Kiev1.org Карта сайта Файлы Фотографии Киева
  
Реклама:


Разделы
 
 Sysadmin
 Антиглобалисты
 Ереси и секты
 Катастрофы
 Компьютерные новости
 Непроверенное
 О проекте
 О фотогалерее
 Политика и власть
 Православие
 Предприятия Украины
 Протесты Людей против нового мирового концлагеря
 Разное
 Россия
 Старец Паисий 1924-1994
 Стояние за Истину
 Суды в Украине
 Тайна беззакония
 экуменизм


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться - самое главное думать своей головой и не верить легкомысленно всему что говорят, особенно советское телевидение
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"

МАЙОР ІНТЕРПОЛУ ПРОСИТЬ ГЕНПРОКУРОРА ПРИТЯГНУТИ БІЛОКОНЯ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА “УЧАСТЬ У ЗЛОЧИННИХ ДІЯХ” ПІД ЧАС ВИБОРІВКиїв. 6 грудня. УНІАН. Старший інспектор з особливих доручень НЦБ Інтерполу в Україні майор міліції Павло СКАЛА подав заяву Генеральному прокурору України Геннадію ВАСИЛЬЄВУ, в якій просить притягнути до кримінальної відповідальності міністра внутрішніх справ України Миколу БІЛОКОНЯ, керівників територіальних і транспортних ГУ УМВС, галузевих служб МВС України, “які безпосередньо організовували і брали участь у злочинних діяннях у період до та під час проведення виборів Президента України у 2004 році”.
Про це кореспонденту УНІАН повідомив сам П.СКАЛА.

Він просить притягнути до кримінальної відповідальності вищезазначених осіб за скоєння злочинів, передбачених ст.ст. 157 ч.3, 163 ч.2, 170, 171 ч.1, 182, 340, 343 ч.2, 344 ч.2., 346 ч.1, 350 ч.2., 351 ч.2, 359 ч.2, 364 ч.3, 365 ч.2.

У заяві зазначається, що “з використанням службового становища, порушуючи Конституцію України та Закон України „Про міліцію”, окремі керівники органів внутрішніх справ (ОВС) України своїми діями/бездіяльністю дискредитували українську міліцію, а ситуація, що склалася в України, загрожує національному суверенітету та економічній безпеці держави”.

“Я заявляю, що вищі посадові особи органів внутрішніх справ України безпосередньо брали участь у незаконній агітації за кандидата в Президенти України Віктора ЯНУКОВИЧА, шляхом психологічного тиску та погроз примушували особовий склад підпорядкованих підрозділів та членів їх сімей голосувати на виборах за вищевказаного кандидата, збирати “відкріпні посвідчення” тощо. З використанням оперативно-технічних можливостей здійснювалося незаконне стеження за опозиційними політиками та громадськими діячами, чинилися перешкоди законній діяльності міжнародних спостерігачів, журналістів тощо”, йдеться в заяві.

У документі зауважено, що “численні факти, що свідчать про скоєння злочинів керівниками ОВС України, сьогодні оприлюднені у місцевих та загальнодержавних ЗМІ. Тисячі працівників міліції готові дати офіційні свідчення з цього приводу, частина працівників правоохоронних органів готова надати такі свідчення за умови забезпечення власної безпеки та членам їх сімей”.

У заяві зазначено, що “небезпечним є подальше залишення на своїх посадах керівників ОВС, що порушили закон та дискредитували українську міліцію, оскільки сьогодні вони знищують матеріальні докази своїх злочинних дій, а під час повторного голосування можуть знову вдатися до тих самих дій”.

У Генпрокуратурі прийняли заяву, про що свідчить відповідна відмітка на ній.

П.СКАЛА сказав кореспонденту УНІАН, що його дії “досить послідовні: спочатку виступ по телебаченню та на Майдані, потім подання заяви про звільнення. Працювати зараз в органах вважаю недоцільним, тому що накази сьогодні досі віддаються особами, які грубо порушили закон та дискредитували міліцію. Також я пообіцяв добиватися перемоги усіма дозволеними способами (подання заяви до Генпрокуратури про притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності є одним з таких способів). Вважаю, що на даний час відставка міністра М.БІЛОКОНЯ є лише першим кроком, другий крок - притягнення його та його прибічників до кримінальної відповідальності”.

