Kiev1.org Карта сайта Файлы Фотографии Киева
  
Реклама:


Разделы
 
 Sysadmin
 Антиглобалисты
 Ереси и секты
 Катастрофы
 Компьютерные новости
 Непроверенное
 О проекте
 О фотогалерее
 Политика и власть
 Православие
 Предприятия Украины
 Протесты Людей против нового мирового концлагеря
 Разное
 Россия
 Старец Паисий 1924-1994
 Стояние за Истину
 Суды в Украине
 Тайна беззакония
 экуменизм


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться - самое главное думать своей головой и не верить легкомысленно всему что говорят, особенно советское телевидение
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"

Подорож Ющенка у тил ЯнуковичаДалі Ющенко їде на завод імені Малишева. Члени його команди взагалі в шоці – це вперше за два роки їх пускають на якесь підприємство для зустрічі з людьми. Тим більше, що це режимний об’єкт – на Малишева виробляють танки. Після цього Ющенко зустрічається... з активом заводу. Культурний шок і в нього, і в них.
У п’ятницю у незвичному для себе стилі він відвідав Харків – один із центрів опору помаранчевій революції. Раніше поїздки Ющенка регіонами супроводжувалися відмовою аеропортів приймати його літак, цвяхами під колеса автомобілів, закритими кіноконцертними залами для зустрічей з виборцями і палкими промовами на майдані. Нинішній візит у Харків став ознакою міжцарства, яке утворилося в державі після 22 листопада.

Ющенко сідає в аеропорту – біля трапу з букетом його зустрічає мер Харкова Шумілкін. Квіти – помаранчеві. Далі Ющенко їде на завод імені Малишева. Члени його команди взагалі в шоці – це вперше за два роки їх пускають на якесь підприємство для зустрічі з людьми. Тим більше, що це режимний об’єкт – на Малишева виробляють танки. Після цього Ющенко зустрічається... з активом заводу. Культурний шок і в нього, і в них. Потім Ющенко їде на з’їзд підприємців, а потім – прямий ефір на телебаченні.

Такий комплект незвичних для Ющенка заходів може свідчити про одне: у країні триває процес визнання нового президента.

Зранку перед приходом на завод Ющенко вирішив провести невеликий мітинг біля воріт підприємства. Зібралася десь тисяча осіб і виглядало це як пікет... під універмагом "Рост", який величезною вивіскою створював фон лідеру "Нашої України".

Гнів Ющенка було звернено на губернатора Кушнарьова – сам екс-керівник області зустрічав у аеропорту Януковича, і, за збігом обставин, через кілька годин Кучма зняв його з посади. Ющенко поносить Кушнарьова за сепаратизм: "У Харкові в хворій голові народжується ідея – а давайте будемо відділятися, створимо ПіСУАР!"

Дістається Кушнарьову і на зустрічі з керівництвом заводу Малишева: "Скільки крові було пролито за Україну, скільки курганів всипаних кістками наших дідів і прадідів в тому числі у ваших степах! І тепер з’являється ідея порізати Україну на шматки – при чому це говорять люди, які зробили найменший вклад у соборність країни".

Керівник танкового заводу правильно розуміє ситуацію: "Ми, малишевці, завжди голосували і будемо голосувати по совісті".

Перед цим Ющенко ходив по цеху заводу. Директор розповідає йому про танки – цього року держава замовила 17 штук – і скаржиться на проблеми. Ющенко хитає головою. Він пригадує, як за часів керівництва НБУ вони за рахунок резервів Центробанку провели контракт з Пакистаном на тисячу танків.

Делегація іде далі, а біля танку БМ-64 "Булат" на кілька секунд зупиняється головний з питань охорони Ющенка Євген Червоненко і замріяним голосом каже: "Після інституту я був командиром роти таких танків...".

Він наздоганяє Ющенка, який уже підійшов до робочих. "С наступающим новым годом!", - сказав Ющенко. "Вас также", - відповіли вони.

Схоже, працівників не готували до приїзду гостей – на них засалені спецівки, дехто із блакитними стрічками. "Нас ніхто не змушував їх одягати", - відразу говорять вони одному із активістів місцевого штабу Ющенка. Між ними починаються дебати щодо помаранчевої революції:

"Звідки у всіх цих людей, які вийшли на Майдан 21 листопада, були помаранчеві шарфики?!", - питають біло-блакитні.

"А ви на мій подивіться", - з гордістю відповідає активіст штабу. Шарфик у нього явно саморобний, із бахромою.

"Та ви готувалися до революції! Коли Віктор Андрійович скаргу подав до ЦВК, то Степан Богданович Гавриш навіть не був готовий. У вас все було на мазі", - обурюється "блакитна" трудівниця.

