Kiev1.org Карта сайта Файлы Фотографии Киева
  
Реклама:


Разделы
 
 Sysadmin
 Антиглобалисты
 Ереси и секты
 Катастрофы
 Компьютерные новости
 Непроверенное
 О проекте
 О фотогалерее
 Политика и власть
 Православие
 Предприятия Украины
 Протесты Людей против нового мирового концлагеря
 Разное
 Россия
 Старец Паисий 1924-1994
 Стояние за Истину
 Суды в Украине
 Тайна беззакония
 экуменизм


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться - самое главное думать своей головой и не верить легкомысленно всему что говорят, особенно советское телевидение
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"

США витратили на демократію в Україні в 10 разів менше, ніж Росія на ЯнуковичаМіж тим, за даними політолога Андерса Аслунда, Росія направила від $600 до $900 мільйонів безпосередньо на підтримку кампанії Януковича.
www.ПРАВДА.com.ua, 12.12.2004, 15:07

Адміністрація Буша витратила понад $65 мільйонів за останні два роки для допомоги політичним організаціям в Україні, повідомляє AP.

Офіційні представники США кажуть, що ця допомога не означає втручання в українські вибори і не може зрівнятися за обсягом з тим, скільки за різними даними це коштувало російському президенту Володимиру Путіну. Ці гроші є частиною $1 мільярда, які Держдепартамент витрачає кожного року для розбудови демократії в усьому світі.

Американські гроші не витрачалися безпосередньо на українські політичні партії. В більшості випадків вони проходили через такі організації, як фонд Карнегі чи через групи, пов'язані з республиканцями чи демократами, які організовували навчання перед виборами, через форуми з прав людини чи незалежні медіа.

Проте, як визнали офіційні представники, частина грошей пішла на допомогу групам та людям, які були в опозиції до проросійського кандидата, тим, хто зараз називає себе частиною "помаранчевої революції".

"Є такий міф, що американці приходять в країну - і ось, ви отримуєте революцію", - каже Лорні Крейнер, колишній працівник Держдепартаменту, який очолює IRI –Міжнародний республиканський Інститут. Ця організація отримала $25,9 мільйонів на допомогу розбудові демократії в Україні та інших 50 країнах світу.

"Це неможливо, щоб американці вивели 2 мільйони людей на вулиці. Народ сам вирішує це зробити", - каже Крейнер.

"Наші гроші не потрапляють до кандидатів. Вони йдуть на процес, для організацій, які потребують їх для забезпечення вільних і чесних виборів", - каже спікер Держдепартаменту Річард Баучер.

Агентство АP нагадує, що екзит-поли в день виборів фінасувалися посольствами США та інших 7 держав, а також 4 недержавними організаціями, які існують на державні гроші США.

За даними агентства, організація IRI (Міжнародний республіканський Інститут) використовувала американські гроші для влаштування зустрічі Ющенка з віце-президентом Діком Чейні та заступником Держсекретаря Річардом Ермітеджем в лютому 2003 року.

Зі свого боку, фракція "Регіони України" вже на наступному тижні домагатиметься створення тимчасової парламентської слідчої комісії для вияснення джерел фінасування виборчої кампанії Ющенка у зв'язку з інформацією про фінансування її урядом Сполучених Штатів Америки.

Про це заявив у ході суботнього телемосту на каналі "Україна" народний депутат України Василь Горбаль (фракція "Регіони України"), який очолює Київський штаб Януковича.

Між тим, за даними політолога Андерса Аслунда, Росія направила від $600 до $900 мільйонів безпосередньо на підтримку кампанії Януковича.

"Українська правда"
www2.pravda.com.ua/archive/2004/december/12/news/2.shtml


---

Аслунд: кампанія Януковича обійшлась в 1% ВВП

www.ПРАВДА.com.ua, 30.11.2004, 13:16

Експерт з України та Євразії в Центрі Карнеґі у Вашингтоні Андрес Аслунд, який колись був економічним радником українського уряду, стверджує, що кампанія Януковича коштувала від 600 до 900 мільйонів доларів.

Про це він заявив в інтерв’ю українській службі Бі-Бі-Сі

"Загальний їхній бюджет був 600 мільйонів доларів. Все, що бачив, свідчить, що це виглядає правдоподібно - половина надійшла від українських бізнесменів, а решта від російських компаній - насамперед від "Газпрому", - сказав Аслунд.

Він також нагадав, що кампанія президента Буша коштувала приблизно 670 мільйонів доларів, "тобто Янукович та Буш потратили приблизно однакові гроші".

"Хоча є й вищі оцінки. Скажімо російський інтернет-сайт компромат.ru доводить, що кампанія коштувала Януковичу аж 900 мільйонів доларів. Це 1 відсоток ВВП - це величезні кошти", - сказав він.

В той же час Аслунд, коментуючи відставку Сергія Тігіпка з посади керівника штабу Януковича та голови Нацбанку, сказав, що "ставши на чолі кампанії Януковича, Тігіпко почав проводити ту політику, яку бажав пан Янукович".