Він вважає, що процес притягнення найвищих посадовців до відповідальності повинен бути максимально відкритий. “Тоді, я не сумніваюся, що більшість працівників правоохоронних органів дадуть офіційні свідчення з приводу участі вказаних органів та їх керівників у фальсифікації виборів та інших протиправних діях”, - зазначив П.СКАЛА.

Як повідомляв УНІАН, 29 листопада старший інспектор з особливих доручень НЦБ Інтерполу в Україні майор міліції П.СКАЛА після виступів в ефірі “5 каналу” і на мітингу на Майдані Незалежності, де він висловився на підтримку Віктора ЮЩЕНКА, подав рапорт про звільнення з органів внутрішніх справ та здав службове посвідчення. Зараз триває процес звільнення.


unian.net/index.php?url=novina&id=7800

 Жириновкий назвал Ющенко "мразью". МИД его защитил
 Зрада? Два дня тому назад в Украине возможно началась государственная измена...
 Этой ночью бандиты ворвались в ГАИ Закарпатья, чтоб забрать со штрафплощадки свои автомобили и оружие
  С сенсационным заявлением выступил сегодня на собрании депутатов Черкасского горсовета народный депутат Украины Григорий Омельченко...
 Беспредел Януковича-Лужкого в действии: Побили демонстрантов в Донецке
 Нападавшие потребовали от Геннадия Рыбченкова «писать только «за» Януковича».
 При попустительстве милиции - нападение группы бандитов, вооруженных молотками и другим холодным оружием, было совершено около 13:00 в понедельник на участников митинга сторонников лидера блока партий «Наша Украина» Виктора Ющенко в Луганске.
 У ХАРКОВІ ПРИХИЛЬНИКИ ЯНУКОВИЧА РОЗБИВАЛИ АВТОМОБІЛІ З ПОМАРАНЧЕВИМИ СТРІЧКАМИ. МІЛІЦІЯ НІЯКИХ ІНЦИДЕНТІВ НЕ ЗАФІКСУВАЛА
 PrimaNews: Юрий Лужков станет императором Малороссии?
 2004-11-30 | 13:50:37 СБУ завела дело по факту посягательства на целостность Украины
 Подчиненный Шуфрича сознался на допросе, что готовил в Ужгороде повторение Беслана!
 Министерство охраны здоровья опровергает бред жены Януковича
 Церковная карта шулеров с Банковой
 У Кіровограді журналістів не пускають на засідання в держустанови, у Житомирі тиснуть, а в Донецьку залякують.
 Ющенко розповів, як Литвин поставив Януковича на місце. Від імені Ющенка збиралися діяти терористи
 Закарпатский милицейский начальник оправдывает бандитов Шуфрича
 Пикетчики у «теневого» штаба Януковича перехватили ряд документов, которые пыталась вынести охрана
 Кучма умоляет Путина вмешаться во внутренние дела Украины и заявляет, что без помощи Кремля наша страна «потеряет лицо»
 Готується побоїще прихильників Ющенка на Майдані
 Депутат Ужгородської міськради П. Чучка: "Якби Хав"єр Солана знав, що відбувається зараз в Ужгороді - він ніколи не сів би з Януковичем та Кучмою за один стіл"
 Оппозиция требует возбудить уголовное дело против Кучмы по факту измены Родине
 Вчера со всей определенностью стал ясен сценарий Кучмы по поводу «разрешения» кризисной ситуации, в которую он стараниями своих верных холуев Пинчука и Медведчука вверг Украину. Это повторные выборы.
 Довірена особа Януковича у ЦВК Степан Гавриш обiцяе на виборах ще брудніші технології і фальсифікації
 По сообщению британской газеты Sunday Times, захвативший своим бездействием в заложники украинский народ - бывший президент Л. Кучма требует выкуп:
 PrimaNews заявляет: "Кирпа до сих пор в больнице после избиения Януковичем"
 В УМВД подтверждают связи Шуфрича и руководства Закарпатья с криминалитетом?
  2004-12-08 | 13:12:08 Прокуратура Кіровограда відмовила у порушенні кримінальної справи щодо 8 членів ТВК номер 100
 «Стрелочников» фальсификации выборов в Донбассе ожидают 538 уголовных дел
 09.12.2004 Власть Луганщины готовит "ЧЕРНЫЕ ВЫБОРЫ " 26 декабря 2004 года


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"