Kiev1.org Карта сайта Файлы Фотографии Киева
  
Реклама:


Разделы
 
 Sysadmin
 Антиглобалисты
 Ереси и секты
 Катастрофы
 Компьютерные новости
 Непроверенное
 О проекте
 О фотогалерее
 Политика и власть
 Православие
 Предприятия Украины
 Протесты Людей против нового мирового концлагеря
 Разное
 Россия
 Старец Паисий 1924-1994
 Стояние за Истину
 Суды в Украине
 Тайна беззакония
 экуменизм


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться - самое главное думать своей головой и не верить легкомысленно всему что говорят, особенно советское телевидение
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"

ВЕНА, 11 дек - РИА "Новости". Установлено, что Ющенко был намерено отравлен диоксином.Цимпфер сказав, що отруєння Ющенка було, імовірно, „умисним”. Цимпфер сказав, що у крові та тканинах Ющенка була зафіксована концентрація діоксину у 1 000 разів вище за норму."Это было тяжелое заболевание, но не смертельное. Однако, если не были бы приняты своевременные меры, то все могло закончиться трагично", - сказал Цимпфер. Для окружающих он не заразен, особо заметил он.
ВЕНА, 11 дек - РИА "Новости". Лидер украинской оппозиции Виктор Ющенко был отравлен диоксинами. Об этом сообщил на пресс-конференции руководитель австрийской клиники "Рудольфинерхаус" Михаэль Цимпфер. "Последние 24 часа мы завершили работу над анализами крови и у нас не осталось никаких сомнений. Однозначно речь идет об отравлении диоксинами", - сказал Цимпфер. По его словам, врачи клиники подходили "с большой осторожностью" к ответу на этот вопрос. При этом врач подчеркнул, что от этого отравления Ющенко умереть не мог. "Это было тяжелое заболевание, но не смертельное. Однако, если не были бы приняты своевременные меры, то все могло закончиться трагично", - сказал Цимпфер. Отвечая на вопрос, кто мог отравить Ющенко врач сказал: "Это вопрос не к медикам, а к криминальным органам". В то же время он не исключил, что отравление могло быть умышленным. На вопрос, когда было совершено отравление, Цимпфер ответил, что впервые Ющенко поступил в клинику 10 сентября этого года и отравление, по всей видимости, произошло за пять дней до этого "или в этот промежуток времени". Лечащий врач Ющенко Николай Корпан подчеркнул, что сейчас украинский политик полностью работоспособен и нуждается только в терапии, "которую можно проводить амбулаторно". Для окружающих он не заразен, особо заметил он. Виктор Ющенко был доставлен в клинику "Рудольфинерхаус" с воспалением желудка, тонкой кишки, поджелудочной железы, уха, а также отеком печени и параличом периферийного лицевого нерва.

obozrevatel.com/news_files/170379

ЮЩЕНКО БУВ ОТРУЄНИЙ ДІОКСИНОМ - РЕЗУЛЬТАТ АНАЛІЗІВ У ВІДНІ

www.ПРАВДА.com.ua, 11.12.2004, 16:26, оновлено 17:00

Кандидата в президенти Віктора Ющенка намагались отруїти.

Про це повідомив на прес-конференції керівник австрійської клініки "Рудольфінерхаус" Міхаель Цимпфер.

"Останні 24 години ми завершили роботу над аналізами крові й у нас не залишилося ніяких сумнівів. Однозначно мова йде про спробу отруєння діоксинами", - сказав Цимпфер.

За його словами, лікарі клініки підходили "з великою обережністю" до відповіді на це питання.

При цьому лікар підкреслив, що від цього отруєння Ющенко вмерти не міг. "Це було важке захворювання, але не смертельне. Однак, якщо не були б вжиті своєчасні заходи, то все могло закінчитися трагічно", - сказав Цимпфер.

Цимпфер сказав, що отруєння Ющенка було, імовірно, „умисним”.

Цимпфер сказав, що у крові та тканинах Ющенка була зафіксована концентрація діоксину у 1 000 разів вище за норму.

Лікар Ющенка Микола Корпан підкреслив, що зараз український політик повністю працездатний і потребує тільки терапії, "яку можна проводити амбулаторно".

Для оточуючих він не заразний, особливо зазначив він.

РІА "Новості", Associated Press

-------

Жахлива тримісячна історія з отруєнням Ющенка добігла кінця. Встановлено, що Ющенка намагались отруїти.

Про завершення дослідження повідомив на прес-конференції керівник австрійської клініки "Рудольфінерхаус" Міхаель Цимпфер.

"Останні 24 години ми завершили роботу над аналізами крові й у нас не залишилося ніяких сумнівів. Однозначно мова йде про спробу отруєння діоксинами", - сказав Цимпфер.