"Протягом свого головування в Нацбанку пан Тігіпко зробив дві не зовсім добрі речі - поновив прямі комерційні кредити Нацбанку - хоча банк має давати гроші тільки комерційним банкам.

А по-друге, він не чинив спротиву інфляційній політиці пана Януковича перед виборами. Ну, й, звичайно, ця дуже довга відпустка також була негативом. Хоча його нинішні добровільна відставка - достойна поваги", - сказав він.

Він також зауважив, що "українська економіка переживала бум останні п’ять років". "Але були тривожні сигнали перед виборами, коли Янукович та Нацбанк видали багато грошей, подвоюючи мінімальну пенсію. Тому й інфляція зростає", - сказав він.

Аслунд також назначив, що "українська революція покладе край знущанню бюрократії над бізнесом… над підприємцями, як це було донині".

Щодо сепаратистських ідей, які лунають з деяких регіонів, Аслунд зауважив, що "сепаратистські тенденції є найбільш загрозливим моментом, який ми бачили протягом цієї виборчої кампанії".

"Але не можна до цього ставитися серйозно, бо прошарок регіональних лідерів-сепаратистів є дуже тонким. Не думаю, що цього хочуть люди. Цікаво, що дніпропетровська еліта не підтримала сепаратистські ідеї", - сказав він.

"Це, на мою думку, тому Донецьк та Луганськ не є демократичними, а Дніпропетровськ порівняно з ними є відносно демократичним", - зазначив він.

www2.pravda.com.ua/archive/2004/november/30/news/15.shtml

 11.01.2005. КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви за дорученням Священного Синоду УПЦ від імені Української Православної Церкви звернувся з привітанням та посланням до новообраного Президента України
 На Виктора Ющенко готовится покушение?!
 Ющенко выяснил, что Янукович ведет на фиктивное банкротство соду, станки и меридианы
 Украина глазами России.
 Зрада? Два дня тому назад в Украине возможно началась государственная измена...
 Этой ночью бандиты ворвались в ГАИ Закарпатья, чтоб забрать со штрафплощадки свои автомобили и оружие
 Доверенное лицо Януковича заявил, что заполучить 6 га леса под Киевом – это по-христиански
 Оказывается, руководители заставляют подчиненных брать «открепталоны» для того, чтобы в день выборов… уехать в лес. И там проголосовать?
 Львовские социал-демократы(о) признались, что они фальсифицировали выборы
 В стране антиконституционный захват власти. ЦИК нарушила закон "О выборах президента Украины"
 25/11/04 Киев Генерал СБУ Шарков: «Спецслужба не станет выполнять указания президента, победившего не по закону, а по понятиям!»
 ФАЛЬСИФИКАЦИЯ - ЭТО ПОПЫТКА НЕЗАКОННОГО ЗАХВАТА ВЛАСТИ
 Фотографии с мест событий выборов ноябрь 2004 года - Киев, Майдан Незалежности, Верховна Рада.
  С сенсационным заявлением выступил сегодня на собрании депутатов Черкасского горсовета народный депутат Украины Григорий Омельченко...
 Беспредел Януковича-Лужкого в действии: Побили демонстрантов в Донецке
 Нападавшие потребовали от Геннадия Рыбченкова «писать только «за» Януковича».
 Украина испытала приступ от рады
 ГКЧП по-харьковски 28/11/04
 Принципиально отношение Церкви к политической деятельности выражено в <Основах социальной концепции Русской Православной Церкви>
 Замредактора донецкой оппозиционной газеты «прессует» уголовный розыск
 При попустительстве милиции - нападение группы бандитов, вооруженных молотками и другим холодным оружием, было совершено около 13:00 в понедельник на участников митинга сторонников лидера блока партий «Наша Украина» Виктора Ющенко в Луганске.
 Дружина Януковича вважає, що на Майдані роздають наколоті наркотиками апельсини
 У ХАРКОВІ ПРИХИЛЬНИКИ ЯНУКОВИЧА РОЗБИВАЛИ АВТОМОБІЛІ З ПОМАРАНЧЕВИМИ СТРІЧКАМИ. МІЛІЦІЯ НІЯКИХ ІНЦИДЕНТІВ НЕ ЗАФІКСУВАЛА
 PrimaNews: Юрий Лужков станет императором Малороссии?
 2004-11-30 | 13:50:37 СБУ завела дело по факту посягательства на целостность Украины
 Подчиненный Шуфрича сознался на допросе, что готовил в Ужгороде повторение Беслана!
 Министерство охраны здоровья опровергает бред жены Януковича
 Церковная карта шулеров с Банковой
 Ющенко вважає, що відставка Тигіпка – запізнілий крок
 Уникальное видео: Жена премьера Януковичя увидела на Майдане американские валенки и наколотые апельсины.


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"