"Вибачте, але це вибори, треба готуватися до всього", - захищає честь штабу його активіст.

"Та що ви тут говорите! Якщо в Києві було 100 тисяч на мітингу – то їх же за щось годувати треба!"

Більш спокійні дебати були між Ющенком і робочими. Вони позалазили на танки – хоча все мало бути навпаки: вождь революції на бронетехніці, а пролетаріат – внизу.

"Якщо у нас буде чесний уряд, за один рік ви відчуєте на власній кишені – що ви живете в іншій країні. Треба лише одна умова – не красти", - сказав Ющенко і відразу додав: "Я маю на увазі владу".

Анатолій Кінах – єдиний, до речі, супроводжував його із числа лідерів коаліції Ющенка – хитав головою. Він – серед претендентів на місце глави "чесного уряду".

"А давайте по-русски говорить", - відповіли робочі.

"Да неужели вы украинский язык не понимаете!", - чи-то роздратовано, чи-то грайливо сказав Ющенко, але далі почав російською – про те, де і коли треба було "не красти":

"Криворіжсталь – це те ж саме, що завод Малишева. Криворіжсталь піднімали не одне покоління наших дідів. І завод продають зятю президента... При чому різниця між найкращою пропозицією і тим, що заплатили за завод – 2,5 мільярди. Та якщо б таке трапилося в Чехії – завтра півкраїни стояло б на майдані", - поступово накручує себе Ющенко.

"Це те ж саме, як Єкатерина ІІ своїм любовникам роздавала Таврію! Гарний любовник – отримай 250 гектарів!", - додав Ющенко.

Людей цікаво інше – чому Ющенко разом із Тимошенко.

"Із 102 депутатів моєї фракції проти 67 відкрито кримінальні справи. Чому? Тому що вони не з Януковичем! Коли я їду на схід України, стоїть питання: "чому поруч стоїть ця воровка?". Шановні друзі, сім років Кучма, Суркіс, Медведчук – великий законник! – воюють з цією жінкою! Але якби Юля стояла поруч із Суркісом – вони б їй аплодували!", - сказав Ющенко робітникам.

"Я знаю настрої в Харкові. Ви хочете Януковича? Це Кучма-3. Допоки у нас буде злодійкувата влада – ніхто не самореалізується у цій країні. У нас найнижча зарплата у колишньому Радянському Союзі – нас уже обігнали Вірменія і Казахстан, де самі піски..."

"Прийдіть додому, зайдіть на кухню, дещо з собою захопіть – і змініть рішення!", - відвітався Ющенко з малишевськими працівниками в цеху.

На виході Ющенка чекав сюрприз. По два боки від дверей зібралися з півсотні його прихильників та членів групи підтримки опонента. Одні скандували "Ю-щен-ко!", інші – "Я-ну-ко-вич". Тоді люди за Ющенка стали скандувати "Бан-дю-ко-вич". Ющенко повернувся до блакитних і послав їм поцілунок. Потім його оточили свої. Він почав роздавати автографи.

Але біло-блакитні не заспокоїлися. "Ющенко іде до влади, це Мусоліні і Гітлер!", - волала жінка, яка замість прапорця тримала календар із зображенням Януковича і митрополита Володимира Сабодана. "Уже краще жити з паханами, ніж з бандюгами!"

В цей момент кортеж Ющенка рушив і ледь не наїхав їй на ногу. Від люті вона заколотила руками по капоту. Однак і вона, і машина залишилися цілими. Ющенко поїхав у центральний корпус заводу на зустріч з активом.

"Давайте поговоримо про економіку... Ви пам’ятаєте Богдана Хмельницького..."

"Я скромна людина... Я закінчив на банківському поприщі тим, що увійшов до п’ятірки найкращих банкірів світу. 27 років я вірив – якщо ти професіонал, цим все сказано", - почав агітацію за себе Ющенко.

Потім Ющенко вирішив розповісти про унікальність української нації, яку не треба випробовувати на сепаратизм. "Пам’ятаєте, коли в часи Богдана Хмельницького вселенський патріарх, проїжджаючи українськими селами, у щоденниках зробив помітку: на цій землі навіть жінки і діти вміють читати! Це, друзі, був 1648 рік!".

"Чому президент Польщі Квасненвський говорить: "поляк єден". Чому Путін не говорить: "східні росіяни" або "західні росіяни"? А що у нас? Ідеї хворої людини – створити ПіСУАР".

Керівництво заводу мовчало. Схоже, воно не пригадувало про вселенського патріарха і їм хотілося говорити про економіку. Але замість них говорив Кінах: "Без зміни влади буде неможливо досягти успіхів. Кадрову політику перетворили на банальну торгівлю портфелями". Потім були два питання із залу, і перші особи поїхали далі.