За його словами, лікарі клініки підходили "з великою обережністю" до відповіді на це питання.

При цьому лікар підкреслив, що від цього отруєння Ющенко вмерти не міг. "Це було важке захворювання, але не смертельне. Однак, якщо не були б вжиті своєчасні заходи, то все могло закінчитися трагічно", - сказав Цимпфер.

Цимпфер сказав, що у крові та тканинах Ющенка була зафіксована концентрація діоксину у 1 000 разів вище за норму.

„Абсолютно нескладно дати таку кількість у супі, який містить вершки або сметану. Я говорю про це, спираючись на рівень жирності”, - сказав Цимпфер, додавши, що тести показали, що діоксин потрапив до Ющенка оральним способом, тобто через ротову порожнину.

Зараз рівень діоксину повернули до нормального. Цимпфер сказав, що отруєння Ющенка було, імовірно, „умисним”.

„Кримінальне розслідування не підпадає під нашу компетенцію, але є підозри про причетність до цього третьої сторони”, - сказав Цимпфер.

Як пояснив доктор Микола Корпан, раніше у Ющенка брали кров для аналізу, однак цього разу клініка відіслала зразки до госпіталю в Амстердамі, де використовують новий аналітичний метод тестування на діоксин.

На питання, коли було вчинено отруєння, Цимпфер відповів, що вперше Ющенко поступив до клініки 10 вересня цього року і отруєння, очевидно, сталося за п`ять днів до цього "або в цей проміжок часу".

Як повідомив депутат-нашоукраїнець Олександр Третьяков, який перебуває у Відні, фахівці клініки "надсилали аналіз крові Ющенка у різні країни, і прийшли до того самого висновку - що це отруєння".

"Вони абсолютно впевнені, що це було отруєння діоксином, зміст діоксина був менше ніж один міліграм", - зазначив Третьяков, додавши, що основні симптоми отруєння діоксином - "ураження шкіри й внутрішніх органів організму".

Він також нагадав, що на початку захворювання у Ющенка, зокрема, була "в 12 разів" збільшена печінка.

За словами Третьякова, на прес-конференції у Відні, крім Цимпфера й лікаря Ющенка у Відні Миколи Корпана, були присутні також "два найголовніших фахівці Австрії з печінки й крові", тобто висновки було зроблено із залученням фахівців з інших клінік, а не тільки "Рудольфінерхаус".

За словами Третьякова з посиланням на лікарів, зараз життю Ющенка нічого не загрожує, і найближчим часом він має намір повернутися в Україну.

"Лікарі сказали, що життю його нічого не загрожує на сьогоднішній момент, органи прийшли більш-менш у порядок, незначне збільшення печінки", - повідомив Третяков, відзначивши, що лікування шкіри на обличчі Ющенка "буде вестися досить тривалий час".

"Але для цього стаціонарне лікування не потрібно, і при правильному харчуванні, при правильному лікуванні через тривалий проміжок часу обличчя прийде в норму. Але щось залишиться, звичайно", - сказав Третьяков.

Аналізи показали, що Ющенко отримав chloracne – це тип дорослих вугрів, які пояснюються проявленням отрутних хімічних елементів. Щоб їх вилікувати, це займає два-три роки, сказав Хуберт Пембергер, дерматолог „Рудольфінерхаус”.

За матеріалами РІА Новости, Інтерфакс-Україна, Associated Press

Довідково. Діоксини – велика група хлорованих вуглеводнів. Безколірні кристали з температурою плавлення 750-1000 градусів Цельсія, нерозчинні у воді. Особливістю є їхня здатність до біоакумуляції, тобто до накопичення в організмі. Хімічно дуже інертні. Є дуже стійкими сполуками, з дуже тривалим часом напіврозпаду.

Діоксани, які можна назвати "екологічним брудом", є побічними продуктами, які утворюються при синтезі деяких гербіцидів, при виробництві целюлози, при електролізних процесах отримання нікелю і магнію, литті сталі і міді, переплавці лому заліза, а також при виробництві алюмінію, а також у процесах нафтопереробки, при спалюванні хлормістячих сполук, спалюванні автомобільного масла і бензину, сміття тощо. Забруднюють довколишнє середовище.

Усі діоксини є високотоксичними, а "лідер" цієї групи – 2,3,7,8-тетрахлордибензо-p-діоксин – за токсичністю переважає такі отрути, як синильна кислота, стрихнін, кураре, поступаючись лише ботулінічному, стовбнячному та дифтерійному токсинам.

Його гранично допустима концентрація - 10 у мінус 12 ступені грама (0,0000000000001 г!) на кілограм речовини або літр рідини.

Розрахункова смертельна доза діоксину для людини становить 70 мкг/кг маси тіла.

