Kiev1.org Карта сайта Файлы Фотографии Киева
  
Реклама:


Разделы
 
 Sysadmin
 Антиглобалисты
 Ереси и секты
 Катастрофы
 Компьютерные новости
 Непроверенное
 О проекте
 О фотогалерее
 Политика и власть
 Православие
 Предприятия Украины
 Протесты Людей против нового мирового концлагеря
 Разное
 Россия
 Старец Паисий 1924-1994
 Стояние за Истину
 Суды в Украине
 Тайна беззакония
 экуменизм


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться - самое главное думать своей головой и не верить легкомысленно всему что говорят, особенно советское телевидение
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"

Ющенко розповів, як Литвин поставив Януковича на місце. Від імені Ющенка збиралися діяти терористи"29 листопада на стадіоні Авангард було обеззброєно 30 злочинців з автоматами, рушницями... Які, переодягнувшись у нашу форму, планували захопити школу в Ужгороді. З вимогою, щоб Кучма і ЦВК прийняли як ультиматум перемогу Ющенка. У разі невиконання обіцяли розстрілювати учнів. Це провокація, яку очолював, здається, мер Мукачева", - сказав Ющенко. Так от, за словами Ющенка, у вівторок "ці 30 бандитів були відпущені".
Віктор Ющенко заявляє, що якщо влада і далі наполягатиме на повторних виборів, то Комітет національного порятунку виходить із переговорів.

Про це Ющенко сказав на мітингу на Майдані після завершення переговорів з Кучмою, Януковичем і Квасневським, Адамкусом і Соланою.

"Сторона президента, Янукович запропонували провести повторні вибори. Ми на це відповіли категоричною заявою – якщо далі фігуруватиме тема повторних виборів, ми припиняємо переговори", - сказав Ющенко.

"31 жовтня відбувся перший тур виборів, жодна сторона не заявила про невизнання. Тобто виборчий процес має початок, і завершення ми бачимо через повторне голосування", - додав Ющенко.

За словами Ющенка, протягом доби юристи парламенту і коаліції "Сила народу" зроблять проект змін до закону про вибори, "щоб вийти на переголосування".

Також Ющенко повідомив, що Янукович не визнає свою відставку:

"Екс-прем’єр Янукович на переговорах сказав, що він не визнає постанови Верховної Ради від 27 листопада (про невизнання його перемоги) і не визнає постанову про його відставку".

"Спікер парламенту Литвин заявив, що 27 листопада парламент прийняв постанову про політичну оцінку і її не може тлумачити ні Конституційний, ні Верховний суд", - повідомив Ющенко.

"Щодо сьогоднішньої постанови – Литвин сказав, що вона повністю легітимна, відповідає Конституції і уряд України є у відставці", - додав Ющенко.

"Це велика, унікальна перемога сьогоднішнього дня!", - сказав Ющенко.

"Важливим моментом" Ющенко назвав політреформу. "Мета одна: те, що є корисного (у законопроекті №4180), треба приймати. Це логіка, яка сприймається разом із повторним голосуванням і формуванням нового уряду".

Ющенко запевнив, що "найближчі день-два принесуть розв'язання конфлікту".

"До цих пунктів не вистачає рішення Верховного суду. Якщо воно буде у контексті рішення парламенту (про невизнання перемоги Януковича), то тоді ми в одному кроці від розв’язання політичної кризи", - сказав Ющенко.

Особливо Ющенко підкреслив: "За десять днів ми змінили цю країну!" Він повідомив, що на засідання Європейського парламенту у середу всі депутати прийшли з помаранчевою стрічкою.

Завершився його виступ салютом над Майданом Незалежності.

***

Під час мітингу Ющенко також повідомив, чому напередодні було оголошено про припинення переговорів. Окрім спроби парламенту відмінити невизнання перемоги Януковича на це також вплинули події на Закарпатті.

"29 листопада на стадіоні Авангард було обеззброєно 30 злочинців з автоматами, рушницями... Які, переодягнувшись у нашу форму, планували захопити школу в Ужгороді. З вимогою, щоб Кучма і ЦВК прийняли як ультиматум перемогу Ющенка. У разі невиконання обіцяли розстрілювати учнів. Це провокація, яку очолював, здається, мер Мукачева", - сказав Ющенко.

Так от, за словами Ющенка, у вівторок "ці 30 бандитів були відпущені".

"На знак протесту я дав розпорядження Івану Плющу перервати переговори".

"Українська правда"
www2.pravda.com.ua/
www.mignews.com/news/disasters/cis/011204_204124_42901.html

 11.01.2005. КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви за дорученням Священного Синоду УПЦ від імені Української Православної Церкви звернувся з привітанням та посланням до новообраного Президента України
 На Виктора Ющенко готовится покушение?!
 Жириновкий назвал Ющенко "мразью". МИД его защитил
 Ющенко выяснил, что Янукович ведет на фиктивное банкротство соду, станки и меридианы
 Украина глазами России.
 Зрада? Два дня тому назад в Украине возможно началась государственная измена...
 Этой ночью бандиты ворвались в ГАИ Закарпатья, чтоб забрать со штрафплощадки свои автомобили и оружие
 Доверенное лицо Януковича заявил, что заполучить 6 га леса под Киевом – это по-христиански
 Оказывается, руководители заставляют подчиненных брать «открепталоны» для того, чтобы в день выборов… уехать в лес. И там проголосовать?
 Львовские социал-демократы(о) признались, что они фальсифицировали выборы
 В стране антиконституционный захват власти. ЦИК нарушила закон "О выборах президента Украины"
 25/11/04 Киев Генерал СБУ Шарков: «Спецслужба не станет выполнять указания президента, победившего не по закону, а по понятиям!»
 ФАЛЬСИФИКАЦИЯ - ЭТО ПОПЫТКА НЕЗАКОННОГО ЗАХВАТА ВЛАСТИ
 Фотографии с мест событий выборов ноябрь 2004 года - Киев, Майдан Незалежности, Верховна Рада.
  С сенсационным заявлением выступил сегодня на собрании депутатов Черкасского горсовета народный депутат Украины Григорий Омельченко...
 Беспредел Януковича-Лужкого в действии: Побили демонстрантов в Донецке
 Нападавшие потребовали от Геннадия Рыбченкова «писать только «за» Януковича».
 Украина испытала приступ от рады
 ГКЧП по-харьковски 28/11/04
 Принципиально отношение Церкви к политической деятельности выражено в <Основах социальной концепции Русской Православной Церкви>
 Замредактора донецкой оппозиционной газеты «прессует» уголовный розыск
 При попустительстве милиции - нападение группы бандитов, вооруженных молотками и другим холодным оружием, было совершено около 13:00 в понедельник на участников митинга сторонников лидера блока партий «Наша Украина» Виктора Ющенко в Луганске.
 Дружина Януковича вважає, що на Майдані роздають наколоті наркотиками апельсини
 У ХАРКОВІ ПРИХИЛЬНИКИ ЯНУКОВИЧА РОЗБИВАЛИ АВТОМОБІЛІ З ПОМАРАНЧЕВИМИ СТРІЧКАМИ. МІЛІЦІЯ НІЯКИХ ІНЦИДЕНТІВ НЕ ЗАФІКСУВАЛА
 Guardian: Пиарщик самых отвратительных режимов Европы
 PrimaNews: Юрий Лужков станет императором Малороссии?
 2004-11-30 | 13:50:37 СБУ завела дело по факту посягательства на целостность Украины
 Подчиненный Шуфрича сознался на допросе, что готовил в Ужгороде повторение Беслана!
 Министерство охраны здоровья опровергает бред жены Януковича
 Церковная карта шулеров с Банковой


Внимание! Читая пророчества на этом сайте помните что достоверность трудно проверить и все может во времени изменяться
"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец (Мк. 13, 32)"