А далі був форум промисловців і підприємців, який організував УСПП Кінаха. Кіноконцертний зал "Україна" на кілька тисяч місць був заповнений вщент, люди стояли в проходах і постійно сварилися, бо один одному закривали сцену. Появу Ющенка зустріли стоячи скандуванням "Ю-щен-ко, Ю-щен-ко".

Конферанс’є повідомив, що в роботі форуму бере участь неназваний представник "фінансових кіл Цюріха" і "депутат Держдуми Іван Старіков" (насправді він ніякий не депутат, а колишній член верхньої палати російського парламенту, а зараз – один із активістів СПС і друг Петра Ющенка – старшого брата лідера "Нашої України").

Найгучніші оплески пролунали на адресу мера Шумілкіна. Він пообіцяв, що третій тур виборів пройде "прозоро і у відповідності до закону", а також зажадав нової держполітики підприємництва, в центрі якої б стояли "розкута людина".

"О концепции украинского экономического прорыва слово предоставляется Анатолию Кинаху", - оголосив конферанс’є п’ятнадцяти хвилинний спіч. Власне, про саму концепцію Кінах нічого не сказав, зате виступав без папірчини і дуже розкуто. За останні місяці опозиційної роботи він значно додав у ораторських талантах.

"Те, що відбувається в Україні, не має аналогу. І масовий порив людей, які вийшли захищати свій голос, має отримати своє завершення. 26 грудня ми повинні обрати легітимного президента України Віктора Ющенка!", - закликав Кінах.

Потім виступив уже названий Іван Старіков, який сказав, що "заздрить українському народу", а також керівники двох малих підприємств – жінка зі швейної фабрики і чоловік із Краматорського заводу автогенного устаткування.

Перша розповіла, як їх усіх "обманювала" влада, а "адмінресурс вживав дуже жорстких заходів". Другий вимагав нормальних умов для бізнесу: "За законом більшість підприємців – злочинці". Виступали вони щиро, дуже хвилювалися і як приз отримали обійми і рукостискання з Ющенком.

Він же вперше за багато місяців виборчої кампанії виступив із економічною промовою. Ющенко розмірковував про "некомпенсоване ПДВ" і "податковий кодекс".

"Цей уряд колишнього прем’єр-міністра Януковича утворив 24 мільярди бюджетної диспропорції при 80-мільярдному бюджеті України! Хіба це нормально?! У цьому залі зібралося багато професорів – з одним "ф". Ви скажіть, як таке може бути?"

"Чи нормально, що 55% економіки працює в тіні? Це Сицилія! Це латино-американська економіка 1920-30-х років!", - обурювався Ющенко.

"Чиновник адміністрації президента п’ять років тому їздив на роботу на п’ятій моделі розбитих жигулів! А зараз він входить до числа найбагатших людей Європи!"

"Як зробити так, щоб перед законом були всі рівні: зять президента, кухарка, аграрії, Кушнарьов?". Останнє прізвище викликало сміх у залі – хоча про відставку його з посади губернатора Кучма тоді ще не повідомив.

"Доки буде два сорти підприємців, одні з яких живуть по пільгам, а інші не по пільгам? Перша постанова, яку ухвалив мій уряд чотири роки тому – я пам’ятаю, це була пізня ніч перед Різдвом – ми тоді скасували 237 постанов попередніх урядів, які надавали пільги сімейним структурам. І за перший рік ми отримали 5 мільярдів додаткових надходжень до бюджету".

"У нашій країні 24 вільні економічні зони! У Китаї і те менше! У нас скоро кожен шматочок землі буде оголошений зоною. Де утворився клан – там вільна зона!"

Висновок із цього політичний: "До того часу поки буде така система влади в Україні – ніхто з нас не відбудеться". "Мої руки не крали. (оплески) У мене немає бізнесу!", - запевнив Ющенко.

Завершив Ющенко словами, що його обличчя зараз – це обличчя України, і одужає він разом із цією державою.

Харизма лучилася зі сцени, і люди не шкодували долоней. Але прихильники Януковича і тут переслідували Ющенка. Під кіноконцертним залом "Україна" зібралося близько тисячі "біло-блакитних", які скандуванням "Я-ну-ко-вич" намагалися перекричати трансляцію виступу Ющенка на вулицю, а також блокували автобус із київськими журналістами.

Завершив харківський день Ющенко двогодинним (!) і надзвичайно нудним ефіром на "7 каналі". Запитання Ющенку ставив ведучий, а також люди на площі перед входом до телекомпанії. Загалом їх було осіб двадцять, хоча дівчина з вуличного телебачення не втомлювалася повторювати: "Люди все підходять і підходять!"

