!»
 ФАЛЬСИФИКАЦИЯ - ЭТО ПОПЫТКА НЕЗАКОННОГО ЗАХВАТА ВЛАСТИ
 Фотографии с мест событий выборов ноябрь 2004 года - Киев, Майдан Незалежности, Верховна Рада.
  С сенсационным заявлением выступил сегодня на собрании депутатов Черкасского горсовета народный депутат Украины Григорий Омельченко...
 Беспредел Януковича-Лужкого в действии: Побили демонстрантов в Донецке
 Нападавшие потребовали от Геннадия Рыбченкова «писать только «за» Януковича».
 Украина испытала приступ от рады
 ГКЧП по-харьковски 28/11/04
 Принципиально отношение Церкви к политической деятельности выражено в <Основах социальной концепции Русской Православной Церкви>
 Замредактора донецкой оппозиционной газеты «прессует» уголовный розыск
 При попустительстве милиции - нападение группы бандитов, вооруженных молотками и другим холодным оружием, было совершено около 13:00 в понедельник на участников митинга сторонников лидера блока партий «Наша Украина» Виктора Ющенко в Луганске.
 Дружина Януковича вважає, що на Майдані роздають наколоті наркотиками апельсини
 У ХАРКОВІ ПРИХИЛЬНИКИ ЯНУКОВИЧА РОЗБИВАЛИ АВТОМОБІЛІ З ПОМАРАНЧЕВИМИ СТРІЧКАМИ. МІЛІЦІЯ НІЯКИХ ІНЦИДЕНТІВ НЕ ЗАФІКСУВАЛА
 PrimaNews: Юрий Лужков станет императором Малороссии?
 2004-11-30 | 13:50:37 СБУ завела дело по факту посягательства на целостность Украины
 Подчиненный Шуфрича сознался на допросе, что готовил в Ужгороде повторение Беслана!
 Министерство охраны здоровья опровергает бред жены Януковича
 Церковная карта шулеров с Банковой
 Ющенко вважає, що відставка Тигіпка – запізнілий крок
 Уникальное видео: Жена премьера Януковичя увидела на Майдане американские валенки и наколотые апельсины.


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"