В результаті контакту людини з діоксинами внаслідок промислових викидів, забруднення харчових продуктів або при промислових аваріях спостерігаються, крім шкірних проявів, розлади травлення, фіброз печінки і підшлункової залози, явища прогресуючого атеросклерозу, порушення імунітету, дисфункція щитовидної залози та інших гормональних систем.

Отруєння діоксанами викликає головні болі, втрату слуху, смакових відчуттів та нюху, порушення зору, слабкість в нижніх кінцівках, болі у м’язах та суглобах, а також порушення сну, депресію, напади немотивованого гніву, і навіть порушення репродуктивної функції.

До віддалених ефектів отруєння діоксинами відносять, насамперед, ризик розвитку онкологічних захворювань - раку печінки, раку щитовидної залози, передміхурової залози, хвороби Ходжкіна (різновид раку крові). Має місце порушення роботи ендокринних залоз, що веде до порушень обміну речовин. В останні роки з’явилися повідомлення, що діоксини можуть викликати прискорене старіння організму.

www.pravda.com.ua/archive/2004/december/11/1.shtml

 11.01.2005. КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви за дорученням Священного Синоду УПЦ від імені Української Православної Церкви звернувся з привітанням та посланням до новообраного Президента України
 Коалиция «по-донецки»: время и деньги. Очень большие деньги
 На Виктора Ющенко готовится покушение?!
 06.08.2004 10:01:20 На Сумщині придушили студентський бунт ОДНОГО С ПОБИТИХ СТУДЕНТІВ ГОСПІТАЛІЗОВАНО
 Правительство Украины требует объяснений от ОРТ
 Ключевой вопрос нынешней политической ситуации на Украине - состоятся выборы как таковые или нет.
 Доверенное лицо Януковича заявил, что заполучить 6 га леса под Киевом – это по-христиански
 ИТОГИ ГРУЗИНСКОЙ РЕВОЛЮЦИИ: ПОБРАТИМ НА ПОБРАТИМА
 На Львовщине назревает очередная сенсация: районные налоговые администрации начали отказываться выполнять централизованный приказ областной ГНА по сбору открепительных талонов.
 Оказывается, руководители заставляют подчиненных брать «открепталоны» для того, чтобы в день выборов… уехать в лес. И там проголосовать?
 Киевсовет решил раздавать заповедные гектары под «хатынки» шуфричам, билоконям и кузьмукам тайно!
 Архиепископ Митрофан заявил, что поведение верующих не следует отождествлять с позицией Церкви. 18/11/04
 Потрiбна допомога юристiв
 23-11-2004 на Украине был реализован силовой уголовный сценарий смены президента страны, который имел лишь внешние признаки избирательного процесса.
 Львовские социал-демократы(о) признались, что они фальсифицировали выборы
 В стране антиконституционный захват власти. ЦИК нарушила закон "О выборах президента Украины"
 25/11/04 Киев Генерал СБУ Шарков: «Спецслужба не станет выполнять указания президента, победившего не по закону, а по понятиям!»
 Фотографии с мест событий выборов ноябрь 2004 года - Киев, Майдан Незалежности, Верховна Рада.
 ГКЧП по-харьковски 28/11/04
 МАЙОР ІНТЕРПОЛУ ПОДАВ У ВІДСТАВКУ, БО ВВАЖАЄ НЕМОЖЛИВИМ ВИКОНУВАТИ НАКАЗИ БІЛОКОНЯ, “ЯКИЙ ПІД ЧАС ВИБОРІВ ДИСКРЕДИТУВАВ УКРАЇНСЬКУ МІЛІЦІЮ”
 Обращение к клирикам и мирянам Украинской Православной Церкви
 Обращение Виктора Ющенко к жителям Донецкой и Луганской областей
 Вот потом с чистой совестью сможете говорить о том, что "Ющенко нерешительный".
 16:16 Учасники акції в Києві можуть переночувати в кінотеатрах "Росія" і "Дружба", а прийняти душ - у Жовтневому палаці
 30.11.2004. КИЇВ. Священний Синод Української Православної Церкви звернувся до народу України
 Верховный суд отменил результаты второго тура выборов. Будет переголосование
 Текст постанови Верховного суду
 Вимогами Комітету національного порятунку залишаються негайна відставка уряду Януковича та новий склад ЦВК - Віктор Ющенко
 2004-12-04 Wall Street Journal: Наша Украина. Статья Виктора Ющенко
 2004-12-05 | 19:15:30 ЗАЧЕМ КУЧМА, ЯНУКОВИЧ И МЕДВЕДЧУК ТЯНУТ ВРЕМЯ... Запущен механизм по дестабилизации обстановки в стране


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"