Всі підходи до "7 каналу" були перекриті міліцією від таких же нечисельних пікетів прихильниками Януковича. Виявилося, у них є свої аналоги ющенківського речитативу "Разом нас багато – нас не подолати!" або "Кучму – геть!". Біло-блакитні скандують "Ющенко – позор!" і «Продали Украину за пару апельсинов». А також повторюють столиці вісі сепаратизму "Донбас! Одеса! Харків! Крим!"

Що також кинулось у очі – значно вищий рівень агресивності у прихильників Януковича до протилежних поглядів, ніж це було в Києві під час приїзду спецгостей із Донбасу. Автор цього матеріалу, коли тільки підійшов до групи, яка пікетувала "7 канал", у перші ж секунди почув характеристику: "Да ти вєдь полний дебіл". Причиною була помаранчева стрічка...

www2.pravda.com.ua/archive/2004/december/18/1.shtml

 11.01.2005. КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви за дорученням Священного Синоду УПЦ від імені Української Православної Церкви звернувся з привітанням та посланням до новообраного Президента України
 Коалиция «по-донецки»: время и деньги. Очень большие деньги
 На Виктора Ющенко готовится покушение?!
 06.08.2004 10:01:20 На Сумщині придушили студентський бунт ОДНОГО С ПОБИТИХ СТУДЕНТІВ ГОСПІТАЛІЗОВАНО
 Правительство Украины требует объяснений от ОРТ
 Ключевой вопрос нынешней политической ситуации на Украине - состоятся выборы как таковые или нет.
 Доверенное лицо Януковича заявил, что заполучить 6 га леса под Киевом – это по-христиански
 ИТОГИ ГРУЗИНСКОЙ РЕВОЛЮЦИИ: ПОБРАТИМ НА ПОБРАТИМА
 На Львовщине назревает очередная сенсация: районные налоговые администрации начали отказываться выполнять централизованный приказ областной ГНА по сбору открепительных талонов.
 Оказывается, руководители заставляют подчиненных брать «открепталоны» для того, чтобы в день выборов… уехать в лес. И там проголосовать?
 Киевсовет решил раздавать заповедные гектары под «хатынки» шуфричам, билоконям и кузьмукам тайно!
 Архиепископ Митрофан заявил, что поведение верующих не следует отождествлять с позицией Церкви. 18/11/04
 Потрiбна допомога юристiв
 23-11-2004 на Украине был реализован силовой уголовный сценарий смены президента страны, который имел лишь внешние признаки избирательного процесса.
 Львовские социал-демократы(о) признались, что они фальсифицировали выборы
 В стране антиконституционный захват власти. ЦИК нарушила закон "О выборах президента Украины"
 25/11/04 Киев Генерал СБУ Шарков: «Спецслужба не станет выполнять указания президента, победившего не по закону, а по понятиям!»
 Фотографии с мест событий выборов ноябрь 2004 года - Киев, Майдан Незалежности, Верховна Рада.
 ГКЧП по-харьковски 28/11/04
 МАЙОР ІНТЕРПОЛУ ПОДАВ У ВІДСТАВКУ, БО ВВАЖАЄ НЕМОЖЛИВИМ ВИКОНУВАТИ НАКАЗИ БІЛОКОНЯ, “ЯКИЙ ПІД ЧАС ВИБОРІВ ДИСКРЕДИТУВАВ УКРАЇНСЬКУ МІЛІЦІЮ”
 Обращение к клирикам и мирянам Украинской Православной Церкви
 Обращение Виктора Ющенко к жителям Донецкой и Луганской областей
 Вот потом с чистой совестью сможете говорить о том, что "Ющенко нерешительный".
 16:16 Учасники акції в Києві можуть переночувати в кінотеатрах "Росія" і "Дружба", а прийняти душ - у Жовтневому палаці
 30.11.2004. КИЇВ. Священний Синод Української Православної Церкви звернувся до народу України
 Верховный суд отменил результаты второго тура выборов. Будет переголосование
 Текст постанови Верховного суду
 Вимогами Комітету національного порятунку залишаються негайна відставка уряду Януковича та новий склад ЦВК - Віктор Ющенко
 2004-12-04 Wall Street Journal: Наша Украина. Статья Виктора Ющенко
 2004-12-05 | 19:15:30 ЗАЧЕМ КУЧМА, ЯНУКОВИЧ И МЕДВЕДЧУК ТЯНУТ ВРЕМЯ... Запущен механизм по дестабилизации обстановки в стране


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"