Kiev1.org Карта сайта Файлы Фотографии Киева
  
Реклама:


Разделы
 
 Sysadmin
 Антиглобалисты
 Ереси и секты
 Катастрофы
 Компьютерные новости
 Непроверенное
 О проекте
 О фотогалерее
 Политика и власть
 Православие
 Предприятия Украины
 Протесты Людей против нового мирового концлагеря
 Разное
 Россия
 Старец Паисий 1924-1994
 Стояние за Истину
 Суды в Украине
 Тайна беззакония
 экуменизм


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться - самое главное думать своей головой и не верить легкомысленно всему что говорят, особенно советское телевидение
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"

ПІНЧУК ПРОДОВЖУЄ ПІАРИТИ ІДЕЇ КУЧМИ НА ЗАХОДІ і хоче посварити Ющенка та ТімошенкоВіктор Пінчук заявляє, що перевибори з новими кандидатами є єдиним шляхом виходу з кризи, яка загрожує розколоти Україну.
www.ПРАВДА.com.ua, 3.12.2004, 13:17

Про це він заявив у інтерв'ю британському виданню "The Times". Це вже друге за останні 2 дні інтерв'ю зятя Кучми світовим медіа. Перше було оприлюднено в четвер в газеті "The New York Times".

За його словами, якщо Віктор Ющенко патріот, він мусить зрозуміти, якою є справжня ситуація в Україні. "Ми мусимо знайти компроміс", - сказав, як пише "The Times", один з найзаможніших людей в Україні та депутат українського парламенту.

За словами Віктора Пінчука, найкращим для України було б провести нові вибори якомога скоріше. "Я думаю, Ющенко має гарний шанс виграти, але ми, ймовірно, побачимо і нових кандидатів", - сказав Пінчук.

Водночас, як пише кореспондент Джеремі Пейдж, коли Пінчук казав ці слова, Леонід Кучма проводив переговори у Москві з президентом Путіним, який підтримав пропозицію українського президента провести цілком нові вибори, а не повторювати другий тур попередніх.

Як зазначає видання, Кучма заявив, що після рішення Верховного Суду, якого очікують в п'ятницю, будуть внесені зміни до Конституції, щоб можна було сформувати новий уряд для організації нових виборів.

"При цьому людиною, яка замінить кандидатуру Віктора Януковича, можливо, стане Володимир Литвин. Він зустрічався з паном Ющенком вчора і очікують, що саме спікера Литвина призначать керівником тимчасової урядової адміністрації", - пише Джеремі Пейдж.

На його думку, якщо Ющенко відмовиться від пропозицій піти на компроміс, він ризикує цим розколоти націю на україномовний Захід та російськомовний Схід. "Східні та північні регіони, яким належить дві третини у державному ВВП, можуть відмовитися сплачувати податки чи припинити поставки до Західної України газу чи вугілля", - йдеться у статті.

Думку кореспондента підтвердив і Пінчук: "Якщо криза поглибиться, і ми побачимо зростання тенденції сепаратизму, деякі регіони можуть відмовитися поповнювати бюджет, тоді яким чином уряд зможе виплачувати зарплати?".

Водночас часопис зазначає, що в разі прийняття пропозиції перевиборів, Ющенко ризикує втратити підтримку радикально налаштованих союзників в опозиції та сотні тисяч прихильників.

Як пише Джеремі Пейдж, Віктор Пінчук також розповів, що днями пройшовся Майданом Незалежності. "Я нічого не маю проти цих людей, однак деякі з їхніх лідерів є дуже небезпечними", цитує його Пейдж. За словами Віктора Пінчука, деякі люди не хочуть йти на компроміс, тому що для них не буде ролі в цьому процесі.

Зокрема, пише видання, Росія та президент Кучма хочуть, щоб Ющенко відокремився від Юлії Тимошенко, яка виступає рушійною силою акцій протестів, і як кажуть, хоче стати прем'єр-міністром.

Віктор Пінчук заявив, що Віктор Ющенко має обрати: стати президентом розколотої та збанкрутілої нації або розірвати відносини з радикальними союзниками та поділити владу з більш компромісною фігурою.

За матеріалами ВВС
www2.pravda.com.ua/archive/2004/december/3/news/11.shtml

 11.01.2005. КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви за дорученням Священного Синоду УПЦ від імені Української Православної Церкви звернувся з привітанням та посланням до новообраного Президента України
 На Виктора Ющенко готовится покушение?!
 Ющенко выяснил, что Янукович ведет на фиктивное банкротство соду, станки и меридианы
 Украина глазами России.
 Зрада? Два дня тому назад в Украине возможно началась государственная измена...
 Этой ночью бандиты ворвались в ГАИ Закарпатья, чтоб забрать со штрафплощадки свои автомобили и оружие
 Доверенное лицо Януковича заявил, что заполучить 6 га леса под Киевом – это по-христиански
 Оказывается, руководители заставляют подчиненных брать «открепталоны» для того, чтобы в день выборов… уехать в лес. И там проголосовать?
 Львовские социал-демократы(о) признались, что они фальсифицировали выборы
 В стране антиконституционный захват власти. ЦИК нарушила закон "О выборах президента Украины"
 25/11/04 Киев Генерал СБУ Шарков: «Спецслужба не станет выполнять указания президента, победившего не по закону, а по понятиям!»
 ФАЛЬСИФИКАЦИЯ - ЭТО ПОПЫТКА НЕЗАКОННОГО ЗАХВАТА ВЛАСТИ
 Фотографии с мест событий выборов ноябрь 2004 года - Киев, Майдан Незалежности, Верховна Рада.
  С сенсационным заявлением выступил сегодня на собрании депутатов Черкасского горсовета народный депутат Украины Григорий Омельченко...
 Беспредел Януковича-Лужкого в действии: Побили демонстрантов в Донецке
 Нападавшие потребовали от Геннадия Рыбченкова «писать только «за» Януковича».
 Украина испытала приступ от рады
 ГКЧП по-харьковски 28/11/04
 Принципиально отношение Церкви к политической деятельности выражено в <Основах социальной концепции Русской Православной Церкви>
 Замредактора донецкой оппозиционной газеты «прессует» уголовный розыск
 При попустительстве милиции - нападение группы бандитов, вооруженных молотками и другим холодным оружием, было совершено около 13:00 в понедельник на участников митинга сторонников лидера блока партий «Наша Украина» Виктора Ющенко в Луганске.
 Дружина Януковича вважає, що на Майдані роздають наколоті наркотиками апельсини
 У ХАРКОВІ ПРИХИЛЬНИКИ ЯНУКОВИЧА РОЗБИВАЛИ АВТОМОБІЛІ З ПОМАРАНЧЕВИМИ СТРІЧКАМИ. МІЛІЦІЯ НІЯКИХ ІНЦИДЕНТІВ НЕ ЗАФІКСУВАЛА
 PrimaNews: Юрий Лужков станет императором Малороссии?
 2004-11-30 | 13:50:37 СБУ завела дело по факту посягательства на целостность Украины
 Подчиненный Шуфрича сознался на допросе, что готовил в Ужгороде повторение Беслана!
 Министерство охраны здоровья опровергает бред жены Януковича
 Церковная карта шулеров с Банковой
 Ющенко вважає, що відставка Тигіпка – запізнілий крок
 Уникальное видео: Жена премьера Януковичя увидела на Майдане американские валенки и наколотые апельсины